Colgate Smiles Junior 2-6 rokov (Trolls / Minions)
3,85 € 2,60 €

Extra mäkká zubná kefka od značky Colgate pre deti od 2 do 6 rokov veku. Veselá kefka deti určite naučí správne čistiť zuby. Táto kefka je určená pre deti s mliečnymi zubami.

SpongeBob blikající kartáček
6,59 € 4 €

Dětský zubní kartáček s oblíbenou mořskou houbou Spongebobem děti motivuje k pravidelné ústní hygieně. Unikátní časovač po 1 minutě začne blikat a dětem připomene, jak dlouho si zoubky čistit. Tento blikající kartáček je nejprodávanějším dětským kartáčkem v USA.

Oral-B Zubná kefka 3D White Luxe Soft
5,80 € 4,40 €

Cashback 10 € pri nákupe výrobkov P&G nad 39 €. Platí od 1. 10. do 30. 11. Viac info tu

S manuálnou zubnou kefkou Oral-B 3D White Luxe Pro-Flex objavíte biely a žiarivejší úsmev. Vďaka kombinácii dizajnu hlavy s dvoma pružnými stranami a jedinečnej vložke na odstraňovanie škvŕn môže iba za dva týždne odstrániť až 90% povrchových škvŕn na zuboch.

Elmex Sensitive zubná kefka 3-pack
9,70 € 6,20 €

Obnažené zubné krčky a citlivé zuby vyžadujú zubnú kefku s obzvlášť mäkkými a jemnými vláknami. Výskum Elmex vyvinul zubnú kefku Sensitive Extra Soft, ktorý túto požiadavku rieši. Balenie obsahuje 3 ks.

Elmex Zubná kefka Ultra Soft 3-pack
9,72 € 7,20 €

Kefka na zuby Elmex Ultra Soft zaručuje jemné vyčistenie ťažko dostupných miest vďaka ultra mäkkým 0,1mm vláknam. Odstraňuje zubný povlak, čistí povrchové škvrny a chráni pred zubným kazom, pričom je stále šetrná k ďasnám. Set 3 ks. Výber farby je náhodný.

Tepe Compact Tuft 3ks

Tepe Compact Tuft 3ks

Hodnotenie: 4,9
9,19 € 5,60 €

TePe Compact Tuft je špeciálna zošikmená kefka s kompaktným jednozväzkovým trsom zaoblených, krátkych a extra mäkkých vlákien pre dôkladné čistenie ťažko dostupných oblastí ústnej dutiny. V balení 3 ks kefky.

Curaprox CS 7600 Ultra Soft Smart
5,50 € 4,20 €

Zubná kefka 7600 Smart Ultra Softultra malou čistiacou hlavicoumimoriadne účinnými čistiacimi vlastnosťami.

Colgate Zubná kefka Kids Batman batériová
9,39 € 5,60 €

Batériová zubná kefka Colgate Kids Batman nadchne každého malého milovníka populárneho komiksového hrdinu. Táto kefka okrem skvelého dizajnu ponúka aj kvalitné spracovanie pre zdravie zúbkov vašej ratolesti. Malá oscilačná hlavička s extra mäkkými vláknami dokonale vyčistí aj zle prístupné miesta a zuby zbaví zubného plaku. Úzka rukoväť sa deťom dobre drží a vďaka tlačidlám na jednoduché zapnutie a vypnutie zvládnu kefku obslúžiť samy.

Tepe Kids Extra Soft 4-pack Detské zubné kefky
7,96 € 5,50 €

Extra mäkké zubné kefky s motívmi zvieratiek značky TePe majú tvarovateľný krčok, ergonomické držadlo a husto vysadenú hlavičku mäkkými štetinami. Mix motívov. 4 ks v balení.

SPOKAR Zubná kefka 3428 PLUS - extra mäkký 3-pack
5,77 € 4 €

Zubná kefka 3428 PLUS od značky Spokar je osadená extra mäkkými vláknami s precízne zaoblenými koncami, ktorá účinne odstraňujú zubný povlak a sú šetrné k ďasnám. Zaoblené prehnutá držadlo umožňuje pohodlné používanie a malá hlava kefky zaručuje perfektný dosah k všetkým zubom.

