Vena Dámska podprsenka 11 black
23,96 €

Dámska podprsenka 11 Vena čierna farba neodopínateľné ramienka, zdobené mašličkou vystužené košíčky košíčky majú jemný vzor medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka 65 beige
25,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 65 Vena béžová farba neodopínateľné ramienka, zdobené mašličkou vystužené košíčky košíčky sú zdobené jemnou výšivkou v rovnakej farbe medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-10183 plus white
27,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 10183 Vena biela farba neodopínateľné ramienka, zdobené mašličkou nevystužené košíčky s kosticami košíčky sú z priesvitnej sexy čipky medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-10191 black
28,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 10191 Vena čierna farba neodopínateľné ramienka nevystužené košíčky s kosticami košíčky sú z priehľadnej sexy čipky zvodný dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-11 black
22,36 €

Celovystužená podprsenka VENA VB-11 s kosticou, klasického strihu, ktorá je určená pre ženy s plným poprsím. Je vyrobená z príjemnej microfáze. Ramienka sú nastaviteľné. Šírka ramienok je v nadväznosti na veľkosť podprsenky. Zadné zapínanie – dvojradové.


Vena Dámska podprsenka VB-11 plus black
27,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 115 Vena biela farba neodopínateľné ramienka, zdobené čipkou nevystužené košíčky s kosticami horná časť košíčkov je z priehľadnej čipky medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-11 plus white
25,16 €

Dámska podprsenka 11 Vena biela farba neodopínateľné ramienka, zdobené mašličkou vystužené košíčky košíčky majú jemný vzor, jednoduchý dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-1252 red
21,56 €

Dámska podprsenka 1252 Vena sýta červená farba odopínateľné ramienka, dajú sa ľubovoľne nastaviť nevystužené košíčky s kosticami košíčky sú zdobené čipkou a výšivkou v rovnakej farbe medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-203 black
21,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 203 Vena čierna farba odopínateľné ramienka, dajú sa nastaviť vystužené košíčky košíčky sú zdobené jemnou čipkou v rovnakej farbe medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-212 white
26,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 212 Vena biela farba odopínateľné ramienka, dajú sa nastaviť vystužené košíčky hladký materiál, jednoduchý dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-218 ecru
30,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 218 Vena jemná čipkovaná farba odopínateľné ramienka, dajú sa ľubovoľne nastaviť nevystužené košíčky s kosticami košíčky sú zdobené jemnou výšivkou v rovnakej farbe romantický dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-220 black
26,36 €

Dámska podprsenka 220 Vena biela farba odopínateľné ramienka, dajú sa nastaviť vystužené košíčky hladký materiál, jednoduchý dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-251 blue
25,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 251 Vena tmavomodrá farba odopínateľné ramienka, dajú sa nastaviť podľa potreby nevystužené košíčky s kosticami košíčky sú lemované čiernym prúžkom, majú jemný vzor medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.


Vena Dámska podprsenka VB-290 white
26,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska podprsenka 290 Vena biela farba neodopínateľné ramienka zdobené mašličkou nevystužené košíčky s kosticami hladký materiál, jednoduchý dizajn medzi košíčkami je decentná mašlička na ozdobu.