Menforsan Antiparazitná pipeta pre psov 2ks

76%
Hodnotenie: 3,8
Menforsan

Menforsan Antiparazitná pipeta pre psov 2ks

76%
Hodnotenie: 3,8
Menforsan

Náš tip

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Čisto prírodná antiparazitná pipeta pre psov je ideálne riešenie v boji proti parazitom. Celý popis

9
3.8 62
10 € Vrátane DPH
9 €
8,40 €
Na sklade 5+ kusov

Kód: 996042

Popis

Popis produktu

Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako sa tohto problému zbaviť. Hmyz totiž obťažuje psíka aj nás a navyše môže prenášať najrôznejšie choroby. Tento problém sa netýka len dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, ktorých sa hmyz vie držať tzv. „Zubami-nechtami“.

O parazity nikto nestojí, ale ako sa im vyhnúť? Dôležitá je prevencia napríklad vo forme Antiparazitnej pipety, ktorá môže byť ideálnym riešením pre vášho štvornohého priateľa. Vďaka výťažkom z geraniole, Margos a levanduľového oleja poskytujú perfektnú ochranu proti roztočom, blchám, kliešťom a lietajúcemu hmyzu. Zloženie pipiet je čisto prírodné, takže ich použitie je možné u gravidných súk, šteniat a psov s alergiou na bežné insekticídy. Pipeta sa aplikuje lokálne a poskytuje spoľahlivú ochranu až na celých 30 dní. Na používanie sú vhodné po celý rok. Nie sú známe žiadne kontraindikácie či nežiaduce účinky.

Objem:

  • 2 × 1,5 ml

Použitie:

  • Balenie obsahuje 2 plastové pipety s objemom 1,5 ml (jedna pipeta) = jedna dávka.
  • Podávajte na koži, na krku a v prednej časti ramien. Vyberte pipetu z ochranného puzdra. Podržte pipetu hore a odlomte hornú časť a aplikujte na krk. Použite pipetu priamo na kožu bez dodatočnej masáže a vyprázdnite obsah na jednom mieste.

Upozornenie:

  • Nepoužívajte v prípade, že zviera má mokrú srsť. Kúpanie alebo umývanie zvieraťa 2 hodiny po aplikácii neznižuje účinnosť prípravku.

Odporúčame dokúpiť:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Druh antiparazitík pipeta
Mačky nie
Psi áno
Kone nie
Vtáctvo nie