Curaprox CS 3960 Super Soft

Curaprox CS 3960 Super Soft

Hodnotenie: 4,9
5,50 € 4,10 €

Extra jemná zubná kefka 3960 Super Soft je jemná k ďasnám a poskytuje vynikajúci čistiaci výkon.

Curaprox Prime Plus 09 - 4,0mm / yellow 5ks
10,80 € 5,70 €

Medzizubné kefky Curaprox CPS 09 4 mm 5 ks sú ideálne pre veľkosť interdentálnych medzier 0,9 – 4 mm. Tieto ultra jemné, ale zároveň pevné medzizubné kefky sa hodia na všetky medzizubné priestory. Balenie po 2 × 5 ks.

Curaprox Dětský zubní kartáček CS 5500 Kids Ultra Soft 2ks školní edice
8,50 € 7,30 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Dětský zubní kartáček Curaprox 5500 s malou hlavou a ultra jemnými vlákny se dostane na těžko dostupná místa v ústech a odstraní zachycené zbytky jídel. Balení 2 ks.

Parodontax Interdental Triopack Extra Soft
10,12 € 6,30 €

Set zubných kefiek Parodontax Interdental Triopack Extra Soft pomáhajú chrániť ďasná a sú šetrné k zubnej sklovine. Nové zúžené štetiny ľahšie vyčistia priestor medzi zubami. Vďaka malej hlave sa dostanú ku každému zuba a šetrne, ale účinne ho vyčistia. Ergonomicky tvarovaná rukoväť potiahnutá gumou zaisťuje pohodlné čistenie. Set troch kefiek.

Curaprox Prime Plus 07 - 2,5mm / red 5ks
10,80 € 5,70 €

Medzizubné kefky Curaprox CPS 07 2,5 mm 5 ks sú ideálne pre veľkosť interdentálnych medzier 0,7 – 2,5 mm. Tieto ultra jemné, ale zároveň pevné medzizubné kefky sa hodia na všetky medzizubné priestory. Balenie po 2 × 5 ks.

Elmex Training 0-3 zubná kefka
5,02 € 3,30 €

Mäkká zubná kefka je určená pre deti od 0 do 3 rokov, ktoré sa učia čistenie zubov. Kefka je špeciálne vyvinutá pre jemné čistenie, začaté hneď po prerezaní prvého mliečneho zuba. Účinná prevencia proti zubnému kazu pre mliečne zuby. Balenie obsahuje 1 kefku.

Curaprox Prime Plus Handy 08, 5 ks + UHS 409, ružová
7,25 € 5,70 €

Kvalita medzizubných kefiek Curaprox Prime umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov – jednoduchým jedným pohybom tam a späť. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze.

Curaprox Prime Plus Handy 011, 5 ks + UHS 409, zelená
7,25 € 5,70 €

Kvalita medzizubných kefiek Curaprox Prime umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov – jednoduchým jedným pohybom tam a späť. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze.

Tepe 2x 0,7 medzizubné kefky žlté 8 ks
11 € 7,10 €

Medzizubná kefka TePe 0,7 žltá bola vyvinutá k čisteniu medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť. Balenie 2×8 ks.

Tepe 2x 0,5 medzizubné kefky červené 8 ks
11 € 7,20 €

Medzizubná kefka TePe 0,5 červená bola vyvinutá k čisteniu medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť. Balenie 2×8 ks.

Elmex Junior 6-12 rokov zubná kefka
5,02 € 3,40 €

Pre jednoduchšie čistenie zubov v období výmeny chrupu bola vyvinutá zubná kefka Elmex Junior so špeciálnymi predĺženými vláknami navrhnutými tak, aby prenikli hlboko do medzizubných priestorov a účinnejšie odstránili povlak. Balenie obsahuje 1 kefku.

Curaprox Prime Plus 06 - 2,2mm / blue 5ks
10,80 € 5,70 €

Mezizubní kartáček Curaprox CPS 06 2,2 mm 5 ks jsou ideální pro velikost interdentálních mezer 0,6 – 2,2 mm. Tyto ultra jemné, ale zároveň pevné mezizubní kartáčky se hodí na všechny mezizubní prostory. Balení po 5 ks.

