10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Čistiace prostriedky na okná

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Čistiace prostriedky na okná u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Čistiace prostriedky na okná alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Čistiace prostriedky na okná nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Attitude Čistič na sklo a zrkadlá s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml Attitude Čistič na sklo a zrkadlá s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml
Attitude Čistič na sklo a zrkadlá s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml

Prírodný univerzálny čistič s vôňou citrónovej kôry od značky Attitude neobsahuje fosfáty, optické rozjasňovače ani farbivá a je tak šetrný nielen k ľudskej pokožke, ale aj k prírode. Jeho zloženie je vegánske, ekologické a z 95 % úplne rozložiteľné. Obsahuje hypoalergénne zložky. Možno ho použiť na sklo a lesklé plochy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 5 l Attitude Čistič na sklo a zrkadlá s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml
Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 5 l

Čistiaci prostriedok na okná a sklenené povrchy v interiéroch, ktorý rýchlo odstráni špinu a mastnotu a zanechá žiarivý povrch. Cif Professional Čistič na sklo a ďalšie povrchy 5 l zanecháva žiarivý lesk bez šmúh. Vhodný na okamžité použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LEIFHEIT Čistič na sklo 1 l 41414 Attitude Čistič na sklo a zrkadlá s vôňou citrónovej kôry s rozprašovačom 800 ml
LEIFHEIT Čistič na sklo 1 l 41414

Čistič na sklo Leifheit v balení 1 liter v extra silnom, koncentrovanom balení. Hravo zbaví nečistôt všetky druhy skiel a okná. Stačí už len niekoľko kvapiek a výsledky práce tohto vynikajúceho čističa sa ihneď dostavia. S bezpečnostným uzáverom pre elimináciu nežiaduceho vyliatia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Frosch Eko Sprej Spiritus čistič skiel 2 x 500 ml BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
Frosch Eko Sprej Spiritus čistič skiel 2 x 500 ml

Frosch Eko čistič skiel Spiritus odstraňuje špinu a mastnotu z okien a zanechá ich čistá a bez šmúh. Je vhodný aj na ostatné hladké povrchy v interiéri aj vonku, z ktorej vďaka obsahu alkoholu odstráni nečistoty.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Proti zahmlievaniu 500 ml BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Proti zahmlievaniu 500 ml

Sidolux Window Anti Fog je účinný čistič sklenených plôch, zrkadiel a obkladov vhodný najmä na použitie v kúpeľni. Funkcia Anti fog zabraňuje kondenzácii vody na sklenených plochách a tak bráni zahmlievaniu zrkadiel. Obsah fľaše je 500 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter
BIONI STERISOLAN Prírodný odstraňovač plesní s nano striebrom bez chlóru, zápachu a dráždivých látok + Dezinfekcia 1liter

EKO dezinfekčný prostriedok SteriSolan na odstránenie plesní, choroboplodných zárodkov a baktérií v celej domácnosti, či tam kde sa zdržiavajú deti (školy, škôlky), i v prevádzkach a výrobných priestoroch. SteriSolan je bez zápachu a dráždivých chemických a toxických látok, nemá bieliaci účinok.

môžete mať 31.05 - 03.06

Kärcher Koncentrát na čistenie skla, 6.295-302.0 Kärcher Koncentrát na čistenie skla, 6.295-302.0
Kärcher Koncentrát na čistenie skla, 6.295-302.0

Koncentrovaný čistič na okná v praktickom odtrhávacom balení na čistenie hladkých povrchov odolných voči vode. Umožňuje rýchlejšie stekanie dažďovej vody, oddiaľuje opätovné zašpinenie.

môžete mať 31.05 - 03.06

Clin Čistič na okná 500ml Kärcher Koncentrát na čistenie skla, 6.295-302.0
Clin Čistič na okná 500ml

Na čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď.).

môžete mať 06.06 - 10.06

Partner: VISO TRADE
Clin Čistič na okná Citrus 500ml náhradná náplň Kärcher Koncentrát na čistenie skla, 6.295-302.0
Clin Čistič na okná Citrus 500ml náhradná náplň

Čistič na okná Clin Citrus 500ml náhradná náplň

môžete mať 06.06 - 10.06

Partner: VISO TRADE
Onduline Feda čistič skla 0,6 l AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
Onduline Feda čistič skla 0,6 l

Čističskla Feda je profesionálne vyvinutý čistiaci prostriedok na báze alkoholu. Účinne odstraňuje nečistoty z okien a skla, ako sú škvrny, prach, stopy po hmyze. Nezanecháva šmuhy a stekance a dodáva vyčisteným povrchom lesklý vzhľad.

môžete mať 04.06 - 05.06

Partner: DomoDomo_pl
Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
Sidolux Čistiaci prostriedok na okná s nano technológiou Arctic 500 ml

Sidolux Window Nano Code Artic je účinný čistič sklenených plôch a okien, zrkadiel, obkladov, porcelánu aj plastu. Čistiaci prostriedok obsahuje malé čiastočky Nano Code, ktoré na čistenom povrchu zostávajú a zanechávajú tak ochrannú vrstvu, ktorá má samočistiaci efekt. Obsah fľaše je 500 ml.

môžete mať DNES

Partner: MALL
AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml
AF Label clene - Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom, 200 ml

AF Label clene – Roztok na odstraňovanie papierových štítkov s aplikátorom. Existuje jednoduché riešenie, ako odstrániť papierové štítky z povrchov! Efektívne riešenie na odstránenie papierových štítkov z dreva, kovu, skla a väčšiny plastov (najprv vyskúšajte).

môžete mať 04.06 - 05.06