Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou
36,50 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Ponorka pracuje na princípe obehového čerpadla, ktoré dokáže dopraviť vodu do sprchovej hlavice. Vytvára skvelé efekty, ktorý pobaví a zároveň rozvíja vaše dieťa. Sprchová hlavica v dizajne potápačov je ergonomicky navrhnutá pre malé ruky a aktivuje sa iba stlačením obojstranného tlačidla.

Yookidoo Polohovacia hracia deka
69 €

Posledný kus za túto cenu!

Yookidoo Polohovacia hracia deka, ktorú možno v danej fáze vývoja dieťaťa jednoducho premeniť na polohu umožňujúcu dieťaťu mierny polosed. V tejto polohe potom dieťa dokáže lepšie sledovať okolie a komunikovať s okolitým svetom. Táto deka ponúka mnoho vývojových aktivít s množstvom závesných hračiek.

Yookidoo Hracia deka s hrazdou a prikrývkou
61,90 € 58 €

Multifunkčná hracia deka so zabudovanou hrazdičkou a prikrývkou. Obsahuje herné prvky, vďaka ktorým sa dieťa učí zaostrovať zrak a zlepšuje svoju motoriku. Veľké zrkadlo dieťa motivuje k zdvíhaniu hlavičky a posilňovaniu svalov. Yookidoo hracia deka s hrazdou a prikrývkou je ľahko vyprateľná v práčke.

Yookidoo Hudobné zvieratko Oslík
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého oslíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Yookidoo Jazdiaci slimák

Yookidoo Jazdiaci slimák

Hodnotenie: 4,5
32,65 € 29,59 €

Interaktívna hračka Jazdiaci slimák s veselou melódiou a točiacou sa farebnou ulitou nabáda dieťa, aby za ním stále liezlo. Pri pohybe slimák otáča hlavou zľava doprava. Ulita je zložená zo skladačky s hrkálkami a korálkami, ktoré rozvíjajú motorické schopnosti dieťaťa.

Yookidoo Detská sprcha slon - sivoružová
26,88 € 25,40 €

Kompaktná batériová prenosná sprcha s jemným prúdom je určená pre jednoduchú manipuláciu pri kúpaní detí. Sprchová hlavica je ergonomicky navrhnutá a aktivuje sa stlačením obojstranného tlačidla, čím umožňuje ľahkú reguláciu prietoku vody so zachovaním konštantnej teploty vody.

Yookidoo Vodná laboratórna stanica-16%
17,27 € 14,50 €

Senzačný čas na kúpanie a učenie s prekvapivými efektmi vody – roztočené oči, otočný vodomer, viacprúdových rozstrekovač a rotujúce vrtule. Toľko úžasných funkcií v jednej hračke do vane. Hračka sa pripája k vani pomocou prísaviek.

Yookidoo Čarovný kohútik

Yookidoo Čarovný kohútik

Hodnotenie: 4,5
28,81 € 26,80 €

Batériové čerpadlo kohútika ľahko čerpá vodu z vane. Vytvára tak nekonečný prúd bez zbytočného plytvania vodou alebo vašich obáv z popálenia dieťaťa horúcou vodou z bežného vodovodného kohútika. Dieťa pri kohútiku vydrží sedieť, sledovať tečúcu vodu a napĺňať priložené poháriky. Sympatická tvár potápačov deti vyzýva, aby mu ukazovali ako dokážu naplniť tégliky a poháriky s rôznymi efektmi.

Yookidoo Slon do vane - modrý
13,42 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka do vane, ktorá sa stane nevyhnutným doplnkom detí pri kúpaní! Slon v tvare lievika obsahuje tri zábavné vymeniteľné doplnky, ktoré sa umiestňujú na koniec chobota.

Yookidoo Kreatívna plávacia kačica - Pirát
30,70 €

Zostavte si svoju vlastnú kačicu s batériovým pohonom, ktorá bude plávať vo vani. Pomocou rozsiahlych zábavných doplnkov je možné kačicu vytvoriť v rôznych motívoch. Dieťa si tak môže kačicu upraviť podľa svojej vlastnej fantázie. Vodné delo chrlí prúd vody a je určené pre ovládanie smeru plavby samotnej kačice. Stačí jednoducho natočiť vodné delo a kačica začne meniť svoj smer.

Yookidoo Ťahacia kačica

Yookidoo Ťahacia kačica

Hodnotenie: 4,9
26,88 € 24,04 €

Interaktívna hračka v podobe ťahacej plastovej kačice. Kačica pri ťahaní vydáva zvuky, ktoré deti zaujmú a budú podnecovať ich k aktivite. Ak je kačica ponechaná bez dozoru, sama na seba upozorní. Zvuky je možné tiež vypnúť. Hračka podporuje rovnováhu s koordináciou a nabáda dieťa k samostatnej chôdzi.

Yookidoo Ozubené tvary do vane
11,50 € 10,90 €

Zostavte prevody podľa tvarov a farieb. Naliatím vody zo skúmavky sa roztočí celý mechanizmus. Hračka sa pripevňuje k stene vane pomocou prísaviek.

Yookidoo Ozubené tvary

Yookidoo Ozubené tvary

Hodnotenie: 5
13,90 €

Táto hračka naučí deti farby a tvary. Ozubené tvary sa umiestňujú na flexibilnú základňu, ktorú možno tvarovať a pretvárať v rôzne obrazce. Bez ohľadu na rozloženie základne sa budú ozubené tvary vždy točiť.

Yookidoo Skladacia kvetina s loptičkami
24,96 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte s deťmi farebné časti kvetiny, vhoďte loptičky a sledujte, ako náhodne vypadávajú von! Odmenou dieťaťu bude hudba a mnoho zábavy s touto farebnou hračkou.

