Salvia Paradise Le Touareg čaj (Varianta 50 g)

Salvia Paradise Le Touareg čaj (Varianta 50 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Le Touareg je typický africko – arabský nápoj skladajúci sa z kvalitného pravého zeleného čaju Gunpowder a marockej mäty. Jedná sa o čaj, ktorý má v tamojšom spoločenskom živote zásadné postavenie a je podávaný na privítanie. . Celý popis
2,70 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100041284502

Popis

Le Touareg je typický africko – arabský nápoj skladajúci sa z kvalitného pravého zeleného čaju Gunpowder a marockej mäty. Jedná sa o čaj, ktorý má v tamojšom spoločenskom živote zásadné postavenie a je podávaný na privítanie. Le Touareg máva slávnostné formu, zvlášť potom pri stretnutí väčšieho kruhu ľudí. Väčší podiel Gunpowder dodáva Le Touaregu povzbudzujúce účinky a poskytuje nálev farby zelenej až tmavo nažltlé. Chuť je vďaka marockej mäte svieže, príjemne mätová. Marocká mäta pôsobia blahodárne na zažívací trakt a piť tento čaj je teda vhodné po jedle.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu. Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože. Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti, je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Zelený čaj (Camellia sinensis) Gunpowder special – Zhu cha (Čína)
Mäta klasnatá (Mentha spicata) – Marocká mäta – Nana (Maroko) Dávkovanie: Tri čajové lyžičky (8 g) čaju prelejeme 500 ml vody s teplotou 85 ° C. Lúhujeme 2–3 min., Potom scedíme. Z tohto čaju možno pripraviť 1 nálev a je odolnejšia proti přelouhování, ktoré spôsobuje nepríjemné zhorknutie čaju. Odporúčame vyskúšať prípravu formou ice tea – hotový nálev nalejte do pohára s kockami ľadu a podávajte. Upozornenie:

Čaj pravý zelený ochutený.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Zelený čaj (Camellia sinensis)
Normálna hladina glukózy v krvi
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Kontrola telesnej hmotnosti
Vylučovanie vody z tela
metabolizmus lipidov
Normálna činnosť srdca
Normálny stav kostí
dentálne zdravie
Fyzická a psychická stimulácia / povzbudenie
Osvieženie tela – duševné a fyzické schopnosti
Vitalita – tonus – únava
Kognitívne a duševné zdravie
Spánok – koncentrácia
kognitívny výkon
Bdelosť – relaxácia
Termogenézia – energetický výdaj
Mäta klasnatá (Mentha spicata)