LEIFHEIT Ošetrovač drevených podláh 1 l 41416
8 € 6,50 €

Ošetrovač drevených podláh značky Leifheit v balení 1 liter, ktorý hravo udrží všetky drevené podlahy vo vašej domácnosti v perfektnej kondícii. Zbavuje ich všetkých nečistôt a vracia im stratený lesk. S bezpečnostným uzáverom proti nežiadúcim nehodám.

LEIFHEIT Čistič na sklo v spreji 0,5 l 41409
5,80 € 4,90 €

Čistič na sklo Leifheit v balení 500 ml v koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.

LEIFHEIT Čistič na laminátové podlahy 1 l 41415
8 € 6,20 €

Čistič na laminátové podlahy – koncentrát s objemom 1 l s kvalitou nemeckej značky Leifheit, ktorý je vynikajúci pre umývanie a údržbu drevených a laminátových povrchov. Extra koncentrované balenie zaručuje mimoriadnu silu čističa a zanechá tak Vašu podlahu či ďalšie povrchy perfektne čisté.

LEIFHEIT Čistič kúpeľní 0,5 l 41412
6,30 € 3,70 €

Čistič kúpeľní Leifheit s objemom 0,5 l, s ktorým hravo vyčistíte celú vašu kúpeľňu od nečistôt a usadenín. Vďaka bezpečnostnému uzáveru si môžete byť istí, že nehrozí náhle vyliatie prípravku a pomocou 3 úrovní rozprašovača hravo nadávkujete potrebné množstvo čističa.

LEIFHEIT Prostriedok "Protect" pre starostlivosť o parkety a lakované podlahy
7,53 € 7 €

Ošetrujúci prípravok k mopu Protect & Care zanecháva na podlahovej krytine jemný polymérový povlak, čím ju dlhodobo chráni najmä proti nežiaducemu vnikaniu vody medzi spoje jednotlivých lamiel. Je určený na starostlivosť o parkety a lakované podlahy. Objem 625 ml.

LEIFHEIT Prostriedok Easy Spray na dlažbu a kameň
9,69 € 7,70 €

Prostriedok na umývanie dlažby a kamenných obkladov navyše v praktickom balení s uzáverom so závitom. V kombinácii s mopom dostanete čistiacu silu, s ktorou sa ľahko zbavíte šmúh, škvŕn, vodného kameňa a pomôžete tak zrenovovať povrch podlahy v domácnosti. Leifheit Easy Spray ľahko použijete v domácnosti i víkendových sídlach.

LEIFHEIT Nástavec zmeták Xclean Classic Allround 40 cm 45031
9,21 € 8,90 €

Ak vlastníte akýkoľvek mop Leifheit s tyčou Click system, možno na ňu pripevniť túto zmetákovu hlavicu. X štetiny v strede zmetáka fungujú ako bariéra a efektívne zbierajú nečistoty a jemný prach, takže je zametanie ľahšie.

LEIFHEIT Čistič na sklo - koncentrát 1 l 41414
8 € 5,99 €

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiadúceho vyliatia.

LEIFHEIT Odmašťovač 0,5 l 41413
8 € 4,50 €

Vynikajúci odmasťovač Leifheit v balení s objemom 0,5 l pre dokonalé vyčistenie mastnoty vo vašej domácnosti. Svoje uplatnenie tak nájde vo všetkých kuchyniach, kde sa zvyšky oleja, tuku a spáleného jedla hravo zatočia. S bezpečnostným uzáverom a 3 úrovňami rozprašovača.

LEIFHEIT Čistič na podlahy s leštidlom 1 l 41417
8 € 5,30 €

Čistič na podlahy s leštidlom o objeme 1 l, ktorý je určený pre umývanie dlažieb a kamenných povrchov. Jeho koncentrované zloženie dokonale odstráni všetky nečistoty, bezpečnostný uzáver zamedzí rozliatiu alebo nepríjemným nehodám.

LEIFHEIT Čistič na silne znečistené podlahy 41418
8 € 6,40 €

Čistič na silne znečistené podlahy s objemom 1 liter v silnom, koncentrovanom balení od nemeckej značky Leifheit, ktorý si hravo poradí aj so silne znečistenými povrchmi. Obnovuje lesk a čistotu vašej domácnosti. S bezpečnostným uzáverom.

LEIFHEIT Univerzálny čistič 0,5 l 41411
8 € 3,30 €

Univerzálny čistič s objemom 0,5 l, ktorý je vhodný na hladké a jemné povrchy vrátane skla. Vďaka bezpečnostnému uzáveru nehrozí náhle otvorenie viečka a pomocou 3 úrovní ovládania rozprašovača môžete aplikovať presne toľko prípravku, koľko potrebujete.

LEIFHEIT Prostriedok Easy Spray na laminát, vinyl a lakované podlahy
9,69 € 7,50 €

Prostriedok na umývanie podláh navyše v praktickom balení so skrutkovacím viečkom. Možnosť použitia je naozaj široká. Saponát možno aplikovať na vinylové, lakované a na laminátové typy podlahových krytín. V kombinácii s mopom dostanete čistiacu silu s ktorou ľahko predídete škvrnám. Leifheit Easy Spray využijete v interiéri bytov aj chát.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: