Cif Náhrobné kamene čistiaci sprej 435 ml
3,30 € 3,20 €

Čistiaci prostriedok na náhrobné kamene od značky Cif šetrne umýva a čistí. Je navrhnutý tak, aby nepoškodzoval žiaden z typov kameňa, ktoré sa bežne používajú na vonkajšie náhrobky, vrátane bieleho lešteného mramoru. Veľmi ľahko odstraňuje nečistoty, ktoré môžu priľnúť na náhrobných kameňoch, či už to sú machy, sadze, prach, vtáčí trus alebo iné usadeniny z oplachu kvetín. Prostriedok neobsahuje bieliace prísady.

Cif Nature Kuchyňa biorozložitelné čistiace obrúsky 36 ks
3,30 € 3,20 €

Čistiace obrúsky do kuchyne od značky Cif sú ideálnym pomocníkom pre upratovanie a odmastenie akejkoľvek kuchyne. Obsahujú prírodné zložky a sú biologicky rozložiteľné. Iste oceníte zloženie s pomarančovým a mandarinkovým olejom, ktorý zanechá kuchyňa krásne lesklú a čistú už po prvom zotretí.

Cif Nature sprej kuchyňa 750 ml
5,01 € 4,30 €

Čistiaci sprej do kuchyne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kuchyne s výťažkami z citróna účinne odstraňuje mastnotu a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Nature sprej kúpeľňa 750 ml
5,01 € 4,30 €

Čistiaci sprej do kúpeľne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kúpeľne odstraňuje vodný kameň a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Nature Kúpeľňa čistiace obrúsky 36 ks
3,30 € 3,20 €

Čistiace obrúsky od značky Cif sú ideálne pre rýchle a účinné každodenné upratovanie vašej kúpeľne. Zloženie s technológiou odpudzujúce kvapky vody pomáha zabraňovať usadenie vodného kameňa a špiny a zanechá vašu kúpeľňu krásne čistú.