Cif Nature Kúpeľňa čistiace obrúsky 36 ks-18%
3,30 € 2,70 € 0,08 €/ks

Akcia

Čistiace obrúsky od značky Cif sú ideálne pre rýchle a účinné každodenné upratovanie vašej kúpeľne. Zloženie s technológiou odpudzujúce kvapky vody pomáha zabraňovať usadenie vodného kameňa a špiny a zanechá vašu kúpeľňu krásne čistú.

Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej 435 ml
4,10 €

Čistiaci prostriedok na náhrobné kamene od značky Cif šetrne umýva a čistí. Je navrhnutý tak, aby nepoškodzoval žiaden z typov kameňa, ktoré sa bežne používajú na vonkajšie náhrobky, vrátane bieleho lešteného mramoru. Veľmi ľahko odstraňuje nečistoty, ktoré môžu priľnúť na náhrobných kameňoch, či už to sú machy, sadze, prach, vtáčí trus alebo iné usadeniny z oplachu kvetín. Prostriedok neobsahuje bieliace prísady.

Cif Nature sprej kúpeľňa 750 ml
5,01 € 4,70 €

Čistiaci sprej do kúpeľne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kúpeľne odstraňuje vodný kameň a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Professional 2v1 - čistič na koupelny - koncentrát 5l
20,70 € 15 €

Novinka

Čistící prostředek pro účinné odstraňování vodního kamene, nečistot a zbytků mýdla. Cif Professional 2v1 – čistič na koupelny – koncentrát 5l zanechává zářivý lesk a dlouhotrvající svěží vůni. Vhodný na vany, sprchové kouty, umyvadla a toalety. Nevhodné na mramor a jiné povrchy citlivé na kyseliny.

Cif Nature Kuchyňa biorozložitelné čistiace obrúsky 36 ks-18%
3,30 € 2,70 € 0,08 €/ks

Akcia

Čistiace obrúsky do kuchyne od značky Cif sú ideálnym pomocníkom pre upratovanie a odmastenie akejkoľvek kuchyne. Obsahujú prírodné zložky a sú biologicky rozložiteľné. Iste oceníte zloženie s pomarančovým a mandarinkovým olejom, ktorý zanechá kuchyňa krásne lesklú a čistú už po prvom zotretí.

Cif Professional Čistič na sklo a další povrchy 5L
15 € 8,60 €

Novinka

Čistící prostředek na okna a skleněné povrchy v interiérech, který rychle odstraní špínu a mastnotu a zanechá zářivý povrch. Cif Professional Čistič na sklo a další povrchy 5l zanechává zářivý lesk beze šmouh. Vhodný k okamžitému použití.

Cif Professional Odmašťovač 0,75l
4,90 € 3,70 €

Novinka

Odmašťovač pro rychlé rozpouštění mastnoty a odolných nečistot z většiny kuchyňských povrchů. Cif Professional Odmašťovač 0,75l je bez parfemace a bezpečně ho můžete použít i na hliník.

Cif Cream 2l
8,60 € 7,20 €

Novinka

Krémový čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy, který efektivně odstraňuje skvrny a mastnotu. Cif Cream 2l je vhodný i na nerez, zanechává zářivý povrch a snadno se oplachuje. Nečistoty jsou 100% odstraněny bez poškrábání.

Cif Nature sprej kuchyňa 750 ml
5,01 € 4,70 €

Čistiaci sprej do kuchyne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kuchyne s výťažkami z citróna účinne odstraňuje mastnotu a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Professional 2v1 Čistící a dezinfekční prostředek - koncentrát 5l
26,30 € 15 €

Novinka

Koncentrovaný čistící prostředek pro jednokrokové čištění a dezinfekci všech povrchů. Cif Professional 2v1 Čistící a dezinfekční prostředek – koncentrát 5l účinně odstraňuje mastnotu a naschlé zbytky potravin. Ničí viry chřipky a bakterie. Bezpečné použití v přípravnách potravin. Bez parfemace, neovlivňuje chuť jídla.

Cif Professional Čistič na dřevo 0.75l
7,50 € 5,60 €

Novinka

Čistící prostředek na dřevěný nábytek s unikátní směsí vosků. Cif Professional Čistič na dřevo 0.75l odstraňuje prach, otisky prstů, šmouhy a skvrny a zanechává dlouhotrvající lesk. Vhodný na dřevo, vinyl, plast, keramické a smaltované povrchy. Není vhodný na navoskovaný nábytek.

Cif Professional Čistič na trouby a grily 0.75l
4,90 € 4,50 €

Novinka

Čistící prostředek na odstraňování mastnoty a připálených zbytků potravin. Cif Professional Čistič na trouby a grily 0.75l je vhodný na silně znečištěné povrchy v potravinářských provozech, na trouby, grily a konvektomaty. Není vhodný na povrchy citlivé vůči alkáliím, lkované povrchy, hliník a samočistící panely.

Cif Cream Lemon 2l
8,60 € 7,20 €

Novinka

Krémový čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy, který efektivně odstraňuje skvrny a mastnotu. Cif Cream Lemon 2l je vhodný i na nerez, zanechává zářivý povrch a snadno se oplachuje. Nečistoty jsou 100% odstraněny bez poškrábání.

