Cif Nature Kúpeľňa čistiace obrúsky 36 ks
3,80 € 0,11 €/ks

Výpredaj

Čistiace obrúsky od značky Cif sú ideálne pre rýchle a účinné každodenné upratovanie vašej kúpeľne. Zloženie s technológiou odpudzujúce kvapky vody pomáha zabraňovať usadenie vodného kameňa a špiny a zanechá vašu kúpeľňu krásne čistú.

Cif Cream 2 l-27%

Cif Cream 2 l

Hodnotenie: 4,5
8,60 € 6,20 €

Akcia

Krémový čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy, ktorý efektívne odstraňuje škvrny a mastnotu. Cif Cream 2 l je vhodný aj na nerez, zanecháva žiarivý povrch a ľahko sa oplachuje. Nečistoty sú 100 % odstránené bez poškriabania.

Cif Professional Odmasťovač - koncentrát 5l-48%
22,50 € 11,70 €

Výpredaj

Odmasťovač pre rýchle a účinné rozpúšťanie mastnoty a odolných nečistôt z väčšiny kuchynských povrchov. Cif Professional Odmasťovač – koncentrát 5l je bezpečný aj na hliník. Zanecháva sviežu vôňu.

Cif tablety do umývačky MAXI All-in-1 Citrus 102 tabliet-51%
21,20 € 10,20 € 0,10 €/ks

Akcia

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 5 l-36%
15 € 9,50 €

Čistiaci prostriedok na okná a sklenené povrchy v interiéroch, ktorý rýchlo odstráni špinu a mastnotu a zanechá žiarivý povrch. Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 5 l zanecháva žiarivý lesk bez šmúh. Vhodný na okamžité použitie.

Cif leštidlo do umývačky 450 ml
3,70 € 3,50 €

Akcia

Leštidlo Cif Boost pre žiarivo lesklé, cistý riad bez šmúh. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklovateľného materiálu a možno ju znova recyklovať.

Cif Cream Lemon 2 l-23%

Cif Cream Lemon 2 l

Hodnotenie: 5
8,60 € 6,60 €

Krémový čistiaci prostriedok na všetky umývateľné povrchy, ktorý efektívne odstraňuje škvrny a mastnotu. Cif Cream Lemon 2 l je vhodný aj na nerez, zanecháva žiarivý povrch a ľahko sa oplachuje. Nečistoty sú 100 % odstránené bez poškriabania.

Cif tablety do umývačky All-in-1 70 tablet-42%
17 € 9,80 € 0,14 €/ks

Akcia

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional 2v1 - čistič na kúpeľne 0,75l
4,60 €

Čistiaci prostriedok pre účinné odstraňovanie vodného kameňa, nečistôt a zvyškov mydla. Cif Professional 2v1 – čistič na kúpeľne 0,75l zanecháva žiarivý lesk a dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Vhodný na vane, sprchové kúty, umývadlá a toalety. Nevhodné na mramor a iné povrchy citlivé na kyseliny.

Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 0.75 l
4,90 € 4,20 €

Čistiaci prostriedok na okná a sklenené povrchy v interiéroch, ktorý rýchlo odstráni špinu a mastnotu a zanechá žiarivý povrch. Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 0.75 l zanecháva žiarivý lesk bez šmúh. Vhodný na okamžité použitie.

Cif Professional Čistič na nerezové povrchy 0.75l
5,40 €

Čistiaci prostriedok na odstraňovanie nečistôt, mastnoty a odtlačkov prstov z nerezových povrchov. Cif Professional Čistič na nerezové povrchy 0.75l je neparfumovaný a hodí sa pre potravinárske prevádzky.

Cif Professional Odmasťovač 0,75 l
4,90 € 4,40 €

Odmasťovač pre rýchle rozpúšťanie mastnoty a odolných nečistôt z väčšiny kuchynských povrchov. Cif Professional Odmasťovač 0,75 l je bez parfumácie a bezpečne ho môžete použiť aj na hliník.

