Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Zháňate doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie Parkovacie senzory porovnali od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákazníckych výhod:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Po SR prevádzkujeme viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Parkovacie senzory alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Plaťte online, na dobierku, alebo s MALL Pay - nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.
Okrem tovaru z kategórie Parkovacie senzory nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
Iso Trade Cúvacia kamera Iso Trade ISO 8828 Podložka pod ŠPZ s parkovacou kamerou
Iso Trade Cúvacia kamera

ZADNÁ KAMERA ANTI-FOG TECHNOLOGY – Kamera je vyrobená s technológiou, ktorá zabraňuje zahmlievaniu pri nepriaznivom počasí, ako je dážď alebo sneh. Kamera je odolná voči poveternostným vplyvom a môže pracovať pri teplotách od –30 °C do +80 °C. NOČNÝ REŽIM – súprava funguje vo dne a

môžete mať 04.10

Partner: Aga24
Iso Trade ISO 8827 Spätná cúvacia kamera Iso Trade ISO 8828 Podložka pod ŠPZ s parkovacou kamerou
Iso Trade ISO 8827 Spätná cúvacia kamera

Kvalitné zadná kamera do auta, ktorá sa môže pýšiť nielen kvalitným obrazovým senzorom CMOS, ale hlavne vynikajúcim zobrazovacím uhlom.

môžete mať 27.09 - 28.09

Iso Trade ISO 8828 Podložka pod ŠPZ s parkovacou kamerou Iso Trade ISO 8828 Podložka pod ŠPZ s parkovacou kamerou
Iso Trade ISO 8828 Podložka pod ŠPZ s parkovacou kamerou

Podložka pod ŠPZ so zabudovanou kamerou sa veľmi ľahko inštaluje na akýkoľvek voz. Kamera má kĺbové naklápania – možné nastaviť podľa konkrétneho vozidla. S jej používaním môžete ľahko zabrániť nehode.

môžete mať 27.09 - 28.09

GGV 708 Súprava 3 kamier do auta FULL HD motoLEDy Cúvacia kamera v ráme na tabuľku s evidenčným číslom deň/noc
GGV 708 Súprava 3 kamier do auta FULL HD

Sada 3 kamier vám pomôže zaparkovať v stiesnených miestach – optimálne usporiadanie šošoviek vám umožní získať takmer 360 výhľad okolo vášho vozidla!

môžete mať 27.09 - 28.09

motoLEDy Univerzálna predná - zadná kamera, kovová LED IP68 170 12V motoLEDy Cúvacia kamera v ráme na tabuľku s evidenčným číslom deň/noc
motoLEDy Univerzálna predná - zadná kamera, kovová LED IP68 170 12V

Univerzálna predná a zadná kamera, kov LED IP68 170. Zariadenie sa pripája k akémukoľvek monitoru, ktorý má video vstup. Kamera sa automaticky zapne pri zaradení spiatočky. Obraz z kamery sa zobrazuje farebne. Generuje pomocné parkovacie čiary na obrazovke. Kamera na montáž na prednú aj zadnú.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Cúvacia kamera v ráme na tabuľku s evidenčným číslom deň/noc motoLEDy Cúvacia kamera v ráme na tabuľku s evidenčným číslom deň/noc
motoLEDy Cúvacia kamera v ráme na tabuľku s evidenčným číslom deň/noc

Spätná kamera v rámčeku pre tabuľku s evidenčným číslom. Cúvacia kamera najnovšej generácie zabudovaná v ráme. Sada obsahuje kompletnú kabeláž. Kamera nám zobrazuje obraz, ale tiež zobrazuje aktuálnu vzdialenosť od prekážky na displeji pripojenom ku kamere, (displej nie je súčasťou dodávky).

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Spätná kamera, monitor - sada 12V motoLEDy Monitor, sklopný displej zadnej kamery 12V
motoLEDy Spätná kamera, monitor - sada 12V

Spätná kamera + monitor – sada Spätná, parkovacia, denná/nočná kamera Mini IP68 140. Univerzálny 4,3" farebný monitor, dva vstupy.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Monitor, displej zadnej kamery 12V motoLEDy Monitor, sklopný displej zadnej kamery 12V
motoLEDy Monitor, displej zadnej kamery 12V

Univerzálny 4,3" farebný monitor, dva vstupy Monitor – LCD displej spolupracujúci s cúvacími kamerami. Má dva nezávislé vstupy, na jednom sa môže zobrazovať obraz napríklad z jednej kamery alebo iného zdroja (DVD) a po zaradení spiatočky sa automaticky prepne na druhý zdroj obrazu.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Monitor, sklopný displej zadnej kamery 12V motoLEDy Monitor, sklopný displej zadnej kamery 12V
motoLEDy Monitor, sklopný displej zadnej kamery 12V

Univerzálny 4,3" farebný monitor, dva vstupy Monitor – LCD displej spolupracujúci s cúvacími kamerami. Má dva nezávislé vstupy, na jednom sa môže zobrazovať obraz napríklad z jednej kamery alebo iného zdroja (DVD) a po zaradení spiatočky sa automaticky prepne na druhý zdroj obrazu.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Denná/nočná cúvacia a parkovacia kamera IP68 140 12V motoLEDy Cúvanie, parkovanie, denná/nočná kamera mini IP68 170 nárazník
motoLEDy Denná/nočná cúvacia a parkovacia kamera IP68 140 12V

Spätná, denná/nočná parkovacia kamera IP68 140. Zariadenie sa pripája k akémukoľvek monitoru, ktorý má video vstup. Kamera sa automaticky zapne pri zaradení spiatočky. Obraz z kamery sa zobrazuje farebne. Generuje pomocné parkovacie čiary na obrazovke. Kamera na nárazník Kamera má motýlí držiak.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Spätný chod, parkovacia kamera, Mini IP68 170 nárazník 12V motoLEDy Cúvanie, parkovanie, denná/nočná kamera mini IP68 170 nárazník
motoLEDy Spätný chod, parkovacia kamera, Mini IP68 170 nárazník 12V

Spätná a parkovacia kamera Mini IP68 170 Zariadenie sa pripája k akémukoľvek monitoru, ktorý má video vstup. Kamera sa automaticky zapne pri zaradení spiatočky. Obraz z kamery sa zobrazuje farebne. Na obrazovke generuje sprievodcov parkovaním. Kamera na montáž do nárazníka.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy
motoLEDy Cúvanie, parkovanie, denná/nočná kamera mini IP68 170 nárazník motoLEDy Cúvanie, parkovanie, denná/nočná kamera mini IP68 170 nárazník
motoLEDy Cúvanie, parkovanie, denná/nočná kamera mini IP68 170 nárazník

Kamera na cúvanie, denné/nočné parkovanie Mini IP68 170 Zariadenie sa pripája k akémukoľvek monitoru vybavenému video vstupom. Kamera sa automaticky zapne pri zaradení spiatočky. Obraz z kamery sa zobrazuje farebne. Generuje pomocné parkovacie čiary na obrazovke. Kamera na montáž na nárazník.

môžete mať 28.09

Partner: motoLEDy