Salvia Paradise Materina dúška vňať (Veľkosť 100 g)

Salvia Paradise Materina dúška vňať (Veľkosť 100 g)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

100% čistá Materina dúška je naše tradičné korenie a bylinka pre podporu zdravého trávenia, dýchacie aj močové cesty. Celý popis

2.7
2,70 € Vrátane DPH
Už sa nepredáva

Kód: 100018918637

Popis

Popis produktu

100% čistá Materina dúška je naše tradičné korenie a bylinka pre podporu zdravého trávenia, dýchacie aj močové cesty.

Materina dúška – lat. Thymus serpyllum je trváca bylina dorastajúca do výšky až 30 cm. Jedná sa o krík, pre ktorý je charakteristická silne aromatická vôňa. Vetvičky sú tenké, často vyrastajú z krátkeho drevnatého stonky. Stonka materinej dúšky je plazivý, priamy alebo vystoupavý, monopodiálně či sympodiálních rozvetvený. Kvetenstvo je belavé až fialové.
Materinou dúškou možno ľahko vypestovať na záhradke, bola známou bylinou už babičkám našich babičiek. Vo francúzskej, talianskej a nemeckej kuchyni sa používa ako korenie. Svoj význam má tiež vo výrobe likérov.

Materina dúška je doporučovaná pre udržanie normálnych funkcií dýchacieho a zažívacieho ústrojenstva. Je nápomocná pre podporu zdravia horných ciest dýchacích a močových ciest. Používa sa tiež ako korenie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

100% -ne čistá Mateřídouška úzkolistá (Thymus serpyllum) vňať Dávkovanie: Dve čajové lyžičky sušenej vňate prelejeme 250 ml vriacej vody a necháme zhruba 15 min. lúhovať. Takto pripravený čaj užívame 1–2 × denne. Upozornenie:

Surovina na prípravu bylinkového čaju – nálevu.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Materina dúška (Thymus serpyllum)
Normálne funkcie dýchacieho systému
normálne trávenie
Normálne funkcie močovej sústavy

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia sypané
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Veľkosť 100 g
Časti tela a problematiky Byliny a bylinky, Dutiny, Korenie, Mandle, Močové cesty, Močový mechúr, Normálne trávenie, Nos, Nosohltan, Obličky, Priedušky, Pľúca, Tráviace orgány, Vegetariáni a vegáni, Čaje s korením, Črevá, Ľadviny/obličky, Žalúdok