-20%
28,89 € 23,11 €

Double dildo Crystal Double dildo v luxusnom prevedení vás okamžite zaujme – lesklý hladký povrch robí dojem vlhkého, vždy pripraveného, gélový materiál zaručuje dokonalú ohybnosť (použitie pri singli anál + vaginal).

15,49 €

Blonďatý uragán, na pohľad nežná, ako vánok, ale potom divoká, ako hurikán! Nafukovacia panna v životnej veľkosti, s bielou pleťou, kreslenou tvárou a vlasmi, s 3 strhujúcimi otvormi rozkoše (ústa, vagína, anus). Materiál: PVC.

17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Ohnivá ryšavka, milenka vždy pripravená na akciu! Nafukovacia panna v životnej veľkosti, s bielou pleťou, kreslenou tvárou a vlasmi. Má 3 naozaj úchvatné otvory rozkoše (ústa, vagínu, anus). Materiál: PVC.

13,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalý prostriedok na vytváranie dvojitej rozkoše! Ohnutý stimulátor na oboch stranách s pekne tvarovaným žaluďom, po celej dĺžke mierne žilovitý, stimulačný povrch. Priehľadný, mierne pružný, želatínový materiál. Jeho ohnuté konce s rozličným priemerom sú dokonale vhodné na dvojitú rozkoš.

4,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slamky v tvare penisu sú vhodným darčekom na párty pre ženy! Ideálne na nealkoholické aj alkoholické nápoje, či chutné koktaily, ktorým slamka dodá ten správny šmrnc. Balenie obsahuje 4 slamky v tvare penisu.

Ružová farba. PVC.

3,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Absolútne ideálny na cesty, alebo na nečakané intímne chvíle! Erekčný krúžok s časťou stimulujúcou klitoris a s vibračným vajíčkom, vyrobený z mimoriadne pružného silikónu. Ako vibračný krúžok bol vyvinutý na jedno použitie (max. 40 min.), batérie sa v ňom totiž nedajú vymieňať.

27,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálna vibračná tyč s dvoma malými guličkami, ktoré ponúkajú mimoriadne intenzívny sexuálny zážitok! Pomôcka je ideálna aj na jemné dráždenie erotogénnych zón počas predohry. Kovová tyč Vám ponúka mimoriadne vzrušenie prostredníctvom malých guličiek, ktoré dokonalo stimulujú klitoris.

12,99 €

Čistý, zmyselný, rozťahujúci análny pôžitok! Análne dildo špeciálneho tvaru do C, s praktickou, rozšírenou spodnou časťou, vyrobené z derivátu silikónu, materiálu so stabilným držaním a lesklým povrchom, predsa však veľmi pružného, príjemne mäkkého, s povrchom, ktorý sa dá ľahko lubrikovať.

37 €

Realistický vibrátor so semenníkmi je veľmi príjemný na dotyk a flexibilne ohybný. Jednoducho nastaviteľné vibrácie v štyroch úrovniach (1 plynulá vibrácie, 3 pulzné vibrácie) pomocou stlačenia tlačidla na spodnej časti vibrátora.

9,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Flexibilný análny kolík so základňou. Vyrobené zo zamatového mäkkého materiálu. Kolík je v tvare kužeľa pre mimoriadne jemné zasunutie. Čierna farba. Celková dĺžka 7,8 cm, Ø 1,1 – 2,7 cm. Hmotnosť 40 g. Silikón s PU povlakom, bez obsahu ftalátov podľa nariadenia EÚ REACH.

35 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická 3-dielna sada pre análne hrátky (Anal PlayBox).

37,12 €

Posledný kus za túto cenu!

Pás cudnosti pre mužov, jednotná veľkosť! Ak chceš zavrieť do klietky sexuálne vyhladnutú šelmu! Klietka na penis, vyrobená z jemného a pružného silikónu, s malým, kovovým zámkom, sa dá jednoducho nasadiť. S tromi krúžkami na penis, každý krúžok má inú veľkosť a s 5 ks číslovaných plastových plomb…

31 €

Zmeňte svoj penis s realistickým návlekom You2Toys, ktorý je vybavený predĺžením a prstencom na semenníky. Veľký obvod žaluďa a realistické žilkovanie nadstavce s vibrácií a tromi malými sondami pre stimuláciu klitorisu zabezpečí pre vás a partnerku skvelý zážitok.

16,29 €

Posledný kus za túto cenu!

