Salvia Paradise Japan Sencha (Veľkosť 50 g)

Salvia Paradise Japan Sencha (Veľkosť 50 g)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Japan Sencha zelený čaj vhodná ako pre bežné príležitosti, ako aj pre tých výnimočné pre našej fyzickú a mentálnu aktivitu. Celý popis
Partner: Vivantis
5,10 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Vivantis

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100063652488

Popis

Japan Sencha zelený čaj vhodná ako pre bežné príležitosti, ako aj pre tých výnimočné pre našej fyzickú a mentálnu aktivitu.

Japan Sencha je špičkový japonský tradičný čaj, ktorý je pestovaný na otvorených plantážach. Vyznačuje sa až 2 cm dlhými plochými lístky tmavo smaragdovej farby. Na japonských trhoch Sencha zaberá až 80% ponuky. Nálev je svetlo zelenej farby s lákavým arómou pripomínajúcim trávnatú lúku jarného rána. V chuti nachádzame japonskú prírodu s náznakom horkosti a jemné trpkosť, ktorá sa dobou lúhovania zintenzívňuje. Dozvuk je ladený do sladkých tónov.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako päť tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu. Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože. Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti, je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Zákonné zaradenie: Pravý čaj zelený, 100% Japan Sencha Dávkovanie: Tri čajové lyžičky (9–10 g) prelejeme 500 ml vody s teplotou 70 ° C a lúhujeme 1–2 min., Potom scedíme. Z tohto čaju možno pripraviť až tri nálevy. S každým ďalším nálevom je vhodné dobu lúhovania predĺžiť o jednu minútu. S teplotou a dobou lúhovania odporúčame experimentovať. Japan Sencha má vynikajúci prvý nálev i pri zaliatí vodou nižšie teploty, napr. 50 ° C. Upozornenie:

Pravý čaj zelený.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Zelený čaj (Camellia sinensis)
Normálna hladina glukózy v krvi
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Kontrola telesnej hmotnosti
Vylučovanie vody z tela
metabolizmus lipidov
Normálna činnosť srdca
Normálny stav kostí
dentálne zdravie
Fyzická a psychická stimulácia / povzbudenie
Osvieženie tela – duševné a fyzické schopnosti
Vitalita – tonus – únava
Kognitívne a duševné zdravie
Spánok – koncentrácia
kognitívny výkon
Bdelosť – relaxácia
Termogenézia – energetický výdaj