vybaveniprouklid.cz Posypová soľ 5 kg
3,13 €

Posypová soľ – používanie kamennej soli je veľmi rozšíreným spôsobom údržby chodníkov, komunikácií a námestí v zimnom období. Minimálny obsah chLoridu sodného je 98% a zrnitosť soli je 0,2 – 5 mm. Balenie-Soľ je balená vo vedierku alebo v sáčku, podľa skladovej dostupnosti.

vybaveniprouklid.cz Plastová kanva širokohrdlová 30 l
15,60 €

Plastová kanva širokohrdlá – je vyrobená z polyetylénu s vysokou hustotou a má široké hrdlo s uzáverom na závit, ktoré umožňuje ľahký prístup do nádoby. Kanva je vybavená držadlami pre uľahčenie manipulácie. Nádoba je vhodná na kvapalné aj sypké Materiály a je vhodná pre styk s potravinami.

vybaveniprouklid.cz Záhradné kvetináč z netkanej textílie
13,10 €

Záhradný kvetináč z netkanej textílie – flexibilný dizajn, antikorózne, odolný proti vlhkosti a priedušný. Vynikajúca na pestovanie zemiakov, mrkvy, cibule a mnohých ďalších druhov zeleniny. Má pevnú rukoväť, ktorá vám umožňuje ľahký pohyb. Šetrný k životnému prostrediu, možno ho používať opakovane.

vybaveniprouklid.cz Kompostér prémiový ThermoStar zelený - 600 l
115 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompostér 600 l – prémiový kompostér vyrobený z Thermolenu je vhodný pre kompostovanie odpadu z domácností a záhradiek. Kompostér má výBornú tepelnú izoláciu a odolnosť proti poveternostným vplyvom. Odolný proti UV žiareniu.

vybaveniprouklid.cz Vodeodolná obojstranná lepiaca páska
22,20 €

Vodeodolná obojstranná lepiaca páska – super pevná, umývateľná a opakovane použiteľná gélová páska. Je ľahko vymeniteľná a nepoškodí vaše steny ani povrchy. Uchovávajte predmety na mieste a bez pošmyknutia. Materiál: Nano PU gél

vybaveniprouklid.cz Zmeták gumový s teleskopom 75/120 cm
5,75 €

Zmeták gumový s teleskopom 75/120 cm – doporučujeme pre kadernícke salóny alebo do dielne, veľmi dobre zametá vlasy a špony, ktoré sa nezapletajú do vlasu, ako u klasického metly. Tyčku možno vymeniť za klasickú s hrubým závitom. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

vybaveniprouklid.cz Mikroténové návleky na obuv 100 ks bal. 40 x 14 cm
13 €

Mikroténové návleky na Topánky, jednorazové 100 ks – pevné kvalitné mikroténové návleky na obuv. Veľmi jednoducho sa navliekajú. Zabalené nezaberajú Takmer žiadne miesto – jednoducho skladovateľné. Vhodné – školy, škôlky, zdravotnícke zariadenia a ďalšie Predaj iba po balení.

vybaveniprouklid.cz Autohouba JUMBO umývacie
1,25 €

Autohouba JUMBO umývacie – výBorná špongia určená na ručné umývanie áut, na umývanie poťahov a čalúnenia, kobercov atď. Je jemná, ale pevná neroztrhne sa vám v ruke, keď je namočená. Dobre sa žmýka a nedrží v sebe nečistoty. Cena za kus.

vybaveniprouklid.cz Odpadkový kôš plastový 9 litrov - šedý
4,13 €

Odpadkový kôš plastový 9 l – kvalitne spracovaný odpadkový kôš sa hodí do každej kuchyne. Vysoká kvalita zaručuje pružnosť, jas a lesk farieb. Vďaka šedej farbe sa hodí nielen do domácnosti, ale aj do pracovných a úžitkových priestorov.