Yookidoo Pilot a lietadlo
15,35 € 14,90 €

Interaktívna hrkálka Pilot s lietadlom pre správny rozvoj rôznych schopností dieťaťa. Oblečenie z rôznych druhov textílií tiež priťahuje detskú pozornosť. Hračky sú ľahko uchopiteľné a lietadlo navyše vydáva aj zvuky.

Yookidoo Senzorický vodný oblúk
34,58 € 32,60 €

Prvá senzorická vodná hračka na svete určená pre novorodenca! 2v1 batériový senzorický vodný oblúk s farebnými kvetmi, ktoré sa otáčajú a kropia vodu, zatiaľ čo otočný vták strieka jemný prúd vody. Vytvára tak multi-senzorický fascinujúci zážitok pre najmenšie deti. Jednoduchým spôsobom je možné meniť intenzitu prietoku vody a tým zrýchľovať či spomaľovať otáčajúce sa farebné kvety.

Yookidoo Hrací domček - zánovné
92,56 € 78,90 €

Zánovné

Hrací domček ponúka deťom rôzne činnosti a aktivity. Tieto aktivity vo forme hry podporujú fyzický a kognitívny rozvoj dieťaťa. Sú umiestnené na vnútornej i vonkajšej strane domčeka. Domček je vyrobený zo skladacej konštrukcie s látkovým poťahom. Vďaka tomu sa dá veľmi ľahko zložiť, prenášať a skladovať.

Yookidoo Veľká hracia deka Fiesta
41,90 € 39,90 €

Detská deka na hranie veľkých rozmerov. Je vybavená hernými prvkami, ktoré rozvíjajú detskú fantáziu. Dieťa má k dispozícii šuštiace vlajky, zrkadielko a hrkálku. Yookidoo Veľká hracia deka Fiesta je praktická vďaka tomu, že sa dá ľahko zložiť a premeniť na tašku s uchom a vreckami. Veľmi užitočná pre rozvoj jemnej motoriky.

Yookidoo Hracia deka s hrazdou
87,90 €

Yookidoo Hracia deka je unikátna interaktívna hracia deka 100×85 cm s pohyblivým autíčkom pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov vašich najmenších.

Yookidoo Detská sprcha slon - sivotyrkysová
26,88 € 25,40 €

Kompaktná batériová prenosná sprcha s jemným prúdom je určená pre jednoduchú manipuláciu pri kúpaní detí. Sprchová hlavica je ergonomicky navrhnutá a aktivuje sa stlačením obojstranného tlačidla, čím umožňuje ľahkú reguláciu prietoku vody so zachovaním konštantnej teploty vody.

Yookidoo Slon do vane - sivý
13,42 € 12 €

Hračka do vane, ktorá sa stane nevyhnutným doplnkom detí pri kúpaní! Slon v tvare lievika obsahuje tri zábavné vymeniteľné doplnky, ktoré sa umiestňujú na koniec chobota.

Yookidoo Hracia deka Krajina robotov
87,90 €

Yookidoo Hracia deka Krajina robotov je unikátna interaktívna hracia deka 105×85 cm s pohyblivým autíčkom pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov vašich najmenších.

Yookidoo Požiarny hydrant Freddy
34,58 € 30,90 €

Požiarny hydrant s jedinečným systémom cirkulácie vody. Batériovo poháňané čerpadlo čerpá vodu z vane a vytvára tak nekonečný prúd vody. Zatiahnutím páky hydrantu sa aktivuje vodné čerpadlo. Z helmy potom začne striekať voda a roztočí Freddyho oči.

Yookidoo Tégliky do vane

Yookidoo Tégliky do vane

Hodnotenie: 4,8
9,58 € 9,10 €

Tri výmenné tégliky s rôznymi vodnými efektmi – vytvorenie sprchy, točenie vrtule, objavovanie schovaného téglika. Držiak téglikov sa pripevňuje k stene vane pomocou prísavky.

Yookidoo Hudobné zvieratko Psík
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého psíka. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Yookidoo Veselá lopta so zvieratkami
19,96 €

Veselá lopta so zvieratkami je veľmi ľahká, mäkká a zvieratká sú vyrobené z rôznych druhov textílií. Na lopte je praktické putko pre zavesenie. Hračka podporuje plazenie, lezenie, hrubé motorické zručnosti a hmatovú stimuláciu.

Yookidoo Hudobné zvieratko Kohút
8,90 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselého kohúta. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Yookidoo Hudobné zvieratko Kravička
9,22 €

Interaktívne hudobné zvieratko v tvare hlavy veselej kravičky. Je vyrobené z rôznych druhov textílií, pestrých vzorov a kontrastných farieb, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti a správny vývoj zraku. Keď sa so zvieratkom zatrasie, vydáva veselé zvuky.

Yookidoo Hudobné lietadlo so zvieratkom - Psík
13,42 € 11,90 €

Hudobné lietadlo je vyrobené z rôznych druhov textílií, ktoré rozvíjajú hmatové schopnosti. Keď sa s lietadlom zatrasie, vydáva veselé zvuky. Súčasťou je veľký štipec a závesný krúžok pre možné zavesenie hračky takmer kdekoľvek.

Yookidoo Lietajúci balón

Yookidoo Lietajúci balón

Hodnotenie: 3,6
12,65 € 11,60 €

Lietajúci balón s papagájom jemne cinká, čo je príjemné pre citlivé detské ušká. Keď sa s papagájom zatrasie, začne vydávať veselé zvuky a hrá hudbu. Balón je vyrobený z rôznych druhov textílií, ktoré napomáhajú malému dieťaťu rozvíjať hmat. Hračka sa dá pomocou klipu pripevniť ku kočíku, postieľke alebo autosedačke.