Waschkonig Universal prací gél 3,05 l
11 €

4,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prací gél na biele a farebné prádlo s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20 °C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.


Waschkonig Color prací prášok 7,5 kg, 92 praní
19 €

7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Je veľmi dôležité zachovať pôvodné farby, a práve preto bol vyvinutý prací prášok Waschkönig C.G. Color, ktorý je nielenže účinný a efektívny, ale zároveň zaisťuje pôvodné, intenzívne farby látky. Má príjemnú vôňu a veľmi ľahko sa rozpúšťa vo vode.


Waschkonig Universal prací prášok 5 kg (61 praní)
14 €

5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prací prášok s vysokou účinnosťou na biele a farebné prádlo. Výborné výsledky prania v odstraňovaní škvŕn. Oživuje už vyblednutú bielizeň, obnovuje pôvodné farby. Stará o štruktúru vlákien.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Waschkönig bielidlo v prášku obsahuje aktívny kyslík, ktorý dokonale vybieli zašednutú bielizeň. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.


Waschkonig Odstraňovač škvŕn 750 g
5 €

3 €

Ideálny pomocník pri odstraňovaní zaschnutých a odolných škvŕn. Aktívna formula zaisťuje odstránenie aj zašlých škvŕn od čaju, kávy, vína, džúsu, blata, trávy, zeleniny, ovocia atď. Balenie obsahuje 750 g.


Waschkonig Gél Color na pranie 3,05 l
11 €

3,90 €

Prací gél na farebnú bielizeň s formulou pre odstránenie nečistôt a škvŕn už od 20°C pri zachovaní farieb. Účinne odstraňuje odolné škvrny z tkanín pri nízkych teplotách, chráni ich pred poškodením a zanechá príjemnú vôňu.


Waschkonig Aviváž Winterbrise 2L
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž so sviežou vôňou zimného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak vaša bielizeň bude voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.


Waschkonig Aviváž Rotblumen 2l
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž s vôňou červených kvetov obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú, a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.


Waschkonig Aviváž Fruhlingsbrise 2l
5 €

3,50 €

Waschkönig aviváž s vôňou jarného vánku obsahuje unikátnu technológiu mikrokapsúl. Tie sa postupne uvoľňujú a tak bude vaša bielizeň voňať sviežou vôňou mnoho a mnoho dní. Objem 2 l.