Cif Professional 2v1 - čistič na kúpeľne - koncentrát 5l-36%
20,70 € 13,20 €

Čistiaci prostriedok pre účinné odstraňovanie vodného kameňa, nečistôt a zvyškov mydla. Cif Professional 2v1 – čistič na kúpeľne – koncentrát 5l zanecháva žiarivý lesk a dlhotrvajúcu sviežu vôňu. Vhodný na vane, sprchové kúty, umývadlá a toalety. Nevhodné na mramor a iné povrchy citlivé na kyseliny.

Cif tablety do umývačky All-in-1 Citrus 70 tabliet-42%
17 € 9,80 € 0,14 €/ks

Akcia

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional Univerzálny čistiaci prostriedok Citron 5l-18%
13,10 € 10,70 €

Univerzálny prostriedok na umývanie podláh s príjemnou vôňou. Cif Professional Univerzálny čistiaci prostriedok Citrón 5l je vhodný na podlahy bez politúry, steny, nátery, lamináty, plasty a ostatné umývateľné povrchy. Silný na mastnotu a špinu. Nemusí sa oplachovať.

Cif Professional Čistič na drevo 0.75l
7,50 € 6,40 €

Čistiaci prostriedok na drevený nábytok s unikátnou zmesou voskov. Cif Professional Čistič na drevo 0.75l odstraňuje prach, odtlačky prstov, šmuhy a škvrny a zanecháva dlhotrvajúci lesk. Vhodný na drevo, vinyl, plast, keramické a smaltované povrchy. Nie je vhodný na navoskovaný nábytok.

Cif Professional Čistič na rúry a grily 0.75l
5,60 €

Čistiaci prostriedok na odstraňovanie mastnoty a pripálených zvyškov potravín. Cif Professional Čistič na rúry a grily 0.75l je vhodný na silne znečistené povrchy v potravinárskych prevádzkach, na rúry, grily a konvektomaty. Nie je vhodný na povrchy citlivé voči alkáliám, lkované povrchy, hliník a samočistiaci panely.

Cif tablety do umývačky All-in-1 Citrus 46 tabliet-40%
13,20 € 7,80 € 0,17 €/ks

Akcia

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif gél do umývačky Powered by Nature 36 dávok-40%
13,20 € 7,80 €

Akcia

Gél do umývačky Cif Powered By Nature zaručuje dôkladne čistý riad pomocou prírodných zložiek. Obsahuje 80% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Vhodný pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňa všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional 2v1 Čistiaci a dezinfekčný prostriedok 0,75l-36%
4,90 € 3,10 €

Akcia

Univerzálny prostriedok pre jednokrokové čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov. Cif Professional 2v1 Čistiaci a dezinfekčný prostriedok 0,75l účinne odstraňuje mastnotu a naschnuté zvyšky potravín. Ničí vírusy chrípky a baktérie. Bezpečné použitie v prípravovniach potravín. Bez parfumácie, neovplyvňuje chuť jedla.

Cif Professional na odstránenie vodného kameňa 2l-30%
11,20 € 7,80 €

Výpredaj

Čistiaci prostriedok na rýchle odstraňovanie vodného kameňa z kuchynského vybavenia a riadu. Cif Professional na odstránenie vodného kameňa 2l je vhodný k odvápneniu ohrievacích vodných kúpeľov, zásobníka na čaj, umývačiek riadu, vodovodných batérií a drezov. Bezpečné použitie vďaka nekorozívnemu zloženiu.

Cif All in 1 Nature Tablety do umývačky riadu 38 ks-40%
13 € 7,80 € 0,21 €/ks

Akcia

Tablety do umývačky Cif Powered By Nature zaručujú dôkladne čistý riad pomocou prírodných zložiek. Obsahujú 90 % prírodne odvodených zložiek, kartónový obal je plne recyklovateľný. Vhodné pre umývanie v ekologických aj krátkych cykloch. Tento prostriedok plní všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional Čistič na drevené podlahy 5 l-16%
26,30 € 22 €

Čistiaci prostriedok na drevené podlahy pre dôkladné čistenie bez poškodenia. Cif Professional Čistič na drevené podlahy 5 l čistí so starostlivosťou pre vždy perfektné výsledky. Povrchy vyzerajú ako nové. Nemusí sa oplachovať.