vybaveniprouklid.cz Vybaveniprouklid.cz tekuté mydlo s vôňou kokosu - 5 l
3,92 €

Tekuté mydlo s vôňou kokosu – naše prvé mydlo pod vlastnou značkou Vybavenie pre upratovanie je určené pre každodenné používanie. Naša mydlo má jemné a šetrné zloženie, jeho hydratačné zložky bránia vysušovaniu pokožky, zvláčňujú ju a zachovávajú pleť jemnú a vláčnu.

vybaveniprouklid.cz Vrece na odpad 240 l, rolky 5 ks, 70 um
2,30 €

Vrece na odpad 240 lo sile steny 70 mikrónov – čierny – veľký a pevný vrece, ktorý sa hodí najmä do košov s objemom 240 l. Cena je uvedená za jednu úlohu. Jedna rola obsahuje 5 ks. Kartón bežne obsahuje 15 rolí.

vybaveniprouklid.cz Vybaveniprouklid.cz tekuté mydlo s vôňou višňa - 5 l
3,92 €

Tekuté mydlo s vôňou višne – naše prvé mydlo pod vlastnou značkou Vybavenie pre upratovanie je určené pre každodenné používanie. Naša mydlo má jemné a šetrné zloženie, jeho hydratačné zložky bránia vysušovaniu pokožky, zvláčňujú ju a zachovávajú pleť jemnú a vláčnu.

vybaveniprouklid.cz Hroty proti vtákom
14,60 €

Hroty proti vtáctvu veľmi účinne bráni stavbe lastovičích hniezd a zahniezdenie iných druhov vtákov (holubov a pod.). Ochraňuje hlavne podstropové miesta, rímsy, fasády, balkóny a okná. Trvalé riešenie s jednoduchým modulárnym systémom s jednoduchou montážou.

vybaveniprouklid.cz TSD pero pre testovanie pitnej vody
15,40 €

TSD pero pre Testovanie pitnej vody – slúži na Testovanie vody TDS hodnotu, vodivosť vody, za účelom posúdenia stupňa čistoty vody. Výrobky môžu byť široko používané pre úpravu pitnej vody pre priemysel, rodinu, individuálny pobyt, prevádzku v teréne ako nástroja kontroly kvality pitnej vody.

vybaveniprouklid.cz Vybaveniprouklid.cz Vrecko do vysávače 30l
3,61 €

Vrecko do vysávača 30 l – možno použiť do vysávačov vybaveniprouklid.cz 30 la ďalších priemyselných vysávačov, kde možno nasunúť upínacie gumu na vyústenie v nádobe vysávača. Priemer otvoru v upínacej gume cca 4 cm a papierový držiak 9,5 × 10,5 cm.

vybaveniprouklid.cz Tašky na triedený odpad 3 x 21 l
10,40 €

Tašky na triedený odpad – vyrobené z netkanej textílie potiahnuté polypropylénu. Tašky sú vybavené suchým zipsom na bokoch, čo umožňuje vzájomné spojenie tašiek. Vhodné na triedenie odpadu do domácností, škôl, škôlok a pod. Tašky sú umývateľné.

vybaveniprouklid.cz Vybaveniprouklid.cz prepisovačka z bambusu
1,51 €

Prepiska z Bambusu – netradičné guľôčkové pero s naším logom je vyrobené z Bambusu a preto je ekologicky veľmi prívetivé. Bambusové telo prepisovačky je doplnené strieBornými doplnkami a kovovým rovným klipom. Farba náplne je modrá.

vybaveniprouklid.cz Kompostér plastový čierny - 350 l
57,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompostér 350 l – vhodný pre kompostovanie odpadu z domácností a záhradiek. Konštrukcia kompostéru umožňuje letnú aj zimnú prevádzku. Nádoba kompostéru nemá dno a je opatrená bočnými dvierkami pre vyberanie kompostu s otvormi slúžiacimi na prevzdušňovanie.

vybaveniprouklid.cz Kompostér plastový čierny - 850 l
79,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompostér 880 l – vhodný pre kompostovanie odpadu z domácností a záhradiek. Konštrukcia kompostéru umožňuje letnú aj zimnú prevádzku. Nádoba kompostéru nemá dno a je opatrená bočnými dvierkami pre vyberanie kompostu s otvormi slúžiacimi na prevzdušňovanie.