Zenker vykrajovátko, raznica - písmenka
10,96 €

Úžasné vykrajovačky písmen, číslis a znakov od značky Zenker. Ideálne na sušienkové cesto, ale aj fondán, alebo marcipán. Veľkosť písmena je 1 cm. Vhodné do umývačky riadu.


Zenker Forma na bábovku Energy Save 22 cm
12,68 €

Čierna forma na bábovku s priemerom 22 cm je vyrobená z nepriľnavého Teflonu Classic, ktorý znižuje dobu pečenia o 30%. Forma z radu Energy Save sa vám bude snažiť ušetriť čas, aby ste ho netrávili len v kuchyni.


Zenker Forma na bábovku SPECIAL MINI 18,5 cm
10,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Formička s priemerom 18,5 cm z radu Mini Special značky Zenker má nepriľnavý povrch ILAG Special. Malá bábovka bude skvelá ako dezert alebo pre veľmi malú domácnosť.


Zenker forma na biskupský chlieb
17,27 €

Forma na biskupský chlieb je vyrobený z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie je vhodná do umývačky riadu. Forma je nastaviteľná od 25 – 35 cm.


Zenker Forma na biskupský chlieb Energy Save 30 cm
7,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Forma na biskubský chlebíček s dĺžkou 30 cm je vyrobená z nepriľnavého Teflonu Classic, ktorý znižuje dobu pečenia o 30%. Nebojte sa pečenia so značkou Zenker.


Zenker Plech na pečenie univerzálny, výsuvný
17,73 €

Nemáte vždy ten správny rozmer plechu ktorý práve potrebujete? S výsuvným, nastaviteľným plechom značky Zenker môžete upiecť buchtu podľa rozmeru, ktorý vás napadne.


Zenker plech na vanilkové rožteky
14,91 €

Plech na vanilkové rožteky je vyrobený z nepriľnavého teflónu. Na jednom plechu je 42 rožtekov, ktoré budú jeden ako druhý. Nie je vhodný do umývačky riadu.


Zenker Plech Special TO GO 42,5x29,5x7,5 cm
21,78 €

Plech SPECIAL TO GO s maximálnou dĺžkou 42,5 cm. Forma značky Zenker má praktické veko pre jednoduché prenášanie dobrôt. Plech má nepriľnavý povrch Teflon Classic.


Zenker Miska na čokoládu, nerez
5,51 €

Kúpeľ na rozpúšťanie čokolády s praktickými výlevkami pre presné dávkovanie. Nerezová miska značky Zenker pojme až 125 ml čokolády. Pustite sa do sladkého pečenia.


Zenker Pekáč Hand 19,8x14,5x4,5cm
6,65 €

Pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 19,8 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč Hand 33,5x2,45x15cm
45,12 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Oválny pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 33,5 cm. Súčasťou je praktická pokrievka.


Zenker Pekáč Hand 34x28x5cm
18,03 €

Pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 34 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč Hand 40x27,5x7,7cm
27,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 40 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč s uchami Hand 28x20,5x4,5cm
22,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč s uchami so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 28 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč s uchami Hand 41x32x6,5cm
39,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekáč s uchami so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 41 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč Special Cooking 40x29x6 cm
21,78 €

S pekáčom o rozmere 40×29×6 cm upečiete všetko na čo máte chuť. Pekáč značky Zenker z radu Special Cooking má smaltovanú povrchovú úpravu Diamant Emaille až do 400 °C.


Zenker valček na fondán/marcipán
13,71 €

Valček na váľanie marcipánu, alebo fondánu od značky Zenker. Ozdobný reliéf zaručí luxusné potiahnutie torty. Dĺžka valčeka je 31 cm. Nie je vhodný do umývačky riadu.


Zenker Set na výrobu praliniek, silikón
12,16 €

Sada na prípravu dokonalých delikates, ktoré si budete môcť profesionálne pripraviť doma. Silikónové formy na výrobu praliniek s pomôckami, ktoré vám všetko uľahčia od značky Zenker.


Zenker Podložka na pečenie makrónok, silikón
11,05 €

Podložka so šablónou na prípravu vynikajúcich makrónok. Vychutnajte si tú najsladšiu delikatesu a buďte kulinárskou umelkyňou aj vy. Sada na prípravu od značky Zenker je vyrobená zo silikónu.


Zenker Forma zajačik 3D

Zenker Forma zajačik 3D

Hodnotenie: 4,5
12,68 €

Špeciálna 3D forma pre pohodové veľkonočné pečenie od značky Zenker. Forma o objeme 0,5 litra v tvare zajačika je vyrobená s nepriľnavým povrchom Teflon Classic pre jednoduché vyklopenie.


Zenker Forma na bábovku CANDY 22 cm
12,92 €

Pekná ružová forma na bábovku s priemerom 22 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic.


Zenker plech bez okrajov

Zenker plech bez okrajov

Hodnotenie: 5
14,52 €

Plech bez okrajov Mojave Gold je vyrobený z materiálu, ktorý je odolný proti poškriabaniu a prasknutiu. Je tenký 0,3 cm. Nie je vhodný do umývačky riadu.


Zenker plech na pizzu

Zenker plech na pizzu

Hodnotenie: 4
6,26 €

Plech na pizzu je vyrobený z nepriľnavého teflónu. Dierovaný plech zaručí chrumkavé cesto domácej pizze. Nie je vhodný do umývačky riadu. Priemer plechu je 32 cm.


Zenker formičky na Tartelletky
7,83 €

Formičky na mini koláčiky zvané tartaletky sú vyrobené z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa ich umývať iba pod tečúcou vodou, nie sú vhodné do umývačky riadu. V balení nájdete 6 kusov formičiek.


Zenker Forma Baránok 3D
13,79 €

Špeciálna 3D forma pre pohodové veľkonočné pečenie od značky Zenker. Forma s objemom 1 liter v tvare baránka je vyrobená s nepriľnavým povrchom Teflon Classic pre jednoduché vyklopenie.


Zenker Forma na tortu CANDY 26 cm
11,81 €

Pekná ružová forma na tortu s priemerom 26 cm poteší každú gazdinku, určite nezabudnite doplniť aj o ďalšie výrobky z radu Candy. Forma je opatrená povrchovou úpravou ILAG Basic.


Zenker forma na tortu Mini, 12 cm
9,80 €

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu ILAG. Priemer formy je 12 cm. Využijete na pečenie malých tort pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.


Zenker forma na tortu Mini, 16 cm
10,18 €

Forma na mini tortu je vyrobená z odolného materiálu ILAG. Priemer formy je 16 cm. Využijete na pečenie malých tort pre deti, alebo na menšie oslavy. Nie je vhodná do umývačky riadu.


Zenker Forma na tortu SPECIAL MINI 18 cm
10,13 €

Forma o priemere 18 cm z radu Mini Special značky Zenker má pružný rám pre ľahké vyklopenie malého dezertu. Nepriľnavý povrch ILAG Special vám pomôže pripraviť tortu bez nepríjemností.


Zenker forma srnčí chrbát
7,83 €

Forma srnčí chrbát je vyrobená z veľmi odolného nepriľnavého materiálu. Odporúča sa umývať iba pod tečúcou vodou, nie je vhodná do umývačky riadu. Dĺžka formy je 30 cm.


Zenker Minutovník nerez s magnetom
11,60 €

Nerezová minútka, ktorú si môžete jednoducho prichytiť na chladničku, vďaka magnetu ktorý je umiestnený na zadnej strane. Túto malú minútku si môžete nastaviť v rozmedzí jednej minúty.


Zenker Pekáč Hand 25,8x19x5,5cm
13,33 €

Pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 25,8 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker Pekáč Hand 31,3x25x5cm
16,87 €

Pekáč so smaltovanou povrchovou úpravou je vhodný do umývačky riadu a na všetky typy sporákov. Najdlhšia časť pekáča je 31,3 cm. Vhodný na zapekanie lasagní, alebo iných pokrmov.


Zenker - bielizny termoaktywnej,
18,86 €

Pekáč značky Zenker z radu Special Cooking má smaltovanú povrchovú úpravu Diamant Emaille až do 400 °C. S pekáčom o rozmere 33×25×5 cm upečiete všetko na čo máte chuť.