Dettol Antibakteriálne utierky na povrchy 36 ks-33%
4,66 € 3,10 €

Akcia

Dettol antibakteriálne utierky na povrchy ničia 99% baktérií, vrátane E. coli, Salmonelly, MRSA a vírusu chrípky. Utierky bez bielidla a farbív sú ideálne pre rýchle a hygienické čistenie.

LINTEO Vlhčené obrúsky univerzálne 4 × 40 ks-41%
5,77 € 3,40 €

Akcia

Obrúsky nielen na cesty, v 4 baleniach po 40 kusoch. Vlhčené obrúsky univerzálne LINTEO s antibakteriálnou prísadou udrží vaše ruky v čistote kdekoľvek.

Savo Univerzálne čistiace obrúsky Levanduľa 4 x 30 ks
9,83 € 7,85 €

Savo prináša novinku pre rýchle a jednoduchý upratovanie kedykoľvek a kdekoľvek – univerzálne čistiace obrúsky savo bez chlóru, ktoré čistia a dezinfikujú všetky povrchy od baktérií a alergénov a zároveň krásne voňajú. Obsahuje 4 × 30 ks

SANYTOL 3 x 24ks antialergénne univerzálne čistiace utierky
8,99 € 7,80 €

Akcia

Antialergénne univerzálne čistiace obrúsky čistia, dezinfikujú a neutralizujú alergény z roztočov, mačiek a peľov s 98% účinnosťou. Eliminujú baktérie, vírusy a plesne. Utierky sa po použití jednoducho vyhodia do odpadkového koša.

Dettol Antibakteriálne obrúsky na povrchy 4 x 84 ks-39%
25,58 € 15,60 €

Akcia

Tento balček antibakteriálnych obrúskov na povrchy od značky Dettol obsahuje 4 balíčky obrúskov po 84 ks, ktoré ničia 99,9% baktérií vrátane E.coli, salmonely, MRSA a vírusu chrípky. Odstraňujú 90% alergénov ako je prach, peľ a srsť. Neobsahujú žiadne bielidlá ani farbivá a preto sú vhodné na dosky na krájanie, toaletné sedadla, detské stoličky, chladničky a pod.

Savo Univerzálne čistiace obrúsky Eukalyptus 4 x 30 ks
9,83 € 7,85 €

Savo prináša novinku pre rýchle a jednoduchý upratovanie kedykoľvek a kdekoľvek – univerzálne čistiace obrúsky savo bez chlóru, ktoré čistia a dezinfikujú všetky povrchy od baktérií a alergénov a zároveň krásne voňajú. Obsahuje 4 × 30 ks

Greenshield upratovacie obrúsky na drevo a lamináty, 50 ks
3,81 € 2,65 €

Nezabúdajte na starostlivosť o drevo. Vlhčené obrúsky Green Shield sú skvelým pomocníkom pri údržbe vášho drevenéholaminátového nábytku. Odstraňujú nečistotu, leštia povrch a obnovujú pôvodnú štruktúru. Balenie obsahuje 50 ks.

Greenshield upratovacie obrúsky na nerez plochy, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Aj nerez vyžaduje tú správnu starostlivosť. Vlhčené obrúsky na nerezové plochy Greenfield oceníte pri odstraňovaní mastnoty a špiny zo všetkých povrchov nerezovej ocele. V jednom balení nájdete 50 obúskov.

Greenshield upratovacie obrúsky na LCD obrazovky, 50 ks
3,81 € 2,65 €

Zbavte sa zaprášených a o umastených monitorov. Vlhčené obrúsky Greenshield sú skvelým pomocníkom pri očistení LCD obrazoviek, laptopov a mobilných telefónov. Odstraňujú nečistoty, prach a odtlačky prstov z povrchu prístroja. – Balenie obsahuje 50 ks.

Greenshield upratovacie obrúsky na kožu, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Nezabúdajte na starostlivosť o váš kožený nábytok. Vlhčené obrúsky na koži Greenshield šetrne odstránia nečistoty a mastnoty zo všetkých kožených výrobkov, obnovia pôvodnú štruktúru a zjemnia ich povrch.
V balení najdete 50 ks obrúskov.

Greenshield upratovacie obrúsky na mikrovlnné rúry, 50 ks
3,81 € 2,66 €

Aj mikrovlnná rúra vyžaduje údržbu. Vlhčené obrúsky Greenshield sú skvelým pomocníkom pri čistení vašej mikrovlnnej rúry. Odstraňujú mastnotu i nečistoty a zbavia vašu kuchyňu zápachu. Balenie obsahuje 50 ks.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: