Komono Estelle KOM-W2813-41%
83,60 € 49,20 €

Výpredaj

Hodinky Estelle z dielne mladistvých značky Komono sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich belostný ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len uzučké ručičky a indexy. Puzdro je pozlátené žltým zlatom, ktoré celku dodáva nežný vzhľad.

Komono Harlow KOM-W4110-41%
155,60 € 91,50 €

Výpredaj

Zlaté doplnky snáď nikdy nesklamú. Dokážu totiž dodať každému outfitu nádych luxusu. Obzvlášť, keď sa jedná o čoraz obľúbenejšie ružovo zlatú variantu. Nezabúdajte na ne ani vy a pripnite si na zápästie hodinky Harlow z dielne mladistvých značky Komono.

Komono Walther Mesh Black KOM-W4021-35%
215,60 € 138,50 €

Výpredaj

Belgická značka Komono je preslávená módnymi kúskami, ktoré svojim dizajnom očarí milovníkov tradície i moderny. Objavte jej kúzlo aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Komono z kolekcie Walther. Vďaka celočernému prevedení vyzerajú neskutočne nadčasovo a štýlovo doplnia takmer každý outfit.

Komono Estelle KOM-W2812-41%
83,60 € 49,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Estelle z dielne mladistvých značky Komono sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich belostný ciferník pôsobí veľmi čistým dojmom – zdobí ho len uzučké ručičky a indexy. Puzdro je pozlátené ružovým zlatom, ktoré celku dodáva nežný vzhľad.

Komono Harlow Misty Rose KOM-W4107-37%
151,60 € 95,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono pre romantické duše s koženým remienkom nežné ružovej farby a ciferníkom v striebornom odtieni. Ciferník chráni oceľové puzdro v striebornej farbe, rovnako ako ručičky a indexy. Typické prevedenie s rukopisom značky dodáva hodinkám na zaujímavosti a originalite.

Komono Orson Cognac KOM-W4152-41%
235,60 € 138,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono boli vždy originálne a rukopis značky je nezameniteľný. To dokonale dokazujú aj modely z radu Orson, ktoré sa odlišujú predovšetkým tvarom ciferníka, ktorý je inšpirovaný prírodou a je vyrobený v tvare sedmihranu.

Komono Konrad KOM-W4203
175,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Ciferník v minimalistickom štýle zdobia iba čierne ručičky, zlatá sekundová a logo značky.

Komono Mono KOM-W4304
63,60 €

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetkých, čo sa radi zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad zaujme celočierne prevedenie, vďaka ktorému sa hodinky hodí takmer ku každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Estelle LOTUS KOM-W2455
83,60 € 50 €

Posledný kus za túto cenu!

Módne dámske hodinky Komono pre ženy, ktoré milujú svoj ​​vlastný štýl. Hodinky majú hnedo-červený kožený remienok a zlatý ciferník, ktorý dotvára zaujímavý dizajn hodiniek. Hodinky sa hodia na bežné denné nosenie.

Komono Estelle Royale GOLD KOM-W2861
89 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečné dámske hodinky Komono v zlatom prevedení pre ženu, ktorá chce správne doladiť svoj outfit. Tieto hodinky vám skvele padnú a hodia sa na bežné denné nosenie, ale aj do spoločnosti.

Komono Harlow Cloud KOM-W4105
151,60 € 113,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono s koženým remienkom a ciferníkom v identickom dizajne bielej perleti. Ciferník chráni oceľové puzdro opatrené ružovým zlátením. Rovnakú povrchovú úpravu majú rúčky a indexy. Typické prevedenie s rukopisom značky dodáva hodinkám na zaujímavosti a originalite.

Komono Harlow Estate KOM-W4129
171,60 € 120 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú prevedením v odtieni ružového zlata, ktoré vyzerá jednoducho skvele. Na zlatom minimalistickom ciferníku sa nachádza iba jednoduché ručičky. Hodinky skvele doplní váš outfit a na zápästí pekne vyniknú.

Komono Kate KOM-W4254
83,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi.

Komono Kate KOM-W4256
75,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vynímajú jednoduché ručičky s indexmi.

Komono Konrad Retrogade KOM-W4200
195,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranaté hodinky značky Komono sú tak štýlovým kúskom, že len ťažko uniknete pozornosti širokého okolia. Na minimalistickom ciferníku sa vyníma chronograf, ktorý poslúži ako sekundová, ukazovateľ dňa v týždni a ručičky.

Komono Lewis Cigar KOM-W4055
147,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex štýlové hodinky Komono s hnedým koženým remienkom a ciferníkom v odtieni matnej šedej. Na ciferníku nájdete logo značky a 3 ručičky, ďalej 60 sekundovou a 12 hodinovú stupnici vo výraznej oranžovej farbe. Oceľové puzdro so sivou farbou skvele kontrastuje.

Komono Lexi KOM-W2752
95,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové hodinky Komono na prvý pohľad upútajú zlatým ciferníkom s elegantnými indexmi a jednoduchými ručičkami. Minimalistické prevedenie dodáva hodinkám tú pravú šťavu. Hodinky skvele doplnia váš outfit, a vďaka hladkým líniám na zápästí vyniknú.

Komono Mono KOM-W4303
63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň svetlo oranžovej rozžiari každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4306
63,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň pastelovo červenej rozžiaria každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4307
63,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetky ženy, čo sa rady zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad bezpochyby zaujme farebné prevedenie hodiniek – odtieň tmavo modrej skvele doplní každý voľnočasový outfit. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Mono KOM-W4308
63,60 €

Hodinky značky Komono sú ako stvorené pre všetkých, čo sa radi zdobia štýlovými doplnkami. Na prvý pohľad zaujme celobiele prevedenie, vďaka ktorému sa hodinky hodia takmer ku každému volnočasovému outfitu. Ciferník je dobre čitateľný a je zdobený ručičkami s jednoduchými indexy.

Komono Walther Cognac KOM-W4001
191,60 € 137 €

Značka Komono je preslávená módnymi kúskami, ktoré očarí na prvý pohľad všetkých milovníkov nadčasového dizajnu. Prepadnite jej aj vy a pripnite si na zápästie hodinky Komono z kolekcie Walther.

Komono Winston Ash KOM-W3015
95,60 € 72 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex štýlové hodinky Komono Winston Ash je model so šedým ciferníkom ktorý imituje kameň. Vnútri strieborného kovového púzdra s povrchovou úpravou nájdete japonský strojček Quartz. Zadná časť puzdra je z nerezovej ocele. Hladký kožený opasok zakončuje kovová spona. Priemer ciferníku: 41 mm.

Komono Winston Regal Caviar KOM-W2270
95,60 € 67 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Komono v čierno bielom prevedení s oceľovým pozláteným puzdrom, vyniknú ako na pánskom, tak aj na dámskom zápästie. Ciferník sa skvele dopĺňa s koženým remienkom. Model vhodný na bežné denné nosenie, ale aj ako netradičný doplnok do spoločnosti.

Komono Winston Subs BLACK KOM-W3000
103,60 €

Unisex hodinky z dielne značky Komono sú vyrobené v minimalistickom a nadčasovo elegantnom dizajne. Celočierne prevedenie narušuje iba modrá sekundová ručička, ktorá je umiestnená v samostatnom subciferníku. Kontrastným prvkom sú aj biele indexy.