Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Blond CL-44 RD Soundsation Yellowstone DN-BLS
Blond CL-44 RD

Potešte seba a svoje okolie hrou na akustickej gitare Blond CL-44 RD, ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z lipovej preglejky. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa zlatými mechanikami značky Blond a štandardnými rozmermi gitary s veľkosťou 4/4.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Soundsation Yellowstone DN-BLS Soundsation Yellowstone DN-BLS
Soundsation Yellowstone DN-BLS

Potešte seba aj svoje okolie hrou na akustickú gitaru Soundsation Yellowstone DN-BLS ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z preglejovaného smrekového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Soundsation Yosemite DNCE-NT Soundsation Yellowstone DN-BLS
Soundsation Yosemite DNCE-NT

Potešte seba aj svoje okolie hrou na elektroakustickú gitaru Soundsation Yosemite DNCE-NT, ktorá má veľké rezonantné telo zhotovené z preglejovaného lipového dreva. Gitara je vhodná pre začínajúcich a občasných gitaristov. Pýši sa chrómovanými Die-Cast mechanikami aj pozičnými bodkami na hmatníku. Možnosť ozvučenia ponúka preamp s ovládačmi hlasitosti a EQ.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ortega ORTEGA K2-SR Vidaxl Sopránové ukulele s obalom pre deti, svetlé drevo 21"
Ortega ORTEGA K2-SR

Akustické sopránové ukulele Ortega K2-SR vás potešia svojim čistým zvukom a pestrofarebným motívom na prednej laminovanej doske, ktorá je vyrobená z agathis. Výrobca ďalej pri výrobe využil odolný ABS plast, z ktorého je vytvorené klenuté telo nástroje, kobylka a hmatník osadený dvanástimi pražcami. Ukulele má 364mm menzúru a chrómové otvorené mechaniky s čiernymi kolíkmi. V balení navyše nájdete aj praktickú klipovú ladičku, päť trsátok (tvrdosť medium), obal a popruh s úchytom v ozvučnici.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stagg Elektro-akustická gitara , typu 4/4, s výkrojom Vidaxl Sopránové ukulele s obalom pre deti, svetlé drevo 21"
Stagg Elektro-akustická gitara , typu 4/4, s výkrojom

Klasická 4/4 elektro-akustická gitara s výkrojom značky Stagg, farba transparentná modrá.

môžete mať 27.09

Vidaxl Sopránové ukulele s obalom pre deti, svetlé drevo 21" Vidaxl Sopránové ukulele s obalom pre deti, svetlé drevo 21"
Vidaxl Sopránové ukulele s obalom pre deti, svetlé drevo 21"

Tento ukulele set je skvelý výukový nástroj pre začiatočníkov a je ako stvorený pre hudobníkov všetkých vekových kategórií, či už mladých, starých, profesionálov aj amatérov.

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: Greatstore
Vidaxl Folková akustická gitara Cutaway so 6 strunami čierna 38" lipové drevo Vidaxl Folková akustická gitara Cutaway so 6 strunami čierna 38" lipové drevo
Vidaxl Folková akustická gitara Cutaway so 6 strunami čierna 38" lipové drevo

Naša folková gitara cutaway je skvelým nástrojom pre začiatočníkov aj amatérov. Táto gitara je vyrobená z masívneho lipového dreva a má 6 strún. Hodnota tejto gitary spočíva vo vynikajúcej kvalite zvuku a krásnom dizajne. Táto gitara so 63 cm hmatníkom má všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli sta

môžete mať 26.09 - 27.09

Partner: Shumee
Prodipe Guitars ST80 MA Sunburst elektrická kytara Vidaxl Folková akustická gitara Cutaway so 6 strunami čierna 38" lipové drevo
Prodipe Guitars ST80 MA Sunburst elektrická kytara

Elektrická kytara, tvar Stratocaster, tělo: lípa, krk: javor, hmatník: javor, 22 pražců, délka menzury: 650 mm, šířka nultého pražce: 42 mm, snímače: 3× single Alnico V, 5-polohový přepínač, ovládání: 1× Volume, 2× Tone, pochromované die-cast mechaniky, struny D’Addario EXL120, vysoký lesk.

môžete mať 26.09 - 27.09

Ortega R122-3/4 Dimavery ST-303, elektrická gitara, prírodné
Ortega R122-3/4

Poďte svoje okolie potešiť príjemným gitarovým zvukom – vďaka nádhernej akustickej gitare Ortega R122–3/4 v prírodnej drevenej farbe si budete môcť zahrať obľúbenú pesničku alebo vytvoriť vlastné hity. Gitara má kratšiu menzúru 590 mm a vďaka trojštvrťovej veľkosti je vhodná pre menšých hráčov a deti alebo pre tých, ktorí preferujú menšie gitary.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Ucoolele UC-002-BK Dimavery ST-303, elektrická gitara, prírodné
Ucoolele UC-002-BK

Roznežniť sa nad ním nie je nič zložité – sopránové ukulele UCOOLELE UC-002-BK je jednoducho roztomiláčik každým coulom. Nástroj má vrstvený korpus a je celý zhotovený z lipového dreva. Na hmatníku má 12 pražcov, presné ladenie zaistia chrómované ladiace mechaniky. Skvelý hudobný nástroj pre každého bez ohľadu na vek, kto sa chce stať členom rodiny nadšených ukulelistov a ukulelistiek.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dimavery ST-303, elektrická gitara, prírodné Dimavery ST-303, elektrická gitara, prírodné
Dimavery ST-303, elektrická gitara, prírodné

Elektrická gitara typu Strat, prírodné.

môžete mať 04.10 - 09.10

Partner: HDT.cz