CASIO Collection LTP-1310D-2BVEF
41,40 € 39,90 €

Nadčasové hodinky značky Casio sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich ciferník v príjemnej tmavo modrej farbe zdobia kontrastné číslice a luminiscenčné ručičky, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

CASIO Collection LTP-1303L-7BVEF
41,40 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Casio si na prvý pohľad zamilujú dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich belostný ciferník zdobia výrazné luminiscenčné ručičky a čierne číslice, vďaka ktorým dobre uvidíte na aktuálny čas.

Timex Expedition Scout TW4B11000
71,80 € 58,60 €

Unisex hodinky z dielne značky Timex sú presne tým, čo hľadáte. Prehľadne zobrazujú čas, disponujú dátumovkou a 24 hodinovým ciferníkom. Celkom iste poteší aj celoplošné podsvietenie ciferníku.

CASIO Collection LTP-1259D-1AEF
32,30 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasika nad klasiky – to sú dámske hodinky z dielne obľúbenej značky Casio . Ich drobný čierny ciferník zdobia dobre čitateľné kontrastné ručičky, indexy a číslice, vďaka ktorým vždy perfektne uvidíte na aktuálny čas. Nechýba ani dátumovka na pozícii 3.

Guess W1265L1
153 € 83,30 €

Pôvabné dámske hodinky značky Guess si na prvý pohľad zamiluje každá dáma, ktorá sa rada zdobí žiarivými doplnky. Do ich ružovo zlatého puzdra je vsadený svetlý ciferník s rímskymi číslicami. Nájdeme tu tiež tri užitočné chronografy, ktoré ukazujú aktuálny dátum, deň v týždni či 24 hodinový čas.

CASIO Collection LTP-1310D-7BVEF
41,40 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Či si už oblečiete romantické pestrofarebné šaty alebo roztrhané džínsy s pohodlným tričkom, hodinky z dielne obľúbenej značky Casio váš outfit vždy dokonale doladia. Ich drobnejší belostný ciferník zdobia výrazné luminiscenčné ručičky a čierne číslice, vďaka ktorým dobre uvidíte na aktuálny čas.

Timex City TW2R98700
70,30 € 56,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokiaľ si potrpíte na štýlové doplnky, potom by vám rozhodne nemali chýbať hodinky značky Timex . Na prvý pohľad vás rozhodne upúta oceľový ťah, ktorý kombinuje pevnú časť s pružným zvyškom, vďaka ktorému si hodinky jednoducho navlečiete. Strieborný ciferník zdobia jednoduché ručičky a indexy.

CASIO Collection LTP-1308D-1BVEF
49 € 44,90 €

Či už oblečiete romantické šaty alebo niečo pohodlnejšieho, hodinky z dielne tradičnej značky Casio váš outfit vždy dokonale doladia. Ich čierny ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho výrazné číslice a luminiscenčné ručičky, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času.

CASIO Collection MTP 1236L-7B
28,50 € 23,90 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Casio si zamilujú všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich svetlý ciferník zdobia čierne ručičky a číslice, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času. Na zápästí sa hodinky pripínajú čiernym koženým remienkom s nadčasovým krokodílím vzorom.

Lorus Analogové hodinky RG285NX9
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v pastelových farbách. Ich strieborný ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho výrazné ručičky, indexy a číslice, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času.

Anne Klein AK/1952RGST-42%
260,10 € 149,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada hodiniek z dielne značky Anne Klein je ako stvorená pre všetky dámy, ktoré neznášajú nudu. Hodinky vsádzajú na neprehliadnuteľný vzhľad. Ich ciferník zdobí trblietavé Swarovski krištáľmi a elegantné ručičky.

Anne Klein AK/2216NRST
235 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada hodiniek z dielne značky Anne Klein je ako stvorená pre všetky dámy, ktoré sa rady zdobia neprehliadnuteľnými doplnky. Hodinky vsádzajú na nadčasový vzhľad. Ich čierny ciferník lemujú číre kryštály Swarovski, ktoré sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Anne Klein AK/3180GBST-42%
200,90 € 115,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada hodiniek z dielne značky Anne Klein je ako stvorená pre všetky dámy, ktoré neznášajú nudu a najradšej by sa každý deň zdobili iným doplnkom. Hodinky vsádzajú na neprehliadnuteľný vzhľad.

