Cif Power&Shine Kuchyňa čistiaci sprej 2 x 500 ml + Power & Shine Kúpeľňa 500 ml

Cif Power&Shine Kuchyňa čistiaci sprej 2 x 500 ml + Power & Shine Kúpeľňa 500 ml

Výhodný set 3 čističov značky Cif. Cif Power & Shine Kuchyňa účinne odstraňuje 100% odolné mastnoty. Cif Power & Shine Kúpeľňa odstraňuje 100% vodného kameňa, dlhodobá čistota vďaka technológii odpudzujúcej kvapky vody a špiny. Celý popis
9,10 €
Vrátane DPH
6,07 €/l
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1144586

Popis

Set čističov Cif Power & Shine

  • Balenie obsahuje 2 × 500 ml Cif kuchyňa, 1 × 500 ml Cif kúpeľňa.

Cif Power & Shine kuchyňa Posledný výskum preukázal, že veľmi účinný spôsob ako odstrániť mastnotu je práve s použitím oleja. Naše unikátne odľahčené zloženie s obsahom olejov z pomaranča a mandarínky začne okamžite prenikať odolnou mastnotou dokonca už pri prvom zotretí handričkou. Po použití zanechá čistené povrchy krásne žiarivé a Vaša kuchyňa razom ožije.

  • Použitie do kuchyne.
  • Odstraňuje 100% odolné mastnoty.
  • 100% lesk bez šmúh.
  • Zloženie s obsahom olejov z pomaranča a mandarínky.


Vďaka unikátnemu odľahčenému zloženiu nového čistiaceho spreja Cif Power & Shine Kuchyňa s obsahom olejov z pomaranča a mandarínky začne látka okamžite prenikať odolnou mastnotou dokonca už pri prvom zotretí handričkou. Po použití sú čistené povrchy krásne žiarivé a Vaša kuchyňa razom ožije.

Cif Power & Shine kúpeľňa Práve ste doumývali kúpeľňu, ale škvrny od kvapiek vody a vodného kameňa sú razom späť? Práve preto sme vyvinuli špecialistu, ktorý nielenže odstráni vodný kameň bez šmúh, ale tiež zabezpečí, že čistený povrch bude odpudzovať vodu a nečistoty. Obmedzuje vytváranie mydlových škvŕn a škvŕn od vody na obkladačkách a čistených povrchoch v kúpeľni. Vďaka jeho unikátnej technológii si môžete užívať lesknúce povrchy bez šmúh dlhšie.

  • Použitie do kúpeľne.
  • Odstraňuje 100% vodného kameňa.
  • Odstraňuje 100% mydlových škvŕn.
  • 100% lesk bez šmúh.
  • Dlhodobá čistota vďaka technológii odpudzujúca kvapky vody a špinu.


Nový Cif Power & Shine Kúpeľňa čistiaci sprej nielenže odstráni vodný kameň bez šmúh, ale tiež zabezpečí, že čistený povrch bude odpudzovať vodu a nečistoty. Obmedzuje vytváranie mydlových škvŕn a škvŕn od vody na obkladačkách a čistených povrchoch v kúpeľni. Vďaka jeho unikátnej technológii si môžete užívať lesknúce povrchy bez šmúh dlhšie.

Značka Cif bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1967 vo Francúzsku, a to v podobe Cif krémov, ktoré pre Vás vyrábame dodnes. Úspešný koncept sa potom rozšíril nielen na celú Európu, ale aj do zvyšku sveta a portfólio Cif sa rozrástlo natoľko, že dokáže vyčistiť takmer každý povrch v domácnosti. Použitím prípravkov Cif zanecháte čistené povrchy krásne žiarivé a Vaša domácnosť razom ožije.