Cif Professional 2v1 Čistící a dezinfekční prostředek 0,75l
4,90 € 3,70 €

Novinka

Univerzální prostředek pro jednokrokové čištění a dezinfekci všech povrchů. Cif Professional 2v1 Čistící a dezinfekční prostředek 0,75l účinně odstraňuje mastnotu a naschlé zbytky potravin. Ničí viry chřipky a bakterie. Bezpečné použití v přípravnách potravin. Bez parfemace, neovlivňuje chuť jídla.

Cif Professional Čistič na dřevěné podlahy 5l
26,30 € 20,30 €

Novinka

Čistící prostředek na dřevěné podlahy pro důkladné čištění bez poškození. Cif Professional Čistič na dřevěné podlahy 5l čistí s péčí pro vždy perfektní výsledky. Povrchy vypadají jako nové. Nemusí se oplachovat.

Cif Professional Čistič na nerezové povrchy 0.75l
4,90 € 4,30 €

Novinka

Čistící prostředek na odstraňování nečistot, mastnoty a otisků prstů z nerezových povrchů. Cif Professional Čistič na nerezové povrchy 0.75l je neparfémovaný a hodí se pro potravinářské provozy.

Cif Professional Čistič na různé typy povrchy 0,4l
4,90 € 4,10 € 0,68 €/ks

Novinka

Prostředek proti prachu v podobě aerosolu odstraňuje otisky prstů a skvrny ze všech povrchů. Cif Professional Čistič na různé typy povrchy 0,4l se snadno aplikuje a roztírá a zanechává příjemnou vůni čistoty.

Cif Professional Leštěnka na nábytek 0,4l
4,90 € 4,10 €

Novinka

Leštěnka na dřevěný nábytek v podobě aerosolu odstraňuje prach a nečistoty a zanechává ochrannou vrstrvu. Cif Professional Leštěnka na nábytek 0,4l se snadno aplikuje a roztírá. Účinná proti nepříjemnému zápachu z cigaret.

Cif Professional Odmašťovač - koncentrát 5l
22,50 € 13,10 €

Novinka

Odmašťovač pro rychlé a účinné rozpouštění mastnoty a odolných nečistot z většiny kuchyňských povrchů. Cif Professional Odmašťovač – koncentrát 5l je bezpečný i na hliník. Zanechává svěží vůni.

Cif Professional Univerzální čistící prostředek Citron 5l
13,10 € 9 €

Novinka

Univerzální prostředek na mytí podlah s příjemnou vůní. Cif Professional Univerzální čistící prostředek Citron 5l je vhodný na podlahy bez politury, stěny, nátěry, lamináty, plasty a ostatní omyvatelné povrchy. Silný na mastnotu a špínu. Nemusí se oplachovat.

Cif Professional Unverzální čistící prostředek Oceán 5l
22,50 € 14,90 €

Novinka

Univerzální prostředek na mytí podlah s příjemnou vůní. Cif Professional Univerzální čistící prostředek Oceán 5l je vhodný na podlahy bez politury, stěny, nátěry, lamináty, plasty a ostatní omyvatelné povrchy. Silný na mastnotu a špínu. Nemusí se oplachovat.

Cif Professional Čistič na sklo a další povrchy 0.75l
4,90 € 3,40 €

Novinka

Čistící prostředek na okna a skleněné povrchy v interiérech, který rychle odstraní špínu a mastnotu a zanechá zářivý povrch. Cif Professional Čistič na sklo a další povrchy 0.75l zanechává zářivý lesk beze šmouh. Vhodný k okamžitému použití.

Cif Professional Ubrousky na různé typy povrchů 100ks
7,50 € 5,60 € 0,06 €/ks

Novinka

Univerzální čistící ubrousky pro rychlé a účinné čištění většiny povrchů. Cif Professional Ubrousky na různé typy povrchů 100ks disponují speciální texturou, která změkčuje, odděluje a nadzvedává nečistoty. Ubrousky odstraní nečistoty a zanechají za sebou svěží vůni.

Cif Professional 2v1 - čistič na koupelny 0,75l
4,50 € 3,60 €

Novinka

Čistící prostředek pro účinné odstraňování vodního kamene, nečistot a zbytků mýdla. Cif Professional 2v1 – čistič na koupelny 0,75l zanechává zářivý lesk a dlouhotrvající svěží vůni. Vhodný na vany, sprchové kouty, umyvadla a toalety. Nevhodné na mramor a jiné povrchy citlivé na kyseliny.

Cif Professional na odstranění vodního kamene 2l
11,20 € 7,60 €

Novinka

Čistící prostředek pro rychlé odstraňování vodníhoh kamene z kuchyňského vybavení a nádobí. Cif Professional na odstranění vodního kamene 2l je vhodný k odvápnění ohřívacích vodních lázní, zásobníku na čaj, myček nádobí, vodovodních baterií a dřezů. Bezpečné použití díky nekorozivnímu složení.