VIVACO Prírodné opaľovací mrkvovej maslo OF 15 150 ml
12,30 € 11 €

100% prírodný mrkvovej maslo pre dlhodobé opálenie s vysokým obsahom mrkvového extraktu, beta karoténu a prírodných olejov, chráni pokožku a zabraňuje jej starnutiu. Doprajte svojej pokožke zdravé, bronzové opálenie bez parabénov, umelých farbív a konzervantov.

VIVACO Prírodné mrkvovej maslo po opaľovaní 150 ml
10,20 € 9,40 €

100% prírodný mrkvovej maslo zvláčňuje, regeneruje a udržuje bronzovú farbu po dlhú dobu. Vďaka vysokému obsahu mrkvového extraktu, beta karoténu a prírodných olejov, regeneruje, zvláčňuje a spomaľuje starnutie pokožky. Doprajte svojej pokožke dlhodobé zlatisté opálenie bez sloupání.

VIVACO Prírodný opaľovací mrkvový olej pre rýchle opálenie 150 ml
6,10 €

Prírodný opaľovací mrkvový olej pre rýchle opálenie aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dlhodobé opálenie pleti. Ľahko sa rozotiera, pomáha udržať pružnosť pokožky a je vhodný aj pre regeneráciu a hydratáciu pokožky po opaľovaní.

VIVACO Prírodný opaľovací mrkvový olej OF 6 150 ml
7 €

100% prírodný mrkvový olej SPF 6 aktivuje pleťové bunky pri slnení a vďaka prirodzenému obsahu beta karoténu podporuje rýchlejšie a dloouhodobé opálenie pleti. Ľahko sa rozotiera a pomáha udržať pružnosť pokožky. Dopřejte svojej pokožke zdravé, bronzové opálenie bez parabénov, farbív a konzervantov.

VIVACO VIVAPHARM čistiaci gél na ruky 200 ml-38%
7,30 € 4,50 €

VIVAPHARM čistiaci gél na ruky je vhodný na ochranu a umývanie rúk pri bežnom cestovaní či pohybu na verejnosti. Na použitie kedykoľvek, keď nemáte k dispozícii vodu a mydlo. Obsahuje 60% alkoholu.