Vivian Gray Krémové tekuté mydlo Temptation (Luxury Cream Soap) 250 ml
3,70 €

Novinka

Krémové tekuté mydlo Temptation účinne, ale šetrne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umytí. Vaše ruky budú po použití mydla vyživené, chránené pred vysušovaním a dokonale prevoňané zmyselnou vôňou irisových kvetov s nádychom pačuli a sladkej vanilky.

Vivian Gray Krémové tekuté mydlo Wild Flowers (Luxury Cream Soap) 250 ml
3,70 €

Novinka

Krémové tekuté mydlo z radu Wild Flowers jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umytí. Vaše ruky budú po použití mydla vyživené, chránené pred vysušovaním a dokonale prevoňané jemnou vôňou obsahujúca pivonky, vanilku a pačuli v kombinácii so vzácnymi a divokými kvetmi.

Vivian Gray Krémové tekuté mydlo White Diamonds (Luxury Cream Soap) 250 ml
6,70 €

Novinka

Tekuté mydlo White Diamonds v štýlovej fľaši zdobené bielymi kryštálikmi sa stane nielen luxusným doplnkom vašej kúpeľne, ale iste si zamilujete aj jeho krémovú konzistenciu, ktorá zanechá vaše ruky dokonale čisté, hebké a jemné. Mydlo s vôňou zeleného čaju s nádychom čerstvých citrusov vás ohromí.

Vivian Gray Hydratačné telové mlieko Wild Flowers (Luxury Body Lotion) 100 ml
3 €

Novinka

Intenzívne hydratačné telové mlieko z radu Wild Flowers sa ľahko rozotiera a dodá vašej pokožke všetko, čo potrebuje. Nevysušuje a zanechá pokožku zvláčnenou, hebkú a príjemne prevoňanú jemnou vôňou obsahujúca pivonky, vanilku a pačuli v kombinácii so vzácnymi a divokými kvetmi.

Vivian Gray Krém na ruky Temtation (Luxury Hand Cream) 30 ml
3,40 €

Novinka

Hydratačný krém na ruky zanechá namáhanú pokožku rúk vyživenú, hebkú a jemnú. Nielen stará o vaše ruky, ale ešte je zanechá prevoňané veľmi príjemnou vôňou irisových kvetov s nádychom pačuli a sladkej vanilky, ktorá vás ohromí.

Vivian Gray Krémové tekuté mydlo Black & White Diamonds (Luxury Cream Soap) 250 ml
6,70 €

Novinka

Tekuté mýdlo ve stylové láhvi zdobené černými a bílými krystalky se stane nejen luxusním doplňkem vaší koupelny, ale jistě si zamilujete i jeho krémovou konzistenci, která zanechá vaše ruce dokonale čisté, hebké a jemné. Mýdlo s vůní zeleného čaje s nádechem čerstvých citrusů vás ohromí.

Vivian Gray Krémové tekuté mydlo Love Bomb (Luxury Cream Soap) 250 ml
3,70 €

Novinka

Krémové tekuté mydlo Love Bomb jemne umýva pokožku rúk a zanecháva ju príjemne hebkú po každom umytí. Vaše ruky budú po použití mydla vyživené, chránené pred vysušovaním a dokonale prevoňané zmyselnou vôňou obsahujúcu sladké kvety v kombinácii s pačuli.

Vivian Gray Ošetrujúce mlieko na ruky Wild Flowers (Luxury Hand Lotion) 250 ml
3,70 €

Novinka

Ošetrujúce mlieko na ruky z radu Wild Flowers zvláčňuje, zjemňuje a zanechá pokožku rúk dokonale hebkú a jemnú. Intenzívne vyživuje, hĺbkovo hydratuje a navyše zanechá ruky príjemne prevoňané vôňou obsahujúca pivonky, vanilku a pačuli v kombinácii so vzácnymi a divokými kvetmi.

Vivian Gray Sprchový gél Temptation (Luxury Shower Gel) 100 ml
3 €

Novinka

Sprchový gél Temtation šetrne, ale dôkladne umýva pokožku bez vysušovania. Gél pre každodennú hygienu dodáva vašej pokožke potrebnú hydratáciu. Zanechá vašu pokožku jemnú, hebkú a dokonale prevoňanú zmyselnou vôňou irisových kvetov s nádychom pačuli a sladkej vanilky.