Milujete módu? Detská obuv u nás na MALL.sk

Vyberajte zo širokej ponuky oblečenia a doplnkov z kategórie Detská obuv u nás na MALL.sk. Najnovšie trendy aj nestarnúcu klasiku môžete nakúpiť pohodlne pod jednou strechou a pre celú rodinu.

Zobraziť viac
  • Objednané oblečenie z kategórie Detská obuv doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Oblečenie vám nesedí alebo sa vám naživo nepáči? Môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru z kategórie Detská obuv – trendy novinky či najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do výpredaja, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 milióna produktov.

Upresniť parametre
Kappa Sandále pastelová zelená Kyoko Kappa Sandále pastelová zelená Kyoko
Kappa Sandále pastelová zelená Kyoko

Originál, sandále, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Kappa Kyoko 260884K6316. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Kappa medzi produkty obzvlášť odporúčané leto.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále ružová Mortara Kappa Sandále pastelová zelená Kyoko
Kappa Sandále ružová Mortara

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Kappa Mortara. Hodia sa k džínsom aj menej formálnemu oblečeniu, aj keď k dnešnému stylingu patrí aj kombinovanie takejto obuvi so športovým sakom. Vzhľad je pripravený vyvážene – moderne, ale aj inšpirovaný tradičnými športovými vzormi.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále ružová Seaqueen K Kappa Sandále pastelová zelená Kyoko
Kappa Sandále ružová Seaqueen K

Originál, sandále, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Kappa Seaqueen K 260767K2260. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Kappa medzi produkty obzvlášť odporúčané leto.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále sivá Rusheen K Kappa Sandále sivá Early II K
Kappa Sandále sivá Rusheen K

Módny, sandále, univerzálny – to sú výrazy, ktoré najlepšie charakterizujú tento jedinečný model Kappa Rusheen K 260773K1421. Pevná štruktúra a špeciálna podošva vyrobená z inovatívnych materiálov, ako aj dobrá cena odlišujú túto Kappa obuv od leto produktov.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále sivá Early II K Kappa Sandále sivá Early II K
Kappa Sandále sivá Early II K

Originál, sandále, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Kappa Early II K 260373K1633. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Kappa medzi produkty obzvlášť odporúčané leto.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále tmavomodrá Kana Kappa Sandále sivá Early II K
Kappa Sandále tmavomodrá Kana

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Kappa Kana 260886MFK4467. Hodia sa k džínsom aj menej formálnym outfitom, aj keď k dnešným trendom patrí aj kombinácia takýchto topánok so športovým sakom. Dizajn bol vyvinutý vyvážene – moderný a zároveň odkazujúci na tradičné športové vzory.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále tmavomodrá Kyoko Kappa Sandále tmavomodrá Kyoko
Kappa Sandále tmavomodrá Kyoko

Originál, sandále, univerzálny – to sú slová, ktoré najlepšie vystihujú tento jedinečný model Kappa Kyoko 260884K6744. Pevná konštrukcia a jedinečná podošva vyrobená z veľmi moderných materiálov, ako aj atraktívna cena radia tieto topánky Kappa medzi produkty obzvlášť odporúčané leto.

môžete mať 12.04

Kappa Sandále tmavomodrá Kana Kappa Sandále tmavomodrá Kyoko
Kappa Sandále tmavomodrá Kana

Moderný, sandále, univerzálny – tak možno stručne charakterizovať model Kappa Kana 260886K6766. Pozornosť si zaslúži vysoká kvalita spracovania, ktorú vyjadruje najmä výborný materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál).

môžete mať 12.04

Kappa Snehovky Cui Tex Kappa Sandále tmavomodrá Kyoko
Kappa Snehovky Cui Tex

Vysoko kvalitný univerzálny snehovky. Výberom Kappa Cui Tex 260823K6722 si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Kappa topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (syntetický materiál).

môžete mať 12.04

Kappa Snehovky čierna Tapiwa Tex K Kappa Snehovky čierna Tapiwa Tex K
Kappa Snehovky čierna Tapiwa Tex K

Univerzálna obuv pre bábätko Kappa Tapiwa Tex K 260906K1116 ponúka pohodlie a potešenie každý deň. Ide o športovú obuv štylisticky odkazujúcu na skoršie dizajny Kappa, ktoré dostali novú, dynamickú podobu. Značka sa postarala o atraktívny štýl a zabezpečila aj najvyššiu kvalitu spracovania.

môžete mať 12.04

Kappa Snehovky čierna Cekis Tex K Kappa Snehovky čierna Tapiwa Tex K
Kappa Snehovky čierna Cekis Tex K

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Kappa Cekis Tex K. Hodia sa k džínsom aj menej formálnemu oblečeniu, aj keď k dnešnému stylingu patrí aj kombinovanie takejto obuvi so športovým sakom. Vzhľad je pripravený vyvážene – moderne, ale aj inšpirovaný tradičnými športovými vzormi.

môžete mať 12.04

Kappa Snehovky čierna Vipos Tex K Kappa Snehovky čierna Tapiwa Tex K
Kappa Snehovky čierna Vipos Tex K

Vysoko kvalitný univerzálny snehovky. Výberom Kappa Vipos Tex K 260902K1115 si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Kappa topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (textil).

môžete mať 12.04