Pandoo Bambusové Kefky Medium Soft 4 ks
12,80 €

Pandoo Bambusové Kefky Medium Soft 4 ks vám vytvoria krásny úsmev, a to s ohľadom na našu planétu. Kefky sú bez chuti a majú antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti. Ide o prírodný produkt, ktorý sa plne postará o vaše potreby bez zaťaženia životného prostredia.

Elmex Caries (mäkká) zubná kefka
5,02 € 3,60 €

V porovnaní s tradičnými zubnými kefkami umožňujú predĺžené X vlákna kvalitnejšie čistenie, pretože prenikajú hlboko do medzizubných priestorov a pomáhajú tak zaistiť účinnú prevenciu vzniku zubného kazu. Balenie obsahuje 1 kefku.

Meridol Mäkká zubná kefka 3-pack
9,70 € 6,70 €

Meridol zubná kefka s mikrojemnými koncami štetín čistí a odstraňuje zubný povlak veľmi dôkladne, a to aj na ďasnách. Je šetrná k ďasnám a pomáha predchádzať zápalu ďasien. Balenie obsahuje 3 ks.

Tepe Medzizubné kefky Angle Start Mix 2 x 6 ks
11,71 € 7,20 €

Ani tá najlepšia zubná kefka nedokáže dokonale odstrániť medzizubný povlak, ktorý býva zdrojom zápalov ďasien. Preto sú tu medzizubné kefky s rukoväťou Tepe Angle, špeciálne navrhnuté pre efektívne čistenie medzizubných priestorov. Balenie obsahuje 2 × 6 ks.

Curaprox Prime Plus Handy 09, 5 ks + UHS 409, žltá
7,25 € 5,70 €

Kvalita medzizubných kefiek Curaprox Prime umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov – jednoduchým jedným pohybom tam a späť. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze.

Tepe 2x 0,8 medzizubné kefky zelené 8 ks
11 € 7,10 €

Medzizubná kefka TePe 0,8 zelená bola vyvinutá k čisteniu medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť. Balenie 2×8 ks.

Tepe Colour Soft 3-pack Zubné kefky
7,36 € 4,70 €

Zubné kefky s farebnými mäkkými vláknami značky TePe majú strednú trojuholníkovú hlavicu, tvarovateľný sklon hlavice a sú vhodné pre deti i dospelých k dôkladnejšiemu čisteniu. Balenie 3 kusov, mix farieb.

SPOKAR Zubní kartáček 3429 X soft, 2 ks
6,16 € 4,20 €

Zubní kartáček 3429 X soft od značky Spokar je navržen podle aktuálního doporučení stomatologických odborníků. Hlava kartáčku je velmi hustě osazena vysoce kvalitními jemnými vlákny se zaoblenými konci, což zaručuje účinné, ale šetrné čištění zubů. Řada soft nabízí více než 2500 vláken.

Colgate Kids Barbie Batériová zubná kefka
8,47 € 5,20 €

Batériová zubná kefka Colgate s detským motívom Barbie a extra jemnými štetinkami čistí zuby lepšie ako bežná manuálna kefka a robí z čistenia zábavu!

Megasmile Zubná kefka Black Whitening Loop duopack
7,37 € 6,40 €

Zubná kefka Black Whitening LOOP dvojbalenie. LOOP je pravdepodobne najľahšou zubnou kefkou na svete s objemnejšou rukoväťou. Celý dizajnový zázrak zo Švajčiarska váži iba 17 gramov. Drží sa jemne v prstoch a pritom sedí pevne v dlani. Zvláštne ohybná rukoväť kefky absorbuje prílišný tlak a napätie z ruky, ktorý škodí povrchu zubov.

Curaprox Prime Plus Handy 07, 5 ks + UHS 409, červená
7,25 € 5,70 €

Kvalita medzizubných kefiek Curaprox Prime umožňuje jednoduché, dôkladné a zároveň šetrné čistenie medzizubných priestorov – jednoduchým jedným pohybom tam a späť. Click systém umožňuje používať medzizubné kefky so všetkými druhmi držiakov a zefektívniť tak starostlivosť pri prevencii zubného kazu, zápaloch ďasien alebo paradentóze.

