Minnie Notes Minnie, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Minnie, linajkovaný, 11 × 16 cm Malý formát linajkovaného notesa s obrázkom myšky Minnie. Linajkovaný notes v pevných doskách s uzatváraním na gumičku a vnútornou kapsou na navštívenky v praktickom cestovnom formáte.

Batman Luxusný blok A5 Batman
11,20 €

Luxusný A5 blok DC Comics/BatmanMontage (14,8 × 21 cm) Sivý zápisník vo formáte A5 s motívom komiksovej postavy Batmana. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Herlitz Poznámkový blok College A4 80 listov linajkový
3,06 €

Špirálový blok A4 s 80 listami, so špirálou na boku v atraktívnom vyhotovení, vo vnútri biely papier s hmotnosťou 70 g / m2, stránky sú perforované pre ľahšie odtrhávanie jednotlivých listov, dierkovanie na jednoduché vkladanie do zakladača.

LEITZ Zápisník Style A5 tvrdé dosky linajkový arkticky biely
16,52 €

Posledný kus za túto cenu!

Zápisník v prémiovej kvalite značky Leitz. Moderný dizajn pre každodenné zhotovovanie poznámok. Inovatívne prvky zaistia optimálnu organizáciu vašich poznámok. V dômyselných farbách radu Leitz Style, povrch dosiek v dizajne brúsenej ocele.

Mickey Mouse Špirálový blok Mickey – Kiss, linajkovaný, A4
3,59 €

Špirálový blok Mickey – Kiss, linajkovaný, A4 Špirálový blok Mickey – Kiss vo formáte A4 s linajkami.

  Šírka: 21 cmVýška: 29,7 cm Gramáž: 70 g/m2 biely papierPočet strán: 60Väzba: dvojitá špirálaLineatura: linajkovaný

Mickey Mouse Špirálový blok Mickey – Question, linajkovaný, A4
3,99 €

Špirálový blok Mickey – Question, linajkovaný, A4 Špirálový blok Mickey – Question vo formáte A4 s linajkami.

  Šírka: 21 cmVýška: 29,7 cm Gramáž: 70 g/m2 biely papierPočet strán: 60Väzba: dvojitá špirálaLineatura: linajkovaný

Minnie Notes Minnie Craft, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Minnie Craft, linajkovaný, 13 × 21 cm Linajkovaný notes s motívom myšky Minnie na štýlovom podklade z recyklovaného papiera. Linajkovaný notes v pevných doskách s uzatváraním na gumičku, pútkom na pero a vnútornou kapsou na navštívenky.

Batman Blok A5 Batman
9,50 €

Blok A5 DC Comics/BatmanLogo (14,8 × 21 cm) Čierny zápisník vo formáte A5 s logom komiksovej postavy Batmana.

Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Rozmery bloku: 14,8 × 21,0 cm

Batman Notes Batman – Dark Knight, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Dark Knight, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Dark Knight, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Batman, ktorý bude vaším neoceniteľným pomocníkom na zápisky či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Určite s ním zažijete podobné dobrodružstvá ako váš obľúbený superhrdina.

Batman Notes Batman – Logo, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Logo, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Logo, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman – Power, linajkovaný, 11 × 16 cm
5,90 €

Notes Batman – Power, linajkovaný, 11 × 16 cm Štýlový notes Batman – Power, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman – Signal, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman – Signal, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Batman, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Notes Batman v Superman – Battle, linajkovaný, 13 x 21 cm
6,70 €

Notes Batman v Superman – Battle, linajkovaný, 13 × 21 cm Štýlový notes Battle, ktorý bude neoceniteľným pomocníkom na vaše zápisy, či nápady. Notes má aj praktické pútko na pero a kapsu na vizitky. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa.

Batman Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5
2,76 €

Špirálový blok Batman – Circles, linajkovaný, A5 Špirálový blok Batman – Circles vo formáte A5 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.

Batman Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4
3,56 €

Špirálový blok Batman vs Superman, linajkovaný, A4 Špirálový blok Batman vs Superman vo formáte A4 s linajkami. Oficiálny blok z dielne štúdia DC COMICS a motívom Temného rytiera BATMANa a SUPERMANa. Tovar je legálne licencovaný a predávaný so súhlasom vlastníkov licenčných práv.