Frosch EKO 3x500ml Umývací prostriedok na dojčenské fľaše a cumlíky
14,90 €
+ doprava zadarmo

Pre jemné čistenie všetkého vybavenia pre dojčatá ako sú cumlíky, dudlíky, dojčenské fľaše, riad a tiež umývateľné hračky. Jemné zloženie je priaznivé pre dojčatá a čistí dôkladne a spoľahlivo odolné zvyšky mlieka, štiav a ďalších potravín. Bezo zvyšku sa opláchne.


Frosch Eko Univerzálny čistič ocot 3x1 l
8,19 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny čistič vhodný na všetky umývateľné povrchy je ideálnou kombináciou dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne šetrnosti k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodného octu.


Frosch Eko WC gel levanduľa 3x750 ml
8,39 €
+ doprava zadarmo

Dokonalý WC čistič v bio kvalite značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy vrátane horných okrajov. Všetko zanecháva čisté a s jemnou vôňou levandule.


Frosch Eko Čistič na kúpeľne a sprchy citrus 2x500 ml
7,79 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci sprej Frosch na kúpeľne a sprchy s prírodnými kyselinami z citrónov účinne odstraňuje vápenné usadeniny a zanecháva sviežu citrónovú vôňu. Dlaždice a obklady tak zostanú čisté a lesklé.


Frosch Eko WC gél citrón 3x750 ml
11,12 €

8,39 €
+ doprava zadarmo

Dokonalý WC čistič v bio kvalite značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy vrátane horných okrajov. Všetko zanecháva čisté a so sviežou vôňou citrónu.


Frosch Eko Sprej čistič na kuchyne sa sódou 2x500 ml
6,99 €
+ doprava zadarmo

Frosch Eko čistič so sódou čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinnosť zaručuje obsah prírodnej sódy.


Frosch Eko Tekutý piesok levanduľa 3x500 ml
9,19 €

7,79 €
+ doprava zadarmo

Tekutý piesok Frosch výborne odstraňuje všetky druhy nečistôt vrátane mastnoty z keramických, kovových a sklenených povrchov. Čistený povrch zanecháva bez škvŕn s príjemnou vôňou levandule.


Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml
8,39 €
+ doprava zadarmo

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.


Frosch EKO 3x750ml čistič na drevené podlahy a povrchy
13,90 €
+ doprava zadarmo

Vďaka prírodnej sile borovicového oleja čistí a chráni drevené podlahy a všetky drevené povrchy. Vďaka svojej sile odstraňuje aj odolné škvrny od vína alebo kávy. Prípravok možno použiť aj neriedený pre zmiernenie škrabancov na dreve.


Frosch Eko Na riad mandľové mlieko 3 x 750 ml
7,79 €
+ doprava zadarmo

Prostriedok na riad Frosch Eko zaručuje dokonalú čistotu a lesk pre váš riad. Zloženie je založené na rastlinných látkach s mandľovým olejom, ktorý zároveň ošetruje pokožku rúk.


Frosch EKO 3x750 ml WC gél mäta
11,92 €

8,45 €
+ doprava zadarmo

Ekologický čistič značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z toaletnej misy vrátane horných okrajov. 3 ks v balení. Pohlcuje zápach a navyše zanecháva príjemnú mätovú vôňu.


Frosch Eko Tekutý piesok citrón 3x500 ml
9,96 €

7,79 €
+ doprava zadarmo

Čistiaci piesok Frosch výborne odstraňuje všetky druhy nečistôt vrátane mastnoty zo všetkých keramických, kovových a sklenených povrchov. Zanecháva dlhodobú sviežu citrónovú vôňu a čistotu.


Frosch Univerzálny čistič levanduľa 3x1 l
10,73 €

8,19 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny čistič Frosch Eko účinne a hygienicky odstraňuje špinu a mastnotu bezo zvyškov vďaka zložkám s levanduľou. Eliminuje nepríjemné pachy a dodáva domovu sviežu levanduľovú vôňu.


Frosch Eko Sprej hygienický čistič levanduľa 2x500 ml
9,99 €
+ doprava zadarmo

Frosch Eko hygienický čistič levanduľa dôkladne čistí kúpeľne a WC, odstraňuje zvyšky vodného kameňa a mydla a tiež baktérie a alergény. Na báze prírodných výťažkov z levandule ponúka hygienickú čistotu vášho domova.


Frosch Eko Na riad aloe vera 3x750 ml
7,79 €
+ doprava zadarmo

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chránia vaše ruky pred vysušením.


Frosch EKO 3x750 ml WC gél malina
11,92 €

8,45 €
+ doprava zadarmo

Ekologický čistič značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z toaletnej misy vrátane horných okrajov. 3 ks v balení. Pohlcuje zápach a navyše zanecháva príjemnú malinovú vôňu.


Frosch Eko Na riad citrón 3x750 ml
7,79 €
+ doprava zadarmo

Citrónový balzam Frosch Eko účinne odstraňuje všetku mastnotu a nečistoty vďaka výťažkom z citrónovej kôry. Receptúra s neutrálnym pH chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej hebkosť.


Frosch Eko Sprej Spiritus čistič skiel 2x500 ml
7,39 €
+ doprava zadarmo

Frosch Eko čistič skiel Spiritus odstraňuje špinu a mastnotu z okien a zanechá ich čisté a bez šmúh. Je vhodný aj na ostatné hladké povrchy v interiéri aj vonku, z ktorých vďaka obsahu alkoholu odstráni nečistoty.


Frosch Eko Prostriedok na riad Aloe Vera 400 + 800 ml
7,01 €

5,84 €
+ doprava zadarmo

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chráni Vaše ruky pred vysušením.