Cillit Bang Aktívna pena Antibacterial 600 ml-34%
5,79 € 3,80 €

Akcia

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni, zničí 99% baktérií a zanechá žiarivý lesk.

Cillit Bang Aktívna pena 600 ml-34%
5,79 € 3,80 €

Akcia

Nová Cillit Bang Aktívna pena je určená pre rýchle a ľahké čistenie veľkých plôch v kúpeľni. Unikátna tryska zaistí perfektné pokrytie, pena prenikne a rozpustí usadeniny a špinu v celej kúpeľni a zanechá žiarivý lesk.

Cillit Bang Spray Proti mastnote a pre väčší lesk 750 ml-41%
5,79 € 3,40 €

Akcia

Nový Cillit Bang proti mastnote a pre väčší lesk pôsobí už behom niekoľkých sekúnd. Účinne odstraňuje škvrny od jedla, mastnotu a zapečené jedlo. Výsledkom je dokonalá čistota a žiarivý lesk. Objem 750 ml.

Cillit Bang Velký úklid
23 € 11,50 €

Novinka

Velký úklid se blíží. Vše, co pro něj potřebujete, najdete v tomto balíčku čistících prostředků od značky Cillit Bang – antibakteriální pěnu ve spreji, sprej proti vodnímu kameni, čistidlo do koupelny a odmašťovač.

Cillit Bang Spray Odstraňovač plesní 750 ml-43%
6 € 3,40 €

Akcia

Nový Cillit Bang pre bielenie a čistotu s Turbo Power pôsobí už za niekoľko sekúnd. Prostriedok účinne odstraňuje každodenné škvrny, pripálenú mastnotu a zatvrdnutú špinu. Bang! A špina zmizne. Objem 750 ml.

Cillit Bang Odstraňovač čiernej plesne 750ml-38%
5,51 € 3,40 €

Akcia

Vysoko účinný prostriedok v spreji rýchlo odstraňuje a dezinfikuje miesta s výskytom plesní a nečistôt. Je ideálny pre čistenie dlažby, sprchových kútov a vlhkých miest náchylných k výskytu plesní.

Cillit Bang čisticí sprej do koupelny 750 ml
5,70 € 3,80 €

Novinka

Čisticí prostředek Cillit Bang proti vodnímu kameni udržuje vaši koupelnu v čistotě. Navrací lesk už během několika vteřin, účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, špínu a rez v celé koupelně.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: