Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Akustické gitary Dreadnought

Upresniť parametre
Soundsation Yellowstone DN-BLS Soundsation Yellowstone DN-BLS
Soundsation Yellowstone DN-BLS

Potešte seba aj svoje okolie hrou na akustickú gitaru Soundsation Yellowstone DN-BLS ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z preglejovaného smrekového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Soundsation Yosemite DNCE-NT Soundsation Yellowstone DN-BLS
Soundsation Yosemite DNCE-NT

Potešte seba aj svoje okolie hrou na elektroakustickú gitaru Soundsation Yosemite DNCE-NT, ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z preglejovaného lipového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku. Možnosť ozvučenia ponúka preamp s ovládačmi hlasitosti a EQ.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Washburn DFED-U Soundsation Yellowstone DN-BLS
Washburn DFED-U

Hrabnite do strún, potešte seba aj svoje okolie krásnym gitarovým zvukom – parádna westernová akustická gitara Washburn DFED-U typu Dreadnought s väčším rezonantným telom ponúka kvalitný zvuk a výbavu pre začínajúcich aj pokročilých gitaristov a gitaristov. Predná doska je z vrstveného ebenu makassar a dopĺňajú ju zadná doska a luby z laminovaného okoumé, mahagónový krk, Tech Wood kobylka a Tech Wood hmatník s 20 pražcami. Struny sú uchytené v kvalitných Die-Cast ladiacich mechanikách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ibanez AAD50-LG akustická kytara Ibanez AAD50-LG akustická kytara
Ibanez AAD50-LG akustická kytara

Akustická kytara, typ dreadnought, masivní smrková resonanční deska, luby a zadní díl: sapele, krk: okoume, kobylka a hmatník: purpleheart, chromovaná mechanika, menzura 650 mm, 20 pražců šířka nultého pražce 43 mm.

môžete mať 29.2. - 1.3.

Cort Earth 70 akustická kytara Ibanez AAD50-LG akustická kytara
Cort Earth 70 akustická kytara

Akustická kytara, typ dreadnought, masivní smrková vrchní deska, luby a zadní díl: mahagon, krk: mahagon, hmatník a kobylka: palisandr, šířka nultého pražce 43 mm.

môžete mať 4.3. - 6.3.

Soundsation Yosemite DN-SB Ibanez AAD50-LG akustická kytara
Soundsation Yosemite DN-SB

Potešte seba aj svoje okolie hrou na akustickú gitaru Soundsation Yosemite DN-SB ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z preglejovaného smrekového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Vidaxl Klasická gitara pre začiatočníkov a deti čierna 1/2 34" Vidaxl Klasická gitara pre začiatočníkov a deti čierna 1/2 34"
Vidaxl Klasická gitara pre začiatočníkov a deti čierna 1/2 34"

Naša klasická gitara je skvelým nástrojom na výuku detí, začiatočníkov aj amatérov. Táto gitara je vyrobená z masívneho lipového dreva s tvrdými plastovými gombíkmi a hmatníkom. Hodnota tejto gitary spočíva vo vynikajúcej kvalite zvuku a krásnom klasickom dizajne. Táto gitara s 52,5 cm hmatníkom má

môžete mať 4.3. - 6.3.

Partner: Shumee
Washburn WD7SCE-A-U Vidaxl Klasická gitara pre začiatočníkov a deti čierna 1/2 34"
Washburn WD7SCE-A-U

Potešte seba aj svoje okolie hrou na elektroakustickú gitaru Washburn WD7SCE-A-U, ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z masívneho smrekového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa snímačom typu Piezo, 650 mm menzurou, 43 mm nultým pražcom, celkom 20 pražcami, chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ashton D20SW akustická kytara Vidaxl Klasická gitara pre začiatočníkov a deti čierna 1/2 34"
Ashton D20SW akustická kytara

Akustická kytara, širší krk 48 mm, typ dreadnought, masivní smrková resonanční deska, luby a zadní díl: lípa, krk: javor s výztuhou, hmatník: smartwood, 20 pražců.

môžete mať 4.3. - 6.3.

Vidaxl 12-dielna folková akustická gitara so 6 strunami čierna 38" Vidaxl 12-dielna folková akustická gitara so 6 strunami čierna 38"
Vidaxl 12-dielna folková akustická gitara so 6 strunami čierna 38"

Naša folková gitara cutaway je skvelý nástroj pre začiatočníkov, amatérov a hudobníkov akejkoľvek úrovne. V balení je okrem gitary aj taška na gitaru, popruh, trsátka, držiak na trsátka, sada gitarových strún, kľuka na struny, kapodaster, elektrická ladička a držiak na gitaru. Táto gitara je vyroben

môžete mať 4.3. - 6.3.

Partner: Greatstore
Aria ARIA-111 MTTS Vidaxl 12-dielna folková akustická gitara so 6 strunami čierna 38"
Aria ARIA-111 MTTS

ARIA-111 je akustická gitara typu Dreadnought vo farbe Matte Tobacco Sunburst (MTTS). Gitara má špeciálny spodok zo sapeleového dreva a mahagónový krk.

môžete mať 29.2. - 1.3.

Aria ARIA-211 Vidaxl 12-dielna folková akustická gitara so 6 strunami čierna 38"
Aria ARIA-211

Akustické gitary série 200 sú skonštruované z vysokokvalitného dreva a poskytujú vyvážený čistý tón.

môžete mať 29.2. - 1.3.