Citizen Quartz Elegant EU6070-51D
94,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak hľadáte štýlový doplnok vysokej kvality, ktorý váš outfit navyše skvele oživí, stavte na hodinky japonskej značky Citizen . Celostrieborné prevedenie spolu s perleťovým ciferníkom pôsobí veľmi nežným dojmom. Na ciferníku sa nachádza elegantný ručičky s jednoduchými indexy.

Citizen Eco-Drive Elegance EM0640-82D
275,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných, a zároveň vysoko kvalitných doplnkoch. Ich ciferník pôsobí veľmi nežným dojmom – je potiahnutý perleťou a zdobený jemnými ručičkami a základnými indexy.

Citizen Eco-Drive Elegance EM0687-89P
170,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy, čo si potrpia na štýlové a veľmi kvalitné doplnky. Ich ciferník v champagne odtieni zdobí elegantné ručičky s jednoduchými indexy. Hodinky si na zápästie pripnete dokonale prispôsobivým milánskym ťahom.

Citizen Eco-Drive Elegance EO1180-82A
174 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy, ktoré chcú podčiarknuť svoje prirodzené pôvaby. Ich zdobia jemné ručičky, indexy a číslice, ktoré celku dodávajú nežný vzhľad.

Citizen Eco-Drive Elegant EM0502-86P
163,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných, a zároveň vysoko kvalitných doplnkoch. Ich ciferník pôsobí veľmi nežným dojmom – zdobia ho jemné ručičky a indexy. Celozlacené puzdro i ťah vyrobené z tej najkvalitnejšej ušľachtilej ocele.

Citizen Eco-Drive Elegant EM0504-81A
163,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných, a zároveň vysoko kvalitných doplnkoch. Ich ciferník pôsobí veľmi nežným dojmom – zdobia ho jemné ručičky a indexy v zlatej farbe.

Citizen Eco-Drive EW2440-88A
174 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných, a zároveň vysoko kvalitných doplnkoch. Ich strieborný ciferník pôsobí veľmi jemným dojmom – zdobí ho úzke ručičky, indexy a číslice, nechýba ani nevyhnutná dátumovka.

Citizen Eco-Drive Radio Controlled FC0014-54A
492,90 €

Hodinky od obľúbenej značky Citizen vám iste padnú do oka na prvý pohľad. Majú svetlý ciferník s ružovo zlatými detailmi a nepostrádateľnou dátumovkou. Na zápästie si hodinky, ktoré sú solárne napájané, pripnete pomocou oceľového ťahu.

Citizen Elegance Eco-Drive FE6011-81L
141,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Citizen sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných módnych doplnkoch. Ich modrý ciferník zdobia luminiscenčné ručičky a jednoduché indexy, nechýba ani dátumovka na pozícii 3. Puzdro aj ťah sú vyrobené z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele.

Citizen Ladies Radiocontrolled FC0010-55D
445,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rádiovo riadené dámske hodinky značky Citizen prekypujú detailmi. Do oceľového puzdra je vložený ciferník s troma chronografy s funkciou ukazovateľa popoludnie / dopoludnia, dňa v týždni a 24 hodinového ciferníka. Po celom obvode ciferníku sú skratky svetových veľkomiest v rôznych časových zónach.

Citizen Quartz Elegant EL3040-80A
101,60 €

Ak hľadáte štýlový doplnok vysokej kvality, ktorý váš outfit navyše skvele oživí, stavte na hodinky japonskej značky Citizen . Celostrieborné prevedenie upúta na prvý pohľad a Swarovski krištáľmi, umiestnené na puzdre, sa oslnivo zatrblieta pri každom vašom pohybe.

Dámske hodinky

Hľadáte dámske hodinky, ktoré doplnia váš outfit? Poradíme vám, ktoré značky sú na trhu najobľúbenejšie!

Dámske hodinky Festina čoby švajčiarsky symbol elegancie

Značka Festina je uznávaným hodinárskym pojmom po celom svete. Charakteristickým znakom dámskych hodiniek Festina je elegancia, nadčasovosť, spoľahlivosť.

Jedno z najvýraznejších mien - hodinky od Calvina Kleina

Kreativita spájajúca sa s nápaditým elegantným štýlom. Jemnosť v podobe klasiky či luxusu v podaní dámskych hodiniek Calvin Klein ozdobí zápästie svojej majiteľky. Preslávená značka, ktorá je symbolom kvality.

Dámske hodinky Casio

Renomovaná japonská značka Casio, ktorá na trh vstúpila najprv digitálnymi hodinkami. Obľúbené sú aj pánske hodinky tejto značky.

Dámske hodinky Michael Kors

Svetoznáma značka Michael Kors je obľúbená predovšetkým vďaka svojim kabelkám a ďalším značkovým doplnkom. Zameriava sa predovšetkým na vysoko módne trendy, takže poteší hlavne mladšie dámy.

Hodinky Guess

Kalifornská značka, ktorá vyrába svoje produkty už od roku 1981 je známa svojím neprehliadnuteľným dizajnom, ktorý sa zameriava najmä na mladých energických ľudí. Hodinky Guess sú neprehliadnuteľným doplnkom.