Anne Klein AK/N1470GBST
200,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Darčeková sada hodiniek z dielne značky Anne Klein je ako stvorená pre všetky dámy, ktoré neznášajú nudu. Hodinky vsádzajú na nadčasový vzhľad. Ich čierny ciferník zdobia dlhé zlaté ručičky a indexy, ktoré dokonale ladia s pozláteným puzdrom a uzoučkým ťahom, ktorý skôr pripomína náramok.

Anne Klein AK/N1610BKGB
127,20 € 99,20 €

Hodinky z dielne značky Anne Klein sú ako stvorené pre všetky dámy, ktoré sa rady zdobia výraznejšími doplnkami. Čierny ciferník vsádza na minimalistický dizajn – jeho povrch narušujú len drobné zlaté ručičky a indexy s pravým diamantom na čele.

Anne Klein AK/N2245RTST
200,90 € 151,50 €

Darčeková sada hodiniek z dielne značky Anne Klein je ako stvorená pre všetky dámy, ktoré sa rady zdobia neprehliadnuteľnými doplnky. Hodinky vsádzajú na nadčasový vzhľad.

CASIO Collection LTP-1235SG-7AEF
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté púzdra sa vracajú do módy! Prepadnite ich nadčasovému kúzlu aj vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne obľúbenej značky Casio. Ich púzdro v tvare podlhovastého obdĺžnika tvorí jednoliatu dvojicu s užším oceľovým ťahom v prevedení bicolor.

CASIO Collection LTP-1259D-2AEF
32,30 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasika nad klasiky – to sú dámske hodinky z dielne obľúbenej značky Casio. Ich drobný tmavomodrý ciferník zdobia dobre čitateľné kontrastné ručičky, indexy a číslice, vďaka ktorým vždy perfektne uvidíte na aktuálny čas. Nechýba ani dátumovka na pozícii 3.

CASIO Collection LTP-1260D-1BEF
32,30 € 27,90 €

Hodinky z dielne značky Casio si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich čierny ciferník zaujme výraznými luminiscenčnými ručičkami a číslicami, vďaka ktorým vždy dokonale uvidíte na aktuálny čas.

CASIO Collection LTP-1260D-7BEF
32,30 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Casio si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich biely ciferník zaujme výraznými kontrastnými číslicami a lumniscenčnými ručičkami, vďaka ktorým vždy dokonale uvidíte na aktuálny čas.

CASIO Collection LTP-1302D-7A1VEF
49 € 44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Či si už oblečiete romantické šatičky alebo pohodlné tričko s džínsami, hodinky z dielne tradičnej značky Casio váš outfit vždy dokonale doladia. Ich svetlý ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobia ho jemné strieborné indexy a luminiscenčné ručičky, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času.

Lorus Analogové hodinky RG208PX9
75 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné dámske hodinky značky Lorus sa budú hodiť k volnočasovému oblečenie ik šatám. Strieborný ciferník zdobia zlaté ručičky a jednoduché indexy. Celozlaté prevedení vytvára naozaj luxusný dojem. Stavte na štýlový doplnok, ktorý vás nesklame.

Lorus Analogové hodinky RG209PX9
75 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné dámske hodinky značky Lorus sa budú hodiť k volnočasovému oblečenie ik šatám. Strieborný ciferník zdobia zlaté ručičky a jednoduché indexy. Kombinácia zlaté a strieborné vyzerá skrátka perfektne. Stavte na štýlový doplnok, ktorý vás nesklame.

Lorus Analogové hodinky RG211PX9
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné dámske hodinky značky Lorus sa budú hodiť k volnočasovému oblečenie ik šatám. Strieborný ciferník zdobia jednoduché ručičky s indexmi. Hodinky si na zápästie pripnete ťahom z kvalitnej ocele. Stavte na štýlový doplnok, ktorý vás nesklame.

