WALTHER Klasické fotoalbum Grindy biele
25,96 €

Klasické fotoalbum Grindy, ktoré patrí k najobľúbenejším motívom od firmy Walther vo svetlej variante. Obsahuje 60 strán (30 listov) čiernych ako noc, páčiť sa vám bude moc. Medzi listami je jemný papier pre lepšiu ochranu fotiek.

WALTHER Promessa svadobný album
31,16 €

Klasický svadobný album s papierovným obalom potlačeným obrázkami, ktoré sú zároveň umiestnené do pravého okraja prednej strany obalu. Predsádka je tiež ozdobená týmto spôsobom a je upravená pre zaznamenávanie dôležitých údajov. Rozmery albumu sú 28×30,5 cm.

WALTHER Luxusné klasické fotoalbum Premium vinové
143,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedno z najluxusnejších foto albumov v našej ponuke. Fotoalbum Premium je potiahnuté kožou v barve bordo s prešitím a je určené pre náročných milovníkov archivácie fotografií. Album je uložené v pevnej ochrannej krabici s acetátovým víkom.

WALTHER album spirála violet
21,96 €

Fialový variant klasického fotoalbumu Fun na špirále od firmy Walther. Album je potiahnuté papierom s razbou pripomínajúce textilnú látku. Obsahuje 50 čiernych strán (25listů) s rozmerom 29×29cm viazaných na špirále.

WALTHER Fun samolepiace album modré
35,96 €

Fun je samolepiaca album na fotky s šitú väzbou, ktoré zaujme hlavne veľkým rozmerom. Tmovo modrá farba. Samolepiace plocha strany je 32×28 cm a pohodlne na ňu dáte fotku či obrázok o veľkosti A4. Album obsahuje 50stran (25 listov) a to sa len tak nevidí!

WALTHER Fun samolepiace album krémové
35,96 €

Fun je samolepiaca album krémovej farby na fotky s šitú väzbou, ktoré zaujme hlavne veľkým rozmerom. Samolepiace plocha strany je 32×28 cm a pohodlne na ňu dáte fotku či obrázok o veľkosti A4. Album obsahuje 50stran (25 listov) a to sa len tak nevidí!

WALTHER Fotoalbum Grind biele
23,96 €

Album Grindy s elegantným svetlým dizajnom. Album má kapacitu 400 fotografií 10×15cm. Systém priehľadných vreciek k zasúvanie fotiek. Na jednu stranu dáte dve fotky na výšku a tri na dĺžku. Laminované dosky a skrutkovaná väzba. Kvalita od nemeckej firmy Walther.

WALTHER Fotolepidlo Walther 50ml
5,40 €

Lepidlo prémiovej kvality značky Walther na vlepovanie fotografií do klasických albumov alebo albumov typu scrapbook. Doba schnutia lepidla je cca 5 minút. Keď teda lepidlo nanesiete na foto, priložíte na list, máte ešte cca 3 minúty kedy si môžete s fotku porovnať ako potrebujete.

WALTHER Fotorožky Walther 1000 kusov
7,96 €

Samolepiace priehľadné rožky Walther, vhodné na vlepovanie fotografií do klasických foto albumov. Rožky sú na prúžku, ktorý si vyťahujete z krabičky podľa potreby. Jedno balenie obsahuje 1000 ks rožkov a postačí vám teda na 250ks fotografií.

WALTHER Fotopodlepky Walther 1000 kusov
6,40 €

Foto podlepky sú obojstranne lepiace papierové štvorčeky vhodné na vlepovanie fotografií do klasických fotoalbumov. Slúži na uchytenie fotky na ľubovoľný rovný povrch. Podlepky sú na papierovom pásiku, ktorý si vyťahujete z krabičky podľa potreby. Jedno balenie obsahuje 1000 ks podlepek.

WALTHER Samolepiace fotoalbum Walther červené
21,96 €

Samolepiace fotoalbum Walther klasického vzhľadu v červené variante. Dosky s jednofarebným poťahom sú zdobené zlatou razbou. Album obsahuje 30 strán rozmeru 28,8×21 cm s šitou väzbou. Perfektná kvalita.

WALTHER Samolepiace fotoalbum Walther modré
21,96 €

Samolepiace fotoalbum Walther klasického vzhľadu v modrej variante. Dosky s jednofarebným poťahom sú zdobené zlatou razbou. Album obsahuje 30 strán rozmeru 28,8×21 cm s šitou väzbou. Perfektná kvalita.

