Westmark Digitálny teplomer na pečenie, bezdrôtový
42,11 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Praktický bezdrôtový digitálny teplomer na pečenie, s ktorým je možné kontrolovať priebeh pečenia i zo vzdialenosti až 30 m. Je vybavený meracou sondou z nerezovej ocele pripojenú k základni odolným káblom. Možno si zvoliť prednastavenú teplotu pre rôzne druhy mäsa či vami určenú teplotu.


Westmark Keramický mlynček na mak "Poppy"
29,63 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na mak z prvotriedneho plastu s veľmi kvalitným keramickým mlecím mechanizmom od značky Westmark. Mlynček „Poppy“ disponuje plynulým nastavením hrubosti mletia a možno s ním zomlieť aj iné druhy obilnín a semienok, ako napríklad ľanové.


Westmark Krájač na syr "Fromarex"
17,34 €

Tento šikovný krájač na syr od značky Westmark sa veľmi ľahko ovláda a okrem syru s ním môžete krájať i mäkkú salámu či zeleninu. Je vyrobený z vysoko kvalitného plastu s čepeľou z nerezovej ocele tak, aby slúžil čo najdlhšie.


Westmark Krájač na zeleninu "Spiromat"
34,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Špirálový krájač na ovocie a zeleninu od značky Westmark z vysoko kvalitného plastu a nerezu je vybavený 3 vymeniteľnými nerezovými čepeľami. Spiromat vytvára špirály, ktoré možno využiť ako dekoráciu taniera. Možno s ním aj nastrúhať kapustu.


Westmark Krajač na zeleninu "V-PLUS"
45,11 €
+ doprava zadarmo

Krájač na zeleninu z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele od značky Westmark. Tento krájač V-PLUS disponuje 5 ľahko vymeniteľnými krájacím nástavcami, ktoré umožňujú krájať ovocie a zeleninu na rôzne hrúbky a tvary.


Westmark Mlynček na mäso "Frecher Fritz"
44,71 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na mäso s nadstavcami pre rôzne hrubosti mletia. Mlynček Westmark Frecher Fritz je vybavený dvoma výmennými kotúčmi a nástavcom na výrobu pečiva. Je ľahko rozoberateľný a jeho údržba je teda veľmi ľahká. Podstavec má navyše prísavku a vy tak môžete s mlynčekom lepšie pracovať.


Westmark Mlynček na mandle
21,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na mandle pre jemné strúhanie mandlí, orechov, čokolády, tvrdých syrov. Mlynček od značky Westmark je opatrený prísavkou pre pripevnenie k hladkej ploche. Strúhadlo je vyrobené z nerezovej ocele vyrábané špeciálnou technológiou pre zvlášť ostré a trvanlivé čepele.


Westmark Sada strúhadiel so zásobníkom "Technicus Quadro"
21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Už nikdy sa nemusíte báť, že pri strúhaní urobíte bodrel na kuchynskej linke. Toto strúhadlo so zásobníkom od značky Westmark je vybavené štyrmi nadstavcami pre požadovanú hrubosť strúhania.


Westmark Šejker nerez 0,75 l
20,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný kokteilový šejker s objemom 0,75 l od značky Westmark v nerezovom prevedení so vstavaným sitkom nesmie chýbať v zbierke nadšencov do koktailov či barmana.


Westmark Stierka/nôž na tortu rovný, nerezový
6,91 €

Stierka na torty od značky Westmark, ktorú možno využiť aj ako obyčajný nôž. Je výborná na roztieranie krémov a poliev. Vďaka extra dlhej čepeli z nerezovej ocele jednoducho rozotrie krém aj na širokom korpuse.


Westmark Stierka/nôž na tortu zahnutý, nerezový
6,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Stierka na torty od značky Westmark, ktorú možno použiť aj ako nôž na rozkrojenie korpusu, je ideálny na roztieranie krémov a poliev. Príprava sladkého potešenia bude s týmto pomocníkom neuveriteľne jednoduchá.


Westmark Teplomer na pečenie zemiakov Pommi, 2 ks
8,85 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne prepiecť zemiaky je údel hodný šéfkuchára, ale vďaka týmto teplomerom sa vám to podarí vždy. Teplomery na zemiaky Pommi od značky Westmark stačí zapichnúť do stredu zemiakov a pozorovať na stupnici, kedy ručička ukáže ich prepečenie. Set 2 ks.


Westmark Teplomer na steaky, 2 ks
6,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý máme rád inak prepečený steak, a o to ťažšie je ho poriadne pripraviť pre hostí. S tým pomôže teplomer určený na steaky od značky Westmark – označuje tri stupne prepečenia, aby ich príprava bola tak jednoduchá, ako to len ide. Set 2 ks.


Westmark Zásobník na korenie 5 dielny
12,71 €

Elegantný nerezový zásobník na korenie od značky Westmark je tvorený štyrmi dózami a podložkou z ušľachtilej ocele. Dózy sú vybavené praktickým magnetickým dnom, takže bezpečne sedia na podložke, a majú dve možnosti otvárania pre perfektné dávkovanie.


Westmark Zásobník na kuchynské násypky - 4 dielny set "Roma"
18,11 €

Posledný kus za túto cenu!

V prehľadnej kuchyni sa dobre varí. Urobte si poriadok pomocou tohto zásobníka na kuchynské násypky od značky Westmark. Set Roma ponúka tri násypky s objemom 1 l, do ktorých sa zmestí všetko potrebné.


Westmark Zásobník so 6 kuchynskými násypkami "Venezia"
23,13 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý správny kuchár musí mať v kuchyni poriadok. Aby ste presne vedeli, kde čo máte, kúpte si tento zásobník so 6 kuchynskými násypkami, každá s objemom 1 l. Hneď bude vaša kuchyňa prehľadnejšia.


Westmark Lis na cesto - nerezový
25,39 €

Lis na cesto z prvotriednej ocele v kombinácii s kvalitným plastom od značky Westmark vykúzli nádherné cukroví. Pomocou zdobičky s 8 nerezovými nadstavcami a 8 tvarovacími tryskami vytvoríte originálne vzory behom pár sekúnd.


Westmark Mlynček na mandle nerez
33,94 €

Mlynček na mandle z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele môžete použiť na jemné strúhanie mandlí, orechov, čokolády alebo tvrdých syrov. Mlynček od značky Westmark je vybavený prísavkou pre uchytenie na hladký povrch. Strúhadlo je vyrobené z nerezovej ocele vyrábané špeciálnou technológiou pre zvlášť ostré čepele.


Westmark Mlynček na soľ a korenie Acryl
7,69 €

Elegantný ručný mlynček z veľmi kvalitného číreho akrylátu a striebornými akcentmi od značky Westmark. Keramický mlecí mechanizmus sa hodí predovšetkým na mletie soli, korenia a ďalších druhov korenia.


Westmark Strúhadlo na orechy, zeleninu a syr "Trio"
13,08 €

Ručné univerzálne strúhadlo na orechy, syry, čokoládu, zeleninu a ovocie od značky Westmark. Je vyrobené z kvalitného ABS plastu a nehrdzavejúcej ocele a vďaka 3 vymeniteľným nástavcom s ním nastrúhate na hrubo i na jemno.


Westmark Univerzálny ihlový teplomer
14,64 €

Bez kuchynského teplomera je veľmi neľahké odhadnúť teplotu pripravovaného pokrmu. Ihlový kuchynský teplomer od značky Westmark je použiteľný na všetky konzistencie pokrmov vrátane tekutín.


Westmark Vidlička na grilovanie a pečenie s teplomerom
17,34 €

Praktická vidlička na grilovanie so vstavaným teplomerom od značky Westmark ukazuje stav prepečenia a teplotu grilovaného mäsa. Ideálna na vonkajšie aj domáce grilovanie, vždy docielite perfektne prepečeného pokrmu tak, ako ste si ho priali.


Westmark Brúsny kameň
32,60 €

Brúsny kameň slúžiaci k opraveniu poškodeného ostria noža alebo k jeho naostreniu. Firma Westmark ho navrhla tak, aby každá jeho strana mala inú funkciu. Pre bezpečnejšie použitie je podložený bezpečnosťou gumovou podložkou.


Westmark Digitálny teplomer na pečenie
18,50 €

Tento digitálny teplomer môžete jednoducho postaviť na rovný povrch alebo pripevniť magnetom, zatiaľ čo odolný pripojovací káblik meria teplotu pečeného mäsa. Zvukový signál ohlási dosiahnutie požadovanej teploty. Možno použiť aj ako kuchynskú minútku.


Westmark Teplomer na pečenie
6,53 €

Je dôležité vedieť, ako dlho musíme piecť kura či pečienku. Tento teplomer na pečenie od značky Westmark zobrazuje na stupnici nielen teplotu, ale tiež symboly pre rôzne druhy mäsa pre jednoduchú dedukciu správnej teploty.