Wilkinson Sword Intuition Dry Skin Náhradné hlavice 3ks
8,80 €

Náhradné hlavice Wilkinson Intuition Dry Skin sú ideálnou voľbou na úsporu času i peňazí. Hlavica vďaka vlastnému obsahu holiaceho gélu pení, depiluje a hydratuje v jednom kroku, ideálne pre suchú pokožku. Balenie obsahuje 3 kusy.


Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Sensitive Jednorazový holiaci strojček 4 ks
4,03 €
3,80 €

Dámsky jednorazový holiaci strojček Wilkinson Xtreme3 Beauty kombinuje výkon prémiového strojčeka s vymeniteľnými britmi s pohodlím, cenou a hygienou jednorazového strojčeka. Tri ostré britvy a dva zvlhčujúce pásikyaloe vera a jojobou sa postarajú o dokonale hladkú pokožku. Balenie 3 + 1 zadarmo.


Wilkinson Sword Intuition Island Berry Náhradné hlavice 3ks
8,80 €

Náhradné hlavice Wilkinson Intuition Island Berry sú ideálnou voľbou na úsporu času i peňazí. Hlavica vďaka vlastnému obsahu holiaceho gélu pení, holí a hydratuje v jednom kroku. Balenie obsahuje 3 kusy.


Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazový holiaci strojček 4 ks
4,20 €

Jednorazový pánsky holiaci strojček Wilkinson Xtreme3 Sensitive kombinuje výkon prémiového strojčeka s vymeniteľnými britmi s pohodlím, hygienou a cenou jednorazového strojčeka. Tri ostré britvy a dva zvlhčujúce pásiky s aloe vera sa postarajú o dokonale hladkú pokožku.


Wilkinson Sword Quattro Titanium Sensitive holiaci strojček + 1 hlavica-37%
7,99 €

5 €

Akcia

Titánový holiaci strojček Quattro Titanium Sensitive strednej triedy značky Wilkinson umožňuje docieliť dokonale hladké oholenie bez podráždenia, a to vďaka štyrom ostrým britom + piatym zarovnávacím. O starostlivosti o pokožku sa stará špeciálny olejový prúžok s aloe vera a jojobou.


Wilkinson Sword Xtreme3 Beauty Jednorazový holiaci strojček 4 ks
4,60 €

Dámsky jednorazový holiaci strojček Wilkinson Xtreme3 Beauty kombinuje výkon prémiového strojčeka s vymeniteľnými britmi s pohodlím, cenou a hygienou jednorazového strojčeka. Tri ostré britvy a dva zvlhčujúce páskyaloe vera a jojobou sa postarajú o dokonale hladkú pokožku.


Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care Náhradné hlavice 3ks
8,80 €

Výmenné hlavice Wilkinson Intuition Sensitive Care sú ideálnou voľbou na úsporu času i peňazí. Hlavica vďaka obsahu holiaceho gélu pení, depiluje a hydratuje v jednom kroku, ideálne pre citlivú pokožku. Balenie obsahuje 3 kusy.


Wilkinson Sword HYDRO Silk náhradná hlavica 3 ks
15,40 €

Holenie ešte nikdy nebolo tak ľahké a príjemné! Hydro Silk zanechá Vašu pokožku nielen dokonale hladkú, ale zároveň sa postará o jej hydratáciu. Sada obsahuje 3 náhradné hlavice.


Wilkinson Sword HYDRO Silk Strojček + 1 náhradná hlavica
11,65 €
11,50 €

Holenie ešte nikdy nebolo tak ľahké a príjemné! Hydro Silk zanechá Vašu pokožku nielen dokonale hladkú, ale zároveň sa postará o jej hydratáciu. Sada obsahuje holiaci strojček a náhradnú hlavicu.


Wilkinson Sword Intuition Sensitive Care holiaci strojček + 1 hlavica
10,20 €

Holiaci strojček Wilkinson Intuition Sensitive Care pre ženy je ideálnou voľbou na úsporu času i peňazí. Hlavica naplnená gélom na holenie pení, depiluje a hydratuje v jednom kroku, ideálne pre citlivú pokožku. Súčasťou je 1 výmeniteľná hlavica.


Wilkinson Sword Intuition Dry Skin holiaci strojček + 1 hlavica
9,22 €

8 €

Holiaci strojček pre ženy Wilkinson Intuition Dry Skin je ideálnou voľbou pre úsporu vášho času i peňazí. Hlavica obsahuje vlastnú zásobu gélu na holenie, a tak pení, holí a hydratuje v jednom kroku. Súčasťou je 1 výmenná hlavica.


Wilkinson Sword Intuition Island Berry holiaci strojček + 1 hlavica
12,99 €

8,90 €

Holiaci strojček Wilkinson Intuition Island Berry pre ženy je ideálnou voľbou pre úsporu času i peňazí. Hlavica naplnená gélom na holenie s výťažkom z acai pení, holí a hydratuje v jednom kroku. Súčasťou je 1 vymeniteľná hlavica.