Lorus Analogové hodinky RG212PX9
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich belostný ciferník zaujme na prvý pohľad špicatými zlatými ručičkami aj výraznými číslicami, vďaka ktorým je čas vždy perfektne čitateľný.

Lorus Analogové hodinky RG213PX9
55 €

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v klasických doplnkoch. Ich belostný ciferník zaujme na prvý pohľad čiernymi špicatými ručičkami aj výraznými číslicami, vďaka ktorým je čas vždy perfektne čitateľný.

Lorus Analogové hodinky RG267PX8
59 €

Hodinky z dielne značky Lorus si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich ciferník vás nadchne rafinovaným vzorom, ktorý robí z tohoho modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok. Rozhodne si obľúbite aj kožený remienok v pastelovo levanduľovej farbe.

Lorus Analogové hodinky RG267PX9
59 €

Hodinky z dielne značky Lorus si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich ciferník vás nadchne rafinovaným vzorom, ktorý robí z tohoho modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok. Puzdro a ťah sú vyrobené z ušľachtilej ocele.

Lorus Analogové hodinky RG268PX9
75 €

Hodinky z dielne značky Lorus si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich ciferník vás nadchne rafinovaným vzorom, ktorý robí z tohoho modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok. Pozlátenie puzdra a ťahu dodáva celku luxusný vzhľad.

Lorus Analogové hodinky RG269PX9
59 €

Hodinky z dielne značky Lorus si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich ciferník vás nadchne rafinovaným vzorom, ktorý robí z tohoho modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok. Rozhodne si obľúbite aj kožený remienok v pastelovo modrej farbe.

Lorus Analogové hodinky RG270PX9
65 €

Hodinky z dielne značky Lorus si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v štýlových doplnkoch. Ich ciferník vás nadchne rafinovaným vzorom, ktorý robí z tohoho modelu naozaj neprehliadnuteľný módny kúsok.

Lorus Analogové hodinky RG271PX9
75 €

Elegantný, nadčasové a jednoducho šik. Presne také sú hodinky z dielne značky Lorus. Ich svetlý ciferník vsádza na minimalistický vzhľad – zdobí ho zlaté ručičky a bodové indexy s čírym kryštálom na čele. Na zápästí sa hodinky pripínajú oceľovým ťahom v modernom prevedení bicolor.

Lorus Analogové hodinky RG272PX9
75 €

Elegantný, nadčasové a jednoducho šik. Presne také sú hodinky z dielne značky Lorus. Ich svetlý ciferník vsádza na minimalistický vzhľad – zdobí ho zlaté ručičky a bodové indexy s čírym kryštálom na čele. Pozlátenie puzdra a ťahu dodáva luxusný vzhľad.

Lorus Analogové hodinky RG273PX9
59 €

Elegantný, nadčasové a jednoducho šik. Presne také sú hodinky z dielne značky Lorus. Ich čierny ciferník vsádza na minimalistický vzhľad – zdobí ho strieborné ručičky a bodové indexy s čírym kryštálom na čele. Puzdro a ťah vsádzajú na strieborné prevedenie, ktoré sa hodia naozaj ku všetkému.

Lorus Analogové hodinky RG275PX9
59 €

Elegantný, nadčasové a jednoducho šik. Presne také sú hodinky z dielne značky Lorus. Ich strieborný ciferník vsádza na minimalistický vzhľad – zdobí ho úzke ručičky a bodové indexy s čírym kryštálom na čele. Strieborné je aj puzdro a ťah, hodinky sa vám tak budú hodiť naozaj ku všetkému.

Lorus Analogové hodinky RG284QX9
75 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak máte obľubu v žiarivých doplnkoch, ktoré nikto len tak neprehliadne, poteší vás hodinky od značky Lorus . Biely ciferník každého okúzli kamienky vsadenými po celom obvode. Ciferník je chránený minerálnym sklíčkom a hodinky sa pripínajú na zápästí oceľovým ťahom.

Lorus Analogové hodinky RG287NX9
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v pastelových farbách. Ich strieborný ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho výrazné ručičky, indexy a číslice, ktoré zaisťujú dobrú čitateľnosť času.