Tepe 2x 0,6 medzizubné kefky modré 8 ks
11 € 7,20 €

Medzizubná kefka TePe 0,6 modrá bola vyvinutá k čisteniu medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť. Balenie 2×8 ks.

Curaprox Tongue Cleaner CTC 203 duo pack
6,18 € 4,70 €

Škrabka na jazyk Curaprox perfektne vyčistí jazyk a zbaví vás baktérií, ktoré môžu zapríčiniť zápach z úst či poškodiť zubnú sklovinu. Škrabka zaistí rýchle a efektívne odstránenie povlaku z povrchu jazyka. Balenie obsahuje 2 škrabky.

Tepe 2 x 0,4 medzizubné kefky ružové Angle 6ks
11 € 7,20 €

Medzizubná kefka TePe 0,4 ružová bola vyvinutá k čisteniu medzizubných priestorov a prevenciu proti paradentóze v spolupráci s poprednými švédskymi odborníkmi. Špeciálne navrhnuté vlákna zaisťujú efektívne čistenie a dlhú životnosť. Balenie 2×6 ks. V provedení s praktickou ručkou.

Curaprox Tongue Cleaner CTC 202
4,23 € 3,50 €

Škrabka na jazyk Curaprox perfektne vyčistí jazyk a zbaví vás baktérií, ktoré môžu zapríčiniť zápach z úst či poškodiť zubnú sklovinu. Škrabka zaistí rýchle a efektívne odstránenie povlaku z povrchu jazyka.

Curaprox Prime Plus Handy Mix (0,6 - 5,0 mm) 5 ks
7,70 € 5,80 €

Kartáček pro efektivní a šetrné čištění mezizubních prostorů. Balení je vhodné pro začátečníky, obsahuje mix velikostí. Extra jemná vlákna a úzký patentovaný drátek. Perfektní čištění jedním pohybem.

Parodontax Gentle Clean Triopack Extra Soft
10,12 € 6,30 €

Set zubných kefiek Parodontax Gentle Clean Triopack Extra Soft, ktoré pomáhajú chrániť ďasná a sú šetrné k zubnej sklovine. Vďaka malej hlave sa dostanú ku každému zubu a šetrne, ale účinne ho vyčistia. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zaisťuje pohodlné čistenie. Balenie troch kefiek.

Elmex Children 3-6 rokov zubná kefka
5,02 € 3,40 €

Mäkká zubná kefka je určená pre deti od 3 do 6 rokov. Kefka je špeciálne vyvinutá pre jemné čistenie, účinná prevencia proti zubnému kazu pre mliečne zuby. Balenie obsahuje 1 kefku.

SPOKAR Medzizubná kefka ML 0,4 mm 8 ks
7,71 € 4,60 €

Medzizubná kefka ML 0,4 mm od značky Spokar je určená k dokonalému vyčisteniu medzizubných priestorov a k prevencii proti vzniku paradentózy. Vďaka zalomenému držadlu so šikmým postavením kefky sa ľahšie dostane do priestorov medzi zadnými zubami. Tento typ má valcový tvar zástrihu vlákien s priemerom 2 mm.

Pandoo Bambusové kefky detská Medium Soft 4 ks
12,80 €

Mesiac bábätiek:Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Pandoo Bambusové kefky detská Medium Soft 4 ks vytvorí vašim deťom krásny úsmev s ohľadom na našu planétu. Kefky sú bez chuti a majú antibakteriálne a hypoalergénne vlastnosti. Ide o prírodný produkt, ktorý sa plne postará o detské zúbky bez zaťaženia životného prostredia.

Tepe Medzizubné kefky Extra Soft 0,45 mm oranžová 2 x 8 ks
8 €

Medzizubná kefka Tepe Extra Soft s dlhými a jemnými štetinkami je vhodná pre bezbolestné odstránenie povlaku v medzizubných priestoroch. Je špeciálne navrhnutá pre citlivé a traumatizované ďasná. Balenie obsahuje 2 × 8 ks.