Wiky Elektrické auto Lamborghini Aventador RC-20%
246,40 € 195,70 €

Akcia

Kúp si nové fáro Lamborghini Aventador. Nasadni, šliapni na plyn a vydaj sa v ústrety novým dobrodružstvám! Jednoduché ovládanie je navrhnuté aj pre najmenšie deti. Jednomotorové elektrické auto možno riadiť plynovým pedálom či diaľkovým ovládačom.

Wiky Firegon (ohnivý drak) s efektmi RC 45 cm-28%
50,20 € 35,90 €

Prebuď v sebe silu draka! Ohnivý Firegon sa prebudil po storočnom spánku a potrebuje ochrániť svoje teritórium! Desivému drakovi sa ale len tak niekto nepostaví a rozhodne sa nenechá zastrašiť!

Wiky Elektrické auto - Land Rover Evoque RC
283,30 € 268,70 €

Akcia

Kúp si nové fáro Land Rover Evoque. Nasadni, šliapni na plyn a vydaj sa v ústrety novým dobrodružstvám. Jednoduché ovládanie je navrhnuté aj pre najmenšie deti. Jednomotorové elektrické auto možno riadiť plynovým pedálom alebo diaľkovým ovládačom.

Wiky Policajná stanica s autíčkom-23%
15,58 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Policajná stanica a garáž s autíčkom. Skrutkovacia policajná stanica s autíčkom ti umožní robiť všetko, čo by správny policajt mal. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!

Wiky Domček/stan detský Krtko-24%
32,53 € 24,40 €

Detský domček s motívom obľúbeného hrdinu Krtka a jeho kamarátov. Domček môžu mať deti postavený v letných mesiacoch nielen na záhrade, ale môže zdobiť i detskú izbu. Do domčeka sa vojdú až dve deti. Je vyrobený z vinylového materiálu s plastovou konštrukciou.

Wiky Elektronická hracia podložka Krtko a zvieratká
13,30 €

Elektronická hracia podložka piánko s motívom Krtko a zvieratká. Po rozložení má rozmery 42 × 61 cm. Je vhodná pre deti už od 3 rokov. Deti určite zaujmú známe zvuky a veselé farby na podložke.

Wiky Dinosaurus RC 47 cm-22%

Wiky Dinosaurus RC 47 cm

Hodnotenie: 4,1
41,20 € 31,90 €

Dinosaurus na diaľkové ovládanie zaujme na prvý pohľad každého. Vie chodiť, svietia mu oči, vydáva zvuk a dymí sa mu z papule. S touto robotickou hračkou si užijete veľa zábavy!

Wiky Práčka pre deti 18 x 12,5 x 24,5 cm
19,30 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ale nie! Bábiky sa vrátili z dovolenky a majú hromadu špinavého prádla! Nezostáva ti nič iné ako sa postarať, aby bolo opäť čisté a voňavé! Naplň práčku, vyber program a stupeň teploty, daj do priehradky prací prášok a zapni! Paráda! Bubon sa točí a môžeš pozerať, ako sa bielizeň perie za sprievodu zvukových a svetelných efektov.

Wiky Hojdačka s ohrádkou farebná
12,50 €

Krásna farebná detská hojdačka s ohrádkou pre bezpečné hojdanie. Ohrádka umožňuje bezpečné sedenie dieťaťa na hojdačke.

Wiky Penové puzzle Autá 32x32cm 10ks v sáčku-24%
17,60 € 13,30 €

Penové puzzle pre deti s motívom autíčok. Z jednotlivých dielov je možné stavať rôzne tvary podľa fantázie alebo kocky. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Wiky Drevená hojdačka 35x26cm
8,90 €

Ideálna do záhrady na pekné chvíle strávené zo svojimi deľmi. Možnosť si vymaľovať hojdačku podľa svojich predstáv. Pevné spracovanie.

Wiky Jašter RC 27 cm

Wiky Jašter RC 27 cm

Hodnotenie: 5
25,90 €

Golierová jašterica v RC prevedení zaujme na prvý pohľad každého. Jej oči svietia, trepe svojím golierom, otvára papuľu a vie aj revať. Pohybuje sa dopredu a dozadu s otáčaním. Chová sa skoro tak, ako by bola živá.