Lorus Analogové hodinky RG288QX9
59 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus očarí každú ženu svojím minimalistickým dizajnom a kvalitným prevedením za dostupnú cenu. Súčasťou čisto bieleho ciferníku sú iba zlaté ručičky a indexy. K mosadznému puzdre dokonale ladí čierny kožený remienok.

Lorus Analogové hodinky RG289QX9
55 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Lorus očarí každú ženu svojím minimalistickým dizajnom a kvalitným prevedením za dostupnú cenu. Ciferník upúta pozornosť efektnými modrými ručičkami. K mosadznému puzdre dokonale ladí hnedý kožený remienok.

Lorus Analogové hodinky RG294LX9
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Zlaté doplnky sú obľúbené pre svoju schopnosť dodať každému outfitu nádych výnimočnosti a luxusu. Objavte ich kúzlo aj vy a pripnite si na zápästie dámske hodinky z dielne značky Lorus. Pozlátením sa pýši puzdro, oceľový ťah aj ručičky a dokonca aj indexy.

Rosefield Dárková sada The Ace Silver Sunray Gold ASGBG-X238
144,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Má vaša milovaná žena, mamička alebo napríklad najlepšia kamarátka narodeniny? Alebo sa rýchlo blíži Vianoce? Ukážte, ako veľmi vám na nej záleží a darujte jej darčekovú sadu z dielne módnej newyorskej značky Rosefield .

Rosefield Dárková sada The Ace Silver Sunray Gold ASGBG-X239
144,30 € 94,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Má vaša milovaná žena, mamička alebo napríklad najlepšia kamarátka narodeniny? Alebo sa rýchlo blíži Vianoce? Ukážte, ako veľmi vám na nej záleží a darujte jej darčekovú sadu z dielne módnej newyorskej značky Rosefield .

Rosefield Dárková sada The Boxy BWSBG-X242
125,30 €

Neviete, akým darčekom potešiť svoju najmilovanejšiu? Darčeková sada z dielne značky Rosefield je tým pravým. Nájdete v nej hodinky z kolekcie The Boxy. Ich ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho uzučké ručičky a indexy. Drobnejšie štvorcové puzdro hodiniek je vyrobené z pozlátenej mosadze.

Rosefield The Premium Gloss SHBWG-H38
94,90 € 61,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúce, jedinečná a užívajúci si život – taká je žena, ktorá na zápästí nosí hodinky Rosefield z kolekcie Premium Gloss. Na prvý pohľad vás upúta biely ciferník, ktorý vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho len uzučké zlaté ručičky a indexy, ktoré dokonale ladia s pozláteným puzdrom z mosadze.

Rosefield The Premium Gloss SHMWR-SH30-50%
94,90 € 47,20 €

Výpredaj

Očarujúce, jedinečná a užívajúci si život – taká je žena, ktorá na zápästí nosí hodinky Rosefield z kolekcie Premium Gloss. Na prvý pohľad vás upúta biely ciferník, ktorý vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho len uzučké zlaté ručičky a indexy, ktoré dokonale ladia s pozláteným puzdrom z mosadze.

Timex Crystal Bloom Swarovski TW2R66300D7
79,40 € 58,30 €

Hodinky značky Timex sú ako stvorené pre dámy, ktoré majú v obľube štýlové doplnky. Pozornosť celého okolia upúta ciferník zdobený farebnými Swarovski krištáľmi. Ružovo pozlátené puzdro dodáva hodinkám nádych luxusu a v nadväznosti na kožený remienok v jemnej ružovej farbe, tvoria dokonalý celok.

Timex Crystal Bloom Swarovski TW2R66400D7
79,40 € 58,30 €

Hodinky značky Timex sú ako stvorené pre dámy, ktoré majú v obľube štýlové doplnky. Pozornosť celého okolia upúta pozlátené puzdro, v ktorom je zasadený ciferník, zdobený farebnými Swarovski krištáľmi. Hodinky si na zápästie pripnete príjemným remienkom z pravej kože.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.