Tommi Cestovná deka do auta CAR-ROLL
16,77 € 14,60 €

Car-roll cestovná deka v roládovom balení pre cestovanie a výlety, pomocou spôn na upevnenie, na zadnú sedačku do auta. Ponúka sa aj na použitie ako prehoz cez domácu sedačku. Fleecová deka so širokým spektrom použitia v prevedení červeno – modrá kocka.

Tommi CAR-GO prepr. taška + kufrík
37,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Módna prepravná taška s praktickým kufríkom CAR-GO – pre psov, mačky, fretky, králiky … do 7 kg váhy.

O´ lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel malý
25,80 €

Prikrývka do auta udržuje priestor auta čistý a bez chlpov. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. Obsahuje otvory pre pripútanie psa do bezpečnostných pásov. O 'lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel malý je dodávaný s prepravným obalom.

O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm
28,36 €

Pelech do auta disponuje výplňou z dutého vlákna, ktoré je priedušné a rýchlo schne. Vnútorný popruh má nastaviteľnú dĺžku a možno ním pripútať psíka. Zadná časť obsahuje popruhy, ku ktorým pelech pripútate bezpečnostným pásom. O 'lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnútro z umelej kožušiny.

Walser Ochrana sedadiel pri prevoze zvierat 145 × 165 cm - čierna
18,71 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna úžitková tkanina chráni zadné sedadlá a priestor vášho vozidla pri prevoze domácich miláčikov. Walser Ochrana sedadiel 145 × 165 cm pojme chlpy, blato a akékoľvek ďalšie znečistenie. Bráni tiež poškodenie poťahov. Ťažká deka je pohodlná a možno ju ľahko čistiť

Karlie Bezpečnostný pás do auta
3,60 €

Bezpečnostný pás pre psov je vybavený karabínou, ktorú zacvaknete do klipu sedačky. Druhú časť pripnete k obojku, alebo k postroju psa. Karlie Bezpečnostný pás do auta je vhodný pre bezpečné cestovanie so psom.

O´ lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký
37,40 €

Prikrývka do auta udržuje priestor auta čistý a bez chlpov. Je vyrobený z nepremokavého materiálu s PVC záterom. Obsahuje otvory pre pripútanie psa do bezpečnostných pásov. O 'lala Pets Ochranný pléd zadných sedadiel veľký je dodávaný s prepravným obalom.

Karlie Ochranný poťah do auta čierny 162 × 132 cm
19,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný poťah do auta značky Karlie zaistí čistotu vášho vozidlapri preprave vášho **zvieracieho miláčika. Pokryje **celé zadné sedado ** vrátane **presahu **smerom k **prednej sedačke. Užite si spoločne strávené chvíle bez starostí.

Karlie Cestovný poťah do kufra auta, 165 x 126 cm
78,41 €
+ doprava zadarmo

Cestovný poťah značky Karlie ochráni kufor vášho auta pred špinou, vlhkosťou a zvieracou srsťou. Poťah je vyrobený z nepremokavého materiálu (nylon) a je protišmykový. Jeho rozmery sú 165 × 126 cm.

Karlie Ochranný poťah do auta STAR 145 × 150 cm
30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Karlie ochranný poťah do auta STAR ochráni vaše zadné sedadlá pred chlpmi a nečistotami od vášho psa. Cestujte pohodlne a bez obáv z neporiadku s vaším štvornohým miláčikom.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: