Real Green Clean prací gél 1,5 l-24%
7,33 € 5,50 €

Výpredaj

Prací prostriedok Real Green Clean pre pranie bieleho a farebného prádla. Kombinácia niekoľkých druhov enzýmov zaručuje odstránenie všetkých typov škvŕn, bielizni dodá hebkosť a mäkkosť a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Formulácia so zložkami šetrnými k prírode, dbajte na správne dávkovanie.

Real Green Clean plochy - multifunkčný 5 kg-23%
9,66 € 7,40 €

Výpredaj

Čistiaci prostriedok Real Green Clean možno použiť na všetky plochy v domácnosti – v kúpeľni i kuchyni. Šetrne odstraňuje mastnotu, vápenaté a mydlové usadeniny a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Z 96,2% je biologicky odbúrateľný.

Real Real Toalety 4x750 g-25%

Real Real Toalety 4x750 g

Hodnotenie: 4,8
7,39 € 5,50 € 1,38 €/ks

Výpredaj

Biologicky odbúrateľný prostriedok na toalety Green Clean odstraňuje vodný kameň, hrdzu, mydlové a ďalšie usadeniny a poradí si aj so zápachom. Jeho zloženie je založené na kyseline citrónovej a octovej, ktoré sú prírode vlastné.

Real Green Clean Plochy - multifunkčný 4x500 g-23%
11,19 € 8,60 € 2,15 €/ks

Univerzálny čistiaci prostriedok Green Clean pre upratovanie kuchýň, kúpeľní a všetkých plôch, kde je potreba odstrániť mastnotu, vodný kameň a iné nečistoty. Jeho zloženie je navyše biologicky odbúrateľné.

Real Green Clean riad 5 kg
7,72 € 6,90 €

Čistiaci prostriedok Real Green Clean so silnou odmasťovacou silou určený na umývanie riadu. Tvorí bohatú penu, ktorá zanechá riad žiarivo čisté, a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Je z 98,5% biologicky odbúrateľný.

Real Real Podlahy 4x1 kg-30%

Real Real Podlahy 4x1 kg

Hodnotenie: 4,4
11,19 € 7,80 € 1,95 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Šetrný čistiaci prostriedok Green Clean je vhodný na všetky typy podláh vrátane drevených. Odstráni aj odolné zaschnuté nečistoty a zanechá vašu podlahu bez šmúh a príjemne prevoňanú.

Real Green Clean prací gél 5 l
18,58 € 16,10 €

Prací prostriedok Real Green Clean pre pranie bieleho a farebného prádla. Kombinácia niekoľkých druhov enzýmov zaručuje odstránenie všetkých typov škvŕn, bielizni dodá hebkosť a mäkkosť a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Formulácia so zložkami šetrnými k prírode, dbajte na správne dávkovanie.

Real Green Clean toalety 5 kg-24%
7,72 € 5,80 €

Výpredaj

Čistiaci prostriedok Real Green Clean s gélovou konzistenciou použite na toalety a kúpeľne. Šetrne odstraňuje všetky typy nečistôt ako hrdza, mydlové usadeniny a vodný kameň, a navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Obsahuje účinné kyseliny vyskytujúce sa v prírode.

Real Green Clean podlahy 5 kg-19%
9,66 € 7,80 €

Výpredaj

Čistiaci prostriedok Real Green Clean možno použiť na všetky podlahy a umývateľné plochy – dlažbu, drevo, linoleum, plast. Šetrne čistí povrch a zanechá ho bez šmúh, navyše po sebe zanechá príjemnú vôňu. Z 99,5% je biologicky odbúrateľný.

Real Kachle & rúry & grily čistič
3,76 €

Real kachle & rúry & opekanie je určený na čistenie tej neodolnější špiny. Poradí si ale aj s odolnou mastnotou, pripálenín či sadzami. Pôsobí samočinne, bez vonkajších mechanických zásahov. Po aplikácii a niekoľkominútovom pôsobení stačí opláchnuť vodou a zotrieť

Real Green clean tablety do myčky nádobí 40 ks-42%
17 € 9,83 €

Akcia

•Dokonale čisté nádobí •Odstraňuje zaschlé skvrny a mastnotu •Enzymy aktivní již při nízkých teplotách •Zářivě lesklé nádobí bez zaschlých kapek •Neobsahuje fostáty, chlor ani konzervační látky •Změkčuje vodu •Lehce biologicky odbouratelné •Vhodný pro…

Real Chlorax gél dezinfekčné a bieliace univerzál
2,76 €

Real chlorax gél účinne ničí baktérie, vírusy, kvasinky a plesne. Kombinácia dezinfekčné zložky a povrchovo aktívnych látok zvyšuje zmáčanie schopnosti, tým zaručuje vynikajúcu umývacie aj dezinfekčné vlastnosti. Odstraňuje zápach, mastnotu, odolnú špinu, usadeniny a ďalšie druhy nečistôt

Real Green Clean WC čisté
2,30 €

Real čistič odstraňuje všetky typy nečistôt na toaletách a v kúpeľniach. Jeho gélová konzistencia zaisťuje predĺženú dobu pôsobenia účinných zložiek aj na zvislom povrchu. Používa sa na bežnú údržbu toaliet a slúži aj ako preventívna ochrana proti tvorbe vodného kameňa a hrdze

Real Maxi upratovanie pohlcovač pachu
2,61 €

Novinka

Umývací prostriedok s pohlcovačom pachu. Účinne odstraňuje nečistoty, pachy od domácich maznáčikov, varenie alebo dymu a prevonia celú domácnosť. Na všetky typy podláh a umývateľné povrchy. Likviduje pachy od domácich maznáčikov, varenie alebo dymu. Zanecháva žiarivý lesk bez šmúh

Real Zelený čaj & aloe jemný čistiaci krém
2,35 €

Real nový jemný čistiaci krém s vôňou zeleného čaju jednoducho a ľahko vyčistí aj silnú špinu. Vďaka aktívnym abrazívnym časticiam je tekutý čistiaci krém vhodný na čistenie riadu, sporákov, umývadiel, vaní, WC mís, obkladačiek, smaltovaných predmetov a všetkých nenasiakavých povrchov

Real Real Riad 4x500g

Real Real Riad 4x500g

Hodnotenie: 4,8
7,49 € 6,50 € 1,63 €/ks

Účinný, ale zároveň šetrný umývací prostriedok Green Clean má silnú odmasťovaciu schopnosť a pritom je biologicky odbúrateľný. Je jemne kvetinovo-citrusovo parfumovaný a zanecháva riad dokonale čistý.