Detská zdravotná obuv

Barea Kožené ortopedické šľapky 50 žltá 36
9x

Barea Kožené ortopedické šľapky 50

25,48 €

Rovná vsuvková ortopedická obuv, ideálna aj ako prezúvky. Veľkosti detské, dámske aj pánske. Dvojprackový kožený zvršok so sponou, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.

Barea Kožené ortopedické sandále tmavo hnedá 36
4x

Barea Kožené ortopedické sandále

25,48 €

Rovná vsuvková ortopedická obuv vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov. Zvršok kožený trojprackový, podšívkovaný cambrelou. Stielka je anatomická, tvarovaná, kožená. Vyrobené na Slovensku.

Barea Kožené ortopedické šľapky 055 bledo hnedá 36
8x

Barea Kožené ortopedické šľapky 055

25,48 €

Ortopedické šľapky vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov, rôzne farby. Dvoj-pásikový kožený zvršok s 2 suchými zipsami, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.

Barea Kožené ortopedické šľapky 53 modrá 36
20x

Barea Kožené ortopedické šľapky 53

25,85 €

Ortopedické šľapky vo veľkostiach pre deti, dámy aj pánov, rôzne farby. Dvojprackový kožený zvršok, podšívkovaný cambrelou. Anatomická, tvarovaná, kožená stielka. Vyrobené na Slovensku.

SANTÉ Zdravo tne obuv detská - D / 203 / 61M / BP ČIERNA (Veľkosť 33)

SANTÉ Zdravo tne obuv detská - D / 203 / 61M / BP ČIERNA

19,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Zdravo tne obuv – detské papuče Detská obuv s korkovou podrážkou Nastaviteľné vrchný pásky – pracky Farba: čierna Podošva: svetlá Stielka: anatomicky tvarovaná Materiál stielky – useň Zdravo tne certifikovaná obuv .

Partner: Vivantis