Šialený, realistický orgazmus! Penis s mierne zvýrazneným žaluďom, žilovitým povrchom, prírodnej farby, ktorý má orgazmus, ako pravý. Rozdiel je iba v tom, že Vy sama rozhodnete, kedy to vstrieknutie bude.

8,99 €

Jednoduchá elegancia, ukrývajúca obrovskú silu! Jednoduchý, skutočne hladký a silný vibrátor na uspokojenie vaginálnych aj análnych túžob, žijúcich vo Vašej fantázii. Intenzita vibrátora sa dá plynule nastavovať. Dĺžka: 19 cm, priemer: 3,3 cm.

13,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúco sa hodí na stupňovanie erekcie aj na zväčšovanie penisu! Valec je dlhý 20 cm, s priemerom 5,7 cm. S odnímateľnou, mäkkou manžetou (priemer otvoru 2,5 cm – pružný). S vákuovým ventilom, pomocou ktorého sa dá tlak ľahko znížiť alebo zrušiť.Modrá farba.

14,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Totálne prenikavý a vyplňujúci pôžitok pre profesionálov! Malý a hladký, a tak sa dá ľahko vsunúť (samozrejme s použitím lubrikantu) do želaného otvoru rozkoše. Po napumpovaní popustite uzdu svojej fantázii!

37 €

Masážny dobíjacie prístroj zakriveného tvaru Bodi-Spa Almighty s nastaviteľnou funkciou chladivého / hrejivého účinku. 8 LED diód na masážne hlavicu ukazuje, ktorá funkcia je aktivovaná. Červená dióda znázorňuje hrejivý účinok, modrá dióda chladivý režim. Úroveň vibrácie sú plynule nastaviteľné.

16,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Na nevšedne maznavé predohry! Prstový vibrátor s jednostupňovou, ale veľmi intenzívnou vibráciou. Vyrobený je z pevného, bieleho materiálu, ktorý dobre vedie vibráciu, časť na prst je z pohodlného, mierne pružného fialového silikónu, zamatového na dotyk. Celková dĺžka cca. 10 cm.

5,99 €

Malý, štipľavý prostriedok na karhanie, ktorý pomôže udržať na uzde Vášho sexuálneho otroka! Minikorbáč s nespočetným množstvom štipľavých latexových remienkov, s rukoväťou v tvare realisticky tvarovaného penisu (s koketným žaluďom, žilovitým povrchom), s popruhom na zápästie.

18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pre „nekľudné“ dievčatá! Štyri štipce spojené silnou reťazou: dva na pysky ohanbia a dva na bradavky – aby Vás milý mohol ľahko skrotiť! Bezniklový kov, strieborná farba.

20 €

Zmeňte svoj penis s realistickým návlekom You2Toys, ktorý je vybavený predĺžením a prstencom na semenníky. Veľký obvod žaluďa a realistické žilkovanie nástavce zabezpečí pre vás a partnerku skvelý zážitok.

18,99 €

Nezvyčajne intenzívny stimulátor. Vďaka svojmu prevedeniu je mimoriadne vhodný na šibalské predohry, na intenzívnu stimuláciu, masáž intímnych častí (klitoris, bradavky, semenníky). Slasť ešte stupňuje gulička rozkoše na konci stimulátora, ktorá sa otáča a tak hýčka ešte dôraznejšou masážou.

31,69 €

Posledný kus za túto cenu!

9 dielna súprava lásky z priehľadného materiálu. Základný vibrátor je dlhý 13 cm, s priemerom 2,5 cm, s nastaviteľnou intenzitou vibrácie. Súprava ďalej obsahuje rad análnych perál, návlek na penis, manžetu na penis, krúžok na penis, gejša guličky – všetko, čo pomôže dosiahnuť rozkoš!

4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálna, diskrétna a praktická taštička na uloženie každého maznadla, vyrobená zo zamatového materiálu, poskytujúca absolútnu diskrétnosť. Krásna bordová farba. Dĺžka: 30 cm, šírka: 12 cm. Materiál: 100% polyester.

18,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozkošnícke šibalstvo pre milovníkov rolových hier! Efektné dildo priehľadnej zlatej farby z kvalitného hrubého fúkaného skla, anatomicky dokonalý kužeľovitý tvar zaisťuje ľahké vniknutie. Bezpečné, rozšírené zakončenie a cca. 28 cm dlhý, lesklý, mimoriadne mäkký mačací chvost.

37 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický moderný vibrátor je ľahko zakrivený s výrazným žilkovaním. Plynulá reguláciu vibrácií od najnižšej až po najvyššiu pomcí otočného kolieska na rukoväti vibrátora.