Wiky Kuchynka s efektmi 50x32x8cm
29,99 €

Dokonalá kuchynka pre všetky tvoje bábiky. Pomôžeš im s prípravou obeda? Pozvi všetky kamarátky a predveďte sa pri varení a pečení. Varič a rúra vydáva svetelné a zvukové efekty. Všetky dvierka možno otvoriť. Súčasťou je aj jedlo a riad.

Wiky Bugina RC Sneak off-road 34cm žltá
39,88 €

Športové auto bugina vhodná do každého terénu. Auto má pevnú a kvalitnú karosériu, odpružene a každé samostatné zavesené koleso s gumovými pneumatikami. Jazdí rýchlosťou 25 km/hod s výkonným motorom. Ovládanie auta je jednoduché a pohodlné.

Wiky Vodné maľovanie vodou s Krtkom
9,50 €

Vodné kreslenie vodou s Krtkom je skvelá podložka na maľovanie, ktorá poteší vašich malých maliarov. Na podložku špeciálnym perom môžu deti nakresliť obrázok, ktorý sám po cca 5-tich minútach zmizne a môžu začať nanovo.

Wiky Auto RC 2v1 (pásy, kolesá) 19 cm-36%
30,30 € 19,10 €

Wooow! Tak to je niečo! Toto auto ťa prekvapí každým svojím pohybom. Vymeň bicykle za pásy a zvládneš s ním akúkoľvek cestu od piesku až po schody. Vďaka neónovým farbám ho navyše len tak nestratíš z dohľadu.

Wiky Raptor RC 45 cm

Wiky Raptor RC 45 cm

Hodnotenie: 5
40,20 €

Vydaj sa s Raptorom do dávnych dôb a preži s ním napínavé dobrodružstvo! Praješ si naživo vidieť dinosaura? Od teraz môžeš byť jeho pánom. Pomocou diaľkového ovládania ťa raptor poslúchne na slovo. Má úplne reálne pohyby a keď sa zotmie, dokáže si posvietiť na svoju korisť. Obrovské pazúry, dinosaurí rev a svietiaca papuľa vydesia všetkých okolo.

Wiky Kôň so stajňou-24%

Wiky Kôň so stajňou

Hodnotenie: 4,5
38,04 € 28,60 €

Splň si svoj sen a kúp si krásneho koníka. Koník 16 cm so stajňou a s príslušenstvom nemôžu chýbať v žiadnej zbierke zvieratiek na farme. Kone patria medzi najobľúbenejšie zvieratká u detí.

Wiky Kuchyňa 61x33x72 cm

Wiky Kuchyňa 61x33x72 cm

Hodnotenie: 3,2
51,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento kuchynský set poteší každú malú gazdinku. Kúp si kuchársku čiapku ako správny šéfkuchár a ukuchti nejakú dobrotu!

Wiky Súbor hier 303

Wiky Súbor hier 303

Hodnotenie: 5
19,14 €

Spoločenská hra ,,Súbor hier 303"  obsahuje komponenty pre 303 možností rôzných spoločenských hier. Sú určené pre spestrenie voľného času deti starších ako 7 rokov a dospelých.

Wiky Mäkké puzzle bloky 30cm 10ks
14,56 €

PUZZLE bloky rozvíjajú kreativitu a logické myslenie. Poskladaním dielov môžete vytvoriť pohodlný „koberec“, ktorý má výborné tepelno – izolačné vlastnosti, tlmí nárazy.

Wiky Svetelný meč 80cm

Wiky Svetelný meč 80cm

Hodnotenie: 4,7
8,05 €

Svetelný meč, skvelý ako doplnok ku karnevalovému kostýmu vesmírneho rytiera, na halloween alebo ako súčasť hier na hviezdne vojny.

Wiky Autorobot RC, zložený z dvoch áut, 24 cm
48,90 €

Pozor! Autoroboti útočia na našu Zem. Transformujú sa úplne sami, pri obyčajnom vzájomnom kontakte. Ovládnite ich s pomocou priloženého diaľkového ovládania a transformujte ich späť do podoby áut.

Wiky Kobra RC 48 cm

Wiky Kobra RC 48 cm

Hodnotenie: 4,3
23,90 €

Kobra na diaľkové ovládanie má dĺžku 48 cm a vyzerá, ako by bola živá. V papuli sa jej mľaská rozoklaný jazyk a sama sa pohybuje dopredu. Červeno svietiaca papuľa prezradí, že je ale iná ako tá živá.

Wiky RC Robo-slon 33 cm-16%

Wiky RC Robo-slon 33 cm

Hodnotenie: 4,2
52,80 € 43,90 €

Prial by si si zvieracieho kamaráta, ktorého nikto nemá? Robo-slon je parťák, s ktorým zažiješ veľa zábavy. Počúva na slovo a počuje na 7 českých hlasových povelov. Môžete si spolu tiež zatancovať na melódie alebo potrénovať mušku pri hode krúžkom. Chytí ich robo-slon na svoj chobot všetky?

Wiky Kuchynka s efektmi 38x32x8cm
24,90 €

Dokonalá kuchynka pre všetky tvoje bábiky. Pomôžeš im s prípravou obeda? Pozvi všetky kamarátky a predveďte sa pri varení a pečení. Varič a rúra vydáva svetelné a zvukové efekty. Všetky dvierka možno otvoriť. Súčasťou sú aj potraviny a riad.

Wiky SPY Ďalekohľad

Wiky SPY Ďalekohľad

Hodnotenie: 4
15,60 € 13,70 €

SPY Ďalekohľad je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. SPY Ďalekohľad umožňuje sledovať cieľ troma uhlami pohľadu. Môžete sa ním pozerať vpred, vľavo aj vpravo. Balenie obsahuje jemnú handričku na čistenie ďalekohľadu a návod.

Wiky Spievajúca bábika Maruška-25%
31,05 € 23 €

Akcia

Spievajúca bábika Maruška sa stane čoskoro tvojou najlepšou kamarátkou. Táto krásna bábika má čarovný náhrdleník. Jemne ho stlač a započúvaj sa do známej rozprávkovej pesničky. Chceš počuť ďalšie? Stlač náhrdelník znova.

Wiky Hrejivý plyšák s vôňou - opica 25cm
17,01 €

Hrejivá plyšová opica s vôňou levandule. Bolí ťa bruško, chrbát alebo unavené nohy? Opičku stačí nahriať v mikrovlnke a priložiť na bolestivé miesto.

Wiky Jednorožec s efektami 29cm
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívny jednorožec s ekfetami. Na ovládači sú jednotlivé funkcie na ovládanie svetelných a zvukových efektov. Pohyb je možný za pomoci koliesok na spodnej strane jednorožca. K jednorožcovi je dodávané príslušenstvo ako korunka, kefa na česanie a zrka

Wiky Sada do piesku 7ks
5,44 €

Farebná, zábavná a kreatívna, taká je sada do piesku. Ideálna hračka na dovolenky na pláž, alebo na záhradu do pieskoviska. Formičky na piesok majú deti odjakživa radi. Doprajte im túto radosť. Sada obsahuje všetko čo budete potrebovať.

Wiky SPY okuliare a odpočúvač
43,70 € 37 €

SPY okuliare na nočné videnie a odpočúvač sú neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Okuliare ti umožnia vidieť v tme do vzdialenosti 7,6 m a odpočúvač má na sebe svietidlo, ktoré ti pomôže pri špionážnej akcii.

Wiky Detská laserová pištoľ s terčom
10,74 €

Detská zbraň z plastu pre malého bojovníka so zameriavačom. Tento set obsahuje pištoľ s laserovým zameriavačom a terč so svetelnými indikátormi.

Wiky Auto terénne driftujúce RC 25 cm oranžové-34%
30,30 € 19,90 €

Staň sa kráľom driftu s touto nadupanou RC buginou. Vyskúšaj si divokú jazdu po piesku a nauč sa parádne kúsky, s ktorými sa potom môžeš pochváliť svojim kamarátom. Tak sa ukáž!

Wiky Kuchynka s efektmi 30x37cm
24,90 €

Plastová kuchynka pre bábiky. V tejto kuchynke máš všetko potrebné pre prípravu chutných pokrmov.

Wiky Bábika s bábätkom 30cm
16,70 €

Krásna mamička v nočnej košeli s bábätkom v postieľke. Nad postieľkou je baldachýn a v postieľke ružový vankúšik s prikrývkou.

Wiky Penové puzzle Počítanie / Tvary-35%
17,30 € 11,10 €

Akcia

Penové puzzle s číslami a tvarmi nenásilnou formou učí deti poznávať svet. Skvelý doplnok pre radovánky vašich ratolestí a súčasne slúži ako ochrana pred prechladnutím od studenej podlahy. Deti sa učia spoznávať tvary, farby a čísla.

Wiky Autorobot - štvorkolka s efektmi RC 29 × 19 × 15 cm biela
40,50 €

Zmena medzi robotom a štvorkolkou nebola nikdy tak jednoduchá. Nemusíš sa dokonca ani ohnúť a jediným pohybom zmeníš obávaného robota v jeho maskovacej verzii štvorkolky. Vyskúšaj si, aké je to jednoduché, kedykoľvek bude potrebné maskovanie.

Wiky Detská aku vŕtačka 20cm
9,49 €

Aku vŕtačka s 3 nástavcami. Detská aku vŕtačka na tužkové batérie so sadou bitov a zmenou smeru vŕtania. Proste SKORO, ako tá tatkovho :)

Wiky Medveď Love You 90cm
38,38 €

Plyšový „medvedík“ a predovšetkým kamarát na dlhé roky, ktorý nesmie chýbať v žiadnej detskej izbe.

Wiky Supermarket v kufríku 37 cm-43%
26,90 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Supermarket v kufríku je skvelým doplnkom do každej detskej izbičky. Vydáva zvuky a svieti Súprava obsahuje všetko, čo vaše dieťa bude potrebovať k hre. Výhodou je, že všetko príslušenstvo možno uložiť do kufra.

Wiky Umývačka pre malé gazdinky
19,30 € 18,70 €

Večera bola výborná! Ale ten neporiadok v kuchyni! Hromada špinavého riadu! Nechce sa ti všetko umývať ručne? Kúp si umývačku so svetelnými a zvukovými efektmi a všetko bude bez práce! Daj riad do umývačky, zvoľ si zo 4 programov umývania alebo si nastav potrebný čas a je to! Teraz si môžeš dať čaj a odpočinúť!

Wiky SPY Detektor kovov

Wiky SPY Detektor kovov

Hodnotenie: 4,5
29 €

SPY detektor kovov je neoddeliteľnou súčasťou výbavy každého malého špióna. Vydaj sa s ním na výlet a objav napríklad zakopané poklady. Ručný detektor kovov má aj svetelné a zvukové efekty, ktoré zaručia, že jeho využitie sa stane aj zábavou.

Wiky Sada košíková basketbal Krtek
5,99 €

Košíková si najde své příznivce snad ve všech věkových kategorií a nyní i v té nejnižší. Basketbalová sada je s motivem oblíbené večerníčkové postavičky Krtek.

Wiky Icegon (ľadový drak) s efektmi RC 45 cm-35%
50,20 € 32,60 €

Akcia

Prebuď v sebe silu draka! Ľadový Icegon je pripravený ochrániť svoje územie! K tomu mu poslúžia tajné zbrane, na ktoré si protivníci len tak neprídu! Ľadový dych zamrazí všetkých, ktorí mu vstúpia do cesty!

Firma WIKY obohacuje detský svet o kvalitné a dostupné hračky, ale aj o papierenské a športové potreby už od roku 1991. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hračky s licenciou Krtko. Všetky výrobky sú neustále podrobované dôkladnej analýze, aby bolo možné vykonávať flexibilnú obmenu, vždy s dôrazom na kvalitu a čo možno najnižšiu cenu. Firma Wiky je plne zastúpená po celom území Českej aj slovenskej republiky.

Firma WIKY obohacuje detský svet o kvalitné a dostupné hračky, ale aj o papierenské a športové potreby už od roku 1991. Medzi najobľúbenejšie produkty patria hračky s licenciou Krtko. Všetky výrobky sú neustále podrobované dôkladnej analýze, aby bolo možné vykonávať flexibilnú obmenu, vždy s dôrazom na kvalitu a čo možno najnižšiu cenu. Firma Wiky je plne zastúpená po celom území Českej aj slovenskej republiky.