GreenDog bezpečnostný autopás žltý veľ. XS

88%
Hodnotenie: 4,4
GreenDog

GreenDog bezpečnostný autopás žltý veľ. XS

88%
Hodnotenie: 4,4
GreenDog

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Kvalitný bezpečnostný pás pre psy do auta. Celý popis

13
4.4 15
17,70 € Vrátane DPH
13 €
-26%
Na sklade 5+ kusov

Kód: 515083001

Popis

Popis produktu

Pozor na nový cestný zákon!

Upozorňujeme všetkých majiteľov psíkov na paragraf 52 bod 5 nového cestného zákona, ktorý ukladá majiteľovi vozidla povinnosť zabezpečiť bezpečnú prepravu zvierat … pri preprave živých zvierat nesmie byť ohrozená bezpečnosť vodiča, prepravovaných osôb a ani zvierat … GreenDog vyhovuje spomínanému zákonu!

Rozmery:

  • veľ. XS – Vhodná pre malé plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 2,5 do 10 kg – veľkosť týchto pásov je ideálna pre plemená „toy“, ktorých váha je okolo 4 kg.
  • veľ. S – Vhodná pre malé plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 2,5 do 10 kg.
  • veľ. M – Vhodná pre stredné plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 11 do 25 kg.
  • veľ. L – Vhodná pre veľké plemená psov vážiace v dospelosti od 26 do 44 kg.

GreenDog autopás pre psa zaisťuje bezpečnosť vášho psa v automobile pri náraze alebo prudkom zastavení. Obmedzuje nekontrolovaný pohyb psa v automobile a umožňuje Vám sa naplno sústrediť na riadenie. Nepripútaný pes sa pri náraze, alebo prudkom zastavení stáva nebezpečným objektom, ktorý môže vážne zraniť osoby sediace v automobile. Pri náraze auta v rýchlosti 50 km / h je pes vymrštený zo svojho miesta tridsaťnásobkom svojej hmotnosti. Pes napríklad o hmotnosti 20 kg potom udrie na prekážku silou 600 kg.

Veľkosť autopásu sa určuje podľa dĺžky hrudníka psa v jeho pozdĺžnej osi (viď. obrázok). Nameraná veľkosť hrudníka psa by mala zhruba odpovedať dĺžke polstrovanej časti autopásu pokrývajúci hrudník psa. Objem hrudníka nie je pre veľkosť autopásu určujúci vzhľadom k tomu, že je individuálne nastaviteľný pomocou štvorbodového rýchloupínacieho systému umiestneného na chrbte psa.

Farba: Žltá


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XS
Prevedenie bezpečnostný pás