Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Centrálne zamykanie, parkovacie systémy, alarmy do auta

Zháňate doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie Centrálne zamykanie, parkovacie systémy, alarmy do auta porovnali od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákazníckych výhod:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Po SR prevádzkujeme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Centrálne zamykanie, parkovacie systémy, alarmy do auta alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Plaťte online, na dobierku, alebo s MALL Pay - nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.
Okrem tovaru z kategórie Centrálne zamykanie, parkovacie systémy, alarmy do auta nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
APT AK307 Bezdrátový parkovací systém s monitorem motoLEDy 4 parkovacie senzory, bzučiak, sada riadiacich jednotiek 12V
APT AK307 Bezdrátový parkovací systém s monitorem

WiFi parkovacia kamera bezdrôtová s 18 IR LED a LCD monitorom 7" palcovým je tým ideálnym parkovacím asistentom s ktorým budete mať prehľad pri cúvaní, o tom čo sa deje za vozidlom, či ste dostatočne ďaleko od prekážky či iného vozidla .

môžete mať 27.02 - 28.02

Verk 10094 Parkovacia kamera do auta FULL HD, LCD 3,9" čierna motoLEDy 4 parkovacie senzory, bzučiak, sada riadiacich jednotiek 12V
Verk 10094 Parkovacia kamera do auta FULL HD, LCD 3,9" čierna

Záznamník jazdy s vnútornou, cúvacou a prednou Full HD kamerou.

môžete mať 27.02 - 28.02

motoLEDy 4 parkovacie senzory, bzučiak, sada riadiacich jednotiek 12V motoLEDy 4 parkovacie senzory, bzučiak, sada riadiacich jednotiek 12V
motoLEDy 4 parkovacie senzory, bzučiak, sada riadiacich jednotiek 12V

4 snímače cúvania, riadiaca jednotka, bzučiak – sada Univerzálne 25 mm ultrazvukové senzory, sada 4 parkovacích senzorov s riadiacou jednotkou a bzučiak, ktorý vydáva zvukový signál, ktorého frekvencia sa zvyšuje so zmenšujúcou sa vzdialenosťou od prekážky.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: motoLEDy
motoLEDy Spätná kamera, parkovacie senzory, obrazovka v zrkadle - nastavenie 12V motoLEDy Spätná kamera, parkovacie senzory, obrazovka v zrkadle - nastavenie 12V
motoLEDy Spätná kamera, parkovacie senzory, obrazovka v zrkadle - nastavenie 12V

Spätná kamera, 4 snímače cúvania, obrazovka v zrkadle, riadiaca jednotka, bzučiak – sada 1. Spätná kamera, parkovacia, deň/noc Mini IP68 140 Zariadenie sa pripája k akémukoľvek monitoru, ktorý má video vstup. Kamera sa automaticky zapne pri zaradení spiatočky.

môžete mať 28.02 - 29.02

Partner: motoLEDy
Bene Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučiak BENE 404 motoLEDy Spätná kamera, parkovacie senzory, obrazovka v zrkadle - nastavenie 12V
Bene Parkovací asistent BENE, 4 senzory a bzučiak BENE 404

Parkovací asistent BENE so 4 senzormi 20mm, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Pomocou zmien akustického signálu upozorní na prekážku za vozidlom. Parkovacie senzory BENE 404 sú základnou verziou elektronického parkovacieho asistenta.

môžete mať 23.02

Vertex 4-senzorové parkovacie senzory s kamerou a LCD monitorom motoLEDy Spätná kamera, parkovacie senzory, obrazovka v zrkadle - nastavenie 12V
Vertex 4-senzorové parkovacie senzory s kamerou a LCD monitorom

AMiO VERTEX 4-senzorové parkovacie senzory s infra kamerou a 4,3 TFT monitorom XD 301

Uľahčite si cúvanie či parkovanie kdekoľvek. Kompletná zostava parkovacieho asistenta zložená z parkovacích senzorov s 4,3 TFT monitorom, zvukovou signalizáciou a cúvacou kamerou.

môžete mať 23.02

Vertex Parkovacie senzory AMiO XD-364 s LCD GEKO Parkovacie senzory s LCD displejom G02336
Vertex Parkovacie senzory AMiO XD-364 s LCD

AMiO VERTEX XD 364 Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie. Montujú sa do zadného nárazníka. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje a digitálne zobrazuje na LCD display.

môžete mať 23.02

AMIO 8-senzorové parkovacie senzory s LCD GEKO Parkovacie senzory s LCD displejom G02336
AMIO 8-senzorové parkovacie senzory s LCD

AMiO VERTEX parkovacie 8-senzory s LCD Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie.Určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje.

môžete mať 23.02

GEKO Parkovacie senzory s LCD displejom G02336 GEKO Parkovacie senzory s LCD displejom G02336
GEKO Parkovacie senzory s LCD displejom G02336

Parkovacie senzory s LCD displejom GEKO Univerzálny ultrazvukový senzor určený pre montáž na Vaše vozidlo, ktoré vás upozorní na blížiacu sa prekážku pomocou 4-čidiel pri parkovaní, cúvaní. Vybavený LCD displejom s akustickou signalizáciou.

môžete mať 28.02

Partner: KAXL
tss GROUP BC PLATE Kamera analóg RCA v podložke ev.čísla tss GROUP BC PLATE Kamera analóg RCA v podložke ev.čísla
tss GROUP BC PLATE Kamera analóg RCA v podložke ev.čísla

Parkovacia kamera univerzálna, integrovaná v podložke pod evidenčné číslo, možnosť nastavenia sklonu kamery, uhol záberu 170°. Technické parametre:

PC1089 – 1/3" snímací čip elektronická clona: 1/50 1/12000 sec.

môžete mať 23.02

tss GROUP Parkovacia kamera 12V, univerzálna BC UNI-04 tss GROUP BC PLATE Kamera analóg RCA v podložke ev.čísla
tss GROUP Parkovacia kamera 12V, univerzálna BC UNI-04

Parkovacia kamera univerzálna,možnosť zapnúť vodiace čiary a vypnúť zrkadlový obraz, PC1030 čip,  uhol záberu160°, osadenie do vŕtaného otvoru.Technické parametre: PC1030 1/4" snímací čip minimálne osvetlenie: 0,2Lux odstup signál / šum:> 60dB TV systém: NTSC efektívne body: 648×488 rozlíšenie: 42…

môžete mať 23.02

AMIO VERTEX 8-senzorové parkovacie senzory bez LCD tss GROUP BC PLATE Kamera analóg RCA v podložke ev.čísla
AMIO VERTEX 8-senzorové parkovacie senzory bez LCD

AMiO VERTEX parkovacie 8-senzory bez LCD Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie.Určený pre inštaláciu do predného a zadného nárazníka vozidla. Snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akusticky signalizuje.

môžete mať 23.02