GreenDog bezpečnostný autopás modrý XS

88%
Hodnotenie: 4,4
GreenDog

GreenDog bezpečnostný autopás modrý XS

88%
Hodnotenie: 4,4
GreenDog

Kvalitný bezpečnostný pás pre psy do auta. Celý popis

13
4.4 72
13 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 441192001

Popis

Popis produktu

Rozmery.

* Veľ XS – Vhodné pre malé plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 2,5 do 10 kg – veľkosť týchto pásov je ideálna pre plemená „toy“, ktorých váha je okolo 4 kg.
* Veľ S – Vhodné pre malé plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 2,5 do 10 kg.
* Veľ M – Vhodné pre stredné plemená – do tejto kategórie sa zahrňujú psy vážiace v dospelosti od 11 do 25 kg.
* Veľ L – Vhodná pre veľké plemená psov vážiace v dospelosti od 26 do 44 kg.

GreenDog autopás pre psa zaisťuje bezpečnosť vášho psa v automobile pri náraze alebo prudkom zastavení. Obmedzuje nekontrolovaný pohyb psa v automobile a umožňuje Vám sa naplno sústrediť na riadenie. Nepripútaný pes sa pri náraze, alebo prudkom zastavení stáva nebezpečným objektom, ktorý môže vážne zraniť osoby sediace v automobile. Pri náraze auta v rýchlosti 50 km / h je pes vymrštený zo svojho miesta tridsaťnásobkom svojej hmotnosti. Pes o napríklad hmotnosťou 20 kg potom udrie na prekážku silou 600 kg.

Veľkosť autopásu sa určuje podľa dĺžky hrudníka psa v jeho pozdĺžnej osi (viď. obrázok). Nameraná veľkosť hrudníka psa by mala zhruba odpovedať dĺžke polstrovanej časti autopásu pokrývajúci hrudník psa. Objem hrudníka nie je pre veľkosť autopásu určujúca vzhľadom k tomu, že je individuálne nastaviteľný pomocou čtyřbodového rýchloupínacieho systému umiestneného na chrbte psa.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť XS
Prevedenie bezpečnostný pás