Cif DISINFECT & Shine univerzálny dezinfekčný sprej 750 ml
3,60 € 3,50 €

Akcia

Univerzálny sprej značky Cif zabíja 99,9 % baktérií a vírusov. Tento čistiaci prípravok obsahuje 100 % biologicky rozložiteľný parfum, ktorého zloženie je čisto prírodné. Sprej je vhodný na čistenie povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami a detskými predmetmi.

Cif Professional Čistič na rôzne typy povrchov 0,4 l
5 € 0,83 €/ks

Prostriedok proti prachu v podobe aerosólu odstraňuje odtlačky prstov a škvrny zo všetkých povrchov. Cif Professional Čistič na rôzne typy povrchov 0,4 l sa ľahko aplikuje a rozotiera a zanecháva príjemnú vôňu čistoty.

Cif Nature sprej kuchyňa 750 ml
5,01 € 4,70 €

Čistiaci sprej do kuchyne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kuchyne s výťažkami z citróna účinne odstraňuje mastnotu a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Nature sprej kúpeľňa 750 ml
5,01 € 4,70 €

Čistiaci sprej do kúpeľne je vyrobený na prírodnej báze, ktorá sa stará nielen o povrchy v domácnosti, ale aj o jej spotrebiteľov. CIF Nature sprej do kúpeľne odstraňuje vodný kameň a iné nežiaduce nečistoty.

Cif Nature Kuchyňa biorozložitelné čistiace obrúsky 36 ks
4,10 € 0,11 €/ks

Čistiace obrúsky do kuchyne od značky Cif sú ideálnym pomocníkom pre upratovanie a odmastenie akejkoľvek kuchyne. Obsahujú prírodné zložky a sú biologicky rozložiteľné. Iste oceníte zloženie s pomarančovým a mandarinkovým olejom, ktorý zanechá kuchyňa krásne lesklú a čistú už po prvom zotretí.

Cif Professional Obrúsky na rôzne typy povrchov 100ks-32%
7,50 € 5,10 € 0,05 €/ks

Výpredaj

Univerzálne čistiace obrúsky na rýchle a účinné čistenie väčšiny povrchov. Cif Professional Obrúsky na rôzne typy povrchov 100ks disponujú špeciálnou textúrou, ktorá zmäkčuje, oddeľuje a nadvihuje nečistoty. Obrúsky odstránia nečistoty a zanechajú za sebou sviežu vôňu.

Cif Professional 2v1 Čistiaci a dezinfekčný prostriedok - koncentrát 5l-47%
26,30 € 13,70 €

Výpredaj

Koncentrovaný čistiaci prostriedok pre jednokrokové čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov. Cif Professional 2v1 Čistiaci a dezinfekčný prostriedok – koncentrát 5l účinne odstraňuje mastnotu a naschnuté zvyšky potravín. Ničí vírusy chrípky a baktérie. Bezpečné použitie v prípravovniach potravín. Bez parfumácie, neovplyvňuje chuť jedla.

Cif tablety do umývačky All-in-1 46 tablet-40%
13,20 € 7,80 € 0,17 €/ks

Akcia

Tablety Cif odstraňujú odolné škvrny z riadu a zaisťujú čistotu pri každom umytí. Tablety na riad obsahujú 70% prírodne odvodených zložiek, obal je plne recyklovateľný. Sú vhodné pre umývanie v ekologických i krátkych cykloch. Spĺňajú všetky požiadavky pre Ecolabel.

Cif Professional Univerzály čistiaci prostriedok Oceán 5l-37%
22,50 € 14,10 €

Výpredaj

Univerzálny prostriedok na umývanie podláh s príjemnou vôňou. Cif Professional Univerzálny čistiaci prostriedok Oceán 5l je vhodný na podlahy bez politúry, steny, nátery, lamináty, plasty a ostatné umývateľné povrchy. Silný na mastnotu a špinu. Nemusí sa oplachovať.