Michael Kors Parker MK 5354
308,20 € 200,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Michael Kors je synonymom pre luxusné a nadčasové doplnky. Hodinky, na ktoré sa práve pozeráte, nie sú výnimkou. Zlaté puzdro je osadené čírymi kamienkami, ktoré sa pri každom vašom geste oslnivo zatrblieta, ďalšie nájdete aj na indexoch.

Michael Kors Lexington MK6739
329,70 € 222,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Michael Kors si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v luxuse. Ich zlatý ciferník zaujme na prvý pohľad logom značky na pozícii 12 a indexy korunovaným čírymi kryštálmi.

Michael Kors Parker MK5896
334,20 € 267,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Michael Kors je synonymom pre luxusné a nadčasové doplnky. Hodinky, na ktoré sa práve pozeráte, nie sú výnimkou. Ružovo zlaté puzdro je osadené čírymi kamienkami, ktoré sa pri každom vašom geste oslnivo zatrblieta, ďalšie nájdete aj na indexoch.

Michael Kors Slim Runway MK3179
221,70 € 177,30 €

Štýlové hodinky Michael Kors si zamilujú všetky ženy, ktoré majú v obľube veľké výrazné doplnky. Tento kúsok je kompletne zlatý, vďaka čomu vyzerá naozaj luxusne. Dobre vyzerá aj minimalistický vzhľad ciferníku. Rozmerný guľatý ciferník urobí z vášho zápästia stred pozornosti.

Michael Kors Parker MK 5353
283,70 € 184,40 €

Akonáhle si na zápästie pripnete hodinky z dielne značky Michael Kors, nebudete už potrebovať žiadny iný šperk. Ich svetlý ciferník disponuje troma chronografy s funkciou stopiek a 24 hodinového času, nechýba ani okienko s dátumovkou medzi indexmi 4 a 5.

Michael Kors Parker MK 5615
295,90 € 192,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne dámske hodinky Michael Kors v striebornom prevedení vás zaujmú predovšetkým svojím ľúbivým vzhľadom. Ak hľadáte pekné hodinky s elegantným dizajnom, potom si kúpte tento skvelý kúsok.

Michael Kors Lexington MK6797
264,40 € 179,40 €

Hodinky z dielne značky Michael Kors si na prvý pohľad zamilujú všetky dámy so záľubou v luxuse. Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele. Zvrchu ho pokrýva minerálne sklíčko. Ich dizajnový ciferník zaujme na prvý pohľad trblietavými indexy, zlatými ručičkami a efektnými nápisy.

Michael Kors Maci MK4451
329,70 € 214,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zdobíte sa rada doplnkami, ktoré nikto neprehliadne? Potom sú pre vás hodinky z dielne fashion značky Michael Kors ako stvorené! Ich tmavomodrý ciferník vás na prvý pohľad upúta motívom hviezdnej oblohy, ktorý dodáva celku punc jedinečnosti.

Michael Kors Pyper MK3897
233,60 € 186,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinkami z dielne značky Michael Kors sa zdobia dámy, ktoré chcú vyzerať naozaj výnimočne. Stavte na túto nadčasovú fashion značku aj vy a pripnite si na zápästie prekrásne hodinky z kolekcie Pyper.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.