VegaLM Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v modrej farbe
49 €

Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v modrej farbe vhodná na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty, občiansky preukaz, zdravotná kartička, vizitky alebo iné drobnosti

VegaLM Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v bordovej farbe
45 €

Novinka

Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v bordovej farbe vhodná na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty, občiansky preukaz, zdravotná kartička, vizitky alebo iné drobnosti.

VegaLM Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v šedej farbe
45 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v šedej farbe vhodná na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty, občiansky preukaz, zdravotná kartička, vizitky alebo iné drobnosti.

VegaLM Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v čiernej farbe
45 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožená crossbody taška na zipsové vrecká v čiernej farbe vhodná na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty, občiansky preukaz, zdravotná kartička, vizitky alebo iné drobnosti.

VegaLM Ručne vyšívaná pracovná kabelka z pravej kože v čiernej farbe
286 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručne vyšívaná pracovná kabelka z pravej kože v čiernej farbe. Kabelka je vyrobený z pravej hovädzej kože. V prednej aj zadnej časti sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn kabelky. Jedná sa o ručne spracovanie.

VegaLM Luxusný kožený ruksak z pravej hovädzej kože v čiernej farbe
105 €
Doprava zadarmo

Novinka

Luxusný kožený ruksak z pravej hