Waschkonig Prášok na pranie COLOR 5 kg
6,20 €

Výpredaj

Prášok na pranie Waschkonig vám poskytne efektívne a účinné pranie farebnej bielizne. Obsahuje prísady chrániace pred vodným kameňom a tiež špeciálne bieliace látky na báze kyslíka. Vhodné pre všetky typy práčok a aj pre ručné pranie. Objem 5 kg.

Waschkonig Universal prací gél 3,05 l-51%
11 € 5,30 €

Prací gél na biele a farebné prádlo s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.

Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g-16%
5 € 4,20 €

Ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Aktívna formula zaisťuje odstránenie aj zašlých škvŕn od čaju, kávy, vína, džúsu, blata, trávy, zeleniny, ovocia atď. Balenie obsahuje 750 g.

Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g-16%
5 € 4,20 €

Waschkönig bielidlo v prášku obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.

Waschkonig Gél Color na pranie 3,305 l-51%
11 € 5,30 €

Prací gél na farebnú bielizeň s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20°C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.

Waschkonig Gél na pranie Black gel 3,305L (110praní)
5,30 €

Prací gél na čierne prádlo s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.

Waschkonig Universal prací prášok 5 kg (61 praní)-49%
14 € 7,10 €

Prací prášok s vysokou účinnosťou na biele a farebné prádlo. Výborné výsledky prania v odstraňovaní škvŕn. Oživuje už vyblednutú bielizeň, obnovuje pôvodné farby. Stará o štruktúru vlákien.

Waschkonig Aviváž Winterbrise 2L
5 € 4,30 €

Waschkönig aviváž so sviežou vôňou zimného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak vaša bielizeň bude voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.

Waschkonig Aviváž Fruhlingsbrise 2l
5 € 4,30 €

Waschkönig aviváž s vôňou jarného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.

Waschkonig Aviváž Rotblumen 2l
5 € 4,30 €

Waschkönig aviváž s vôňou červených kvetov obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú, a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.

Waschkonig Universal prací gél 94 praní
7,02 €

Novinka

Waschkönig Universal je prací gél pre biele a stálofarebné prádlo s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 ° C pri zachovaní farieb.

Waschkonig OXY KRAFT bielidlo A ODSTRAŇOVAČ ŠKVŔN
3,86 €

Novinka

Obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednuté bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.

Waschkonig Aviváž zelená, koncetrovaná-57%
4 € 1,68 €

Akcia

Koncentrát aviváže sa svieže jarné vôňou. Výrazná, dlhotrvajúcu sviežosť bielizne je zaručená unikátnou technológiou mikrokapsúl, ktoré vôňu postupne uvoľňujú.

Waschkonig AVIVÁŽ FRUHLINGSBRISE
4,21 €

Novinka

Koncentrát aviváže sa svieže jarné vôňou. Výrazná, dlhotrvajúcu sviežosť bielizne je zaručená unikátnou technológiou mikrokapsúl, ktoré vôňu postupne uvoľňujú.

Waschkonig Aviváž Winterbrise, 57 praní 2 l
4,21 €

Novinka

•Koncentrovaná aviváž – 1 litr odpovídá přibližně 4 litrům běžné aviváže •Technologie mikrokapsliček pro postupné uvolňování vůně •Dermatologicky testovaná •Dlouhotrvající příjemná svěží vůně evokující chladivý zimní vánek •Změkčení textilních…

Waschkonig Oxy Kraft odstraňovač škvŕn
3,86 €

Novinka

Waschkönig Oxy Kraft Fleckentferner je ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Obsahuje aktívny kyslík, ktorý intenzívne pôsobí a odstraňuje aj odolné škvrny na bielizni.

Waschkonig AVIVÁŽ ROTBLUMEN
3,96 €

Novinka

Koncentrát jedného litra tejto aviváže zodpovedá približne 4 litrom klasické aviváže (1 = 4 l), chráni a zmäkčuje vlákna, uľahčuje žehlenie, znižuje statickú priľnavosť, zanecháva na bielizni ochrannú vrstvu

Waschkonig Black prací gél 46 pracích dávok-52%
5 € 2,40 €

Akcia

Waschkönig Black je prací gél na čierne a tmavé prádlo s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 ° C. Navrhnutý tak, aby bola čierna aj po mnohých vypraní naozaj čierna.

Waschkonig Prací prášok Color 65 praní-55%
15 € 6,67 €

Akcia

Nemecký kvalitný prací prášok na farebné tkaniny. Veľmi efektívny a účinný s príjemnou a sviežou vôňou. Veľmi dobre rozpustný vo vode. S vysokou účinnosťou odstraňuje škvrny a fľaky, zachováva stále farby bielizne a stará sa o štruktúru vlákien.

Waschkonig Wäsche Meister aviváž Green, 77 praní 3,07 l
4,31 €

Novinka

•Wäsche Meister aviváž Green je vhodná pro všechny druhy prádla •Přípravek zanechá vaše oblečení dlouhodobě provoněné •Díky přítomnosti mikrokapslí v aviváži je vůně uvolňována postupně •Použitím aviváže v poslední fázi praní zamezíte…

Waschkonig Wäsche Meister aviváž Pink, 77 praní 3,07 l
4,26 €

Novinka

•Wäsche Meister aviváž Pink je vhodná pro všechny druhy prádla •Přípravek zanechá vaše oblečení dlouhodobě provoněné květinovou vůní •Díky přítomnosti mikrokapslí v aviváži je vůně uvolňována postupně •Použitím aviváže v poslední…

Waschkonig Color prací gél, 94 dávok
7,02 €

Novinka

Waschkönig Color je prací gél pre farebnú bielizeň s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 ° C pri zachovaní farieb.