WALTHER Svadobný album Walther
39,80 €

Svadobný album pre fotky z vašej krásnej svadby. Klasický typ pre vlepovanie fotografií pomocou rožky či lepidla. Jemný poťah dosiek vo svetlých odtieňoch a so štruktúrou prírodného vlákna.Na prednej doske má album okno pre vloženie vlastné fotky.

WALTHER Kožené klasické fotoalbum Walther
39,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné klasické fotoalbum viazané v čiernej koži. Veľkorysý rozmer a minimalistický dizajn z neho robia naozaj luxusný kúsok v našej ponuke. Fotky uložené v takom album budú perfektne reprezentovať.

WALTHER Puzzle klasický svadobný album
47,80 €

Klasický album s tvrdým obalom smotanovej farby s plastickým motívom puzzle, ktorý je použitý aj na ozdobných stuhách, s čokoládovo hnedou predsádkou a voľným listom. Listy vo vnútri sú oddelené pergamenovým papierom. Veľkosť albumu je 28×30 cm.

WALTHER Svadobné album Wedding Love
32,80 €

Krásne červenobiele fotoalbum na svadobnú alebo zaľúbených fotky sviežeho vzhľadu. Na prednej doske má vytlačená srdiečka s nápisom. Na prvých dvoch listoch je miesto pre vpísanie dôležitých údajov svadby.

WALTHER Luxusné klasické fotoalbum Premium
143,96 €

Jedno z najluxusnejších foto albumov v našej ponuke. Fotoalbum Premium je potiahnuté čiernou kožou s prešitím a je určené pre náročných milovníkov archivácie fotografií. Album je uložené v pevnej ochrannej krabici s acetátovým víkom.

WALTHER Fun samolepiace album čierné
35,96 €

Fun je samolepiaca album čiernočiernej farby na fotky s šitú väzbou, ktoré je zaujímavé hlavne veľkým rozmerom. Samolepiace plocha strany je 32×28 cm a pohodlne na ňu dáte fotku či obrázok o veľkosti A4. Album obsahuje 50stran (25 listov) a to sa len tak nevidí!

WALTHER Klasické fotoalbum Walther čierné
17,96 €

Fotoalbum klasického vzhľadu i prevedenia v vlepovanie fotografií od firmy Walther. Čierny poťah sa zlátením. Obsahuje 100 strán (50listů) medzi ktorými je jemný papier pre lepšiu ochranu fotografií.

WALTHER Svadobné fotoalbum Carta de Amor
39,96 €

Naozaj neobyčajné svadobný album ktorého názov sa dá voľne preložiť ako „List lásky“ Predná doska má tvar obálky a podobné album v našej ponuke ešte nebylo.Na prvý list si môžete napísať mená novomanželov a tým si album přizpůsobit.Další strana albumu je určená pre zapísanie dôležitých údajov o sv…

WALTHER album Fun
23,96 €

Fialová varianta obľúbeného klasického fotoalbumu Walther Fun ku vlepovanie fotiek. Obsahuje 100 strán (50 listov) medzi ktorými je jemný papier po lepšiu ochranu fotografií.

WALTHER Fotoalbum black a white sivé
25,96 €

Klasické album s elegantnými čiernymi listy k vlepovanie fotiek. Na takých listoch fotografie dobre vynikajú ako farebné tak aj čiernobiele fotky. Dosky sú potiahnuté plátnom šedej farby a na prednej doske je otvor pre vloženie vlastnej fotografie.

WALTHER Fotoalbum Grindy čierne
23,96 €

Fotoalbum Grind s elegantným tmavým a moderným vzorom. Do albumu sa zmestí 400 fotiek 10×15. Systém priehľadných vreciek na zasunutie fotiek. Na jednej strane sú dve na výšku a tri na dĺžku. Laminované dosky a skrutkovaná väzba. Kvalita od nemeckej firmy Walther.

Spoločnosť Walther je od roku 1985 významným dodávateľom fotoalbumov a rámčekov v Nemecku a mnohých európskych krajinách. Atraktívne produkty spoločnosti Walther sa teraz vyrábajú v Nemecku, mnohých krajinách EÚ a juhovýchodnej Ázii.

Spoločnosť Walther je od roku 1985 významným dodávateľom fotoalbumov a rámčekov v Nemecku a mnohých európskych krajinách. Atraktívne produkty spoločnosti Walther sa teraz vyrábajú v Nemecku, mnohých krajinách EÚ a juhovýchodnej Ázii.