Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 885803

Real Green Riad 4x500 g

Real Green Riad 4x500 g

Účinný ale zároveň šetrný umývací prostriedok Real Green má silnú odmasťovaciu schopnosť a pritom je biologicky odbúrateľný. Je jemne kvetinovo-citrusovo parfémovaný a zanecháva riad dokonale čistý. Celý popis
8,70 €
4,35 €/l
Tovar od: MALL
8,70 €
4,35 €/l
Získajte dopravu ZADARMO so
u zásielok od 12,9 €
Posledné 2 kusy
Vrátenie zadarmo cez Packetu

Už dnes na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Real Green Riad 4×500 g

Vlastnosti

  • Balenie obsahuje 4 ks čistiaceho prostriedku na riad po 500 g
  • Neutrálne pH, dermatologicky testované
  • Biologická odbúrateľnosť 98,5%
  • Umývací prostriedok vhodný na všetky druhy riadu a umývateľné pochy
  • Efektívne odstraňuje mastnotu, špinu a odolné nečistoty
  • Vhodná kombinácia aktívnych látok zaisťuje účinnosť, ale aj šetrnosť
  • Kvetinovo-citrusová parfumácia
  • Nemyte riad pod tečúcou vodou, ale napustite ho do drezu a pridajte odporúčanú dávku prostriedku. Správne dávkovanie šetrí náklady a minimalizuje dopad na životné prostredie.


Upozornenie: biocídny prípravok: NIE
Návod na použitie: Použitie: Na prípravu umývacieho roztoku dávkujte 10 ml (1 polievkovú lyžicu) / 4 l vody. V prípade silného znečistenia dávku zdvojnásobte. Po umytí opláchnite riad čistou pitnou vodou. Neumývajte riad pod tečúcou vodou, ale napustite ju do drezu a pridajte odporúčanú dávku výrobku, aby sa znížila spotreba energie a vody na minimum a obmedzil sa dopad na životné prostredie. Používajte čo najnižšiu teplotu umývacieho roztoku.
Skladovanie: Skladovať v dobre uzavretých obaloch na suchom, chladnom a dobre vetranom mieste. Skladujte vo zvislej polohe, aby sa zabránilo únikom a odkvapom. Uchovávajte oddelene od potravín, krmív a liekov. Neskladujte spoločne s oxidačnými činidlami. Skladovať pri teplote +5 až +25 °C.
Vyrobené: ČR
Výrobca / distribútor: Zenit, spol. s r .o.
Zloženie: aniónové povrchovo aktívne látky 5 % alebo viac, ale menej ako 15 %; neiónové povrchovo aktívne látky 5 % alebo viac, ale menej ako 15 %; amfotérne povrchovo aktívne látky menej ako 5 %; parfum; konzervačné činidlá, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Laurylamine Dipropylenediamine; voda.
Objem/obsah/hmotnosť: 4 × 500 g
Predlekárska prvá pomoc: PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc.
Trieda a kategórie nebezpečnosti: GHS05 – Korozívne a žieravé látky
Signálne slovo: NEBEZPEČENSTVO
H-vety (Štandardné vety o nebezpečnosti): H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí.
P-vety (Pokyny pre bezpečné zaobchádzanie) a ich kombinácie:  P280 Používajte ochranné okuliare. P305/351/338 PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné ich ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM P102 Uchovávajte mimo dosah detí. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. P501 Odstráňte obal: po dôkladnom vyprázdnení niekoľkokrát vyčistiť výplachom vodou a po vyčistení je možné ho odložiť do nádob pre triedený odpad.

Technické parametre

Objem 4 × 500 g
Počet kusov v balení 4
Dezinfekcia Nie
Zaradenie – čistiace prostriedky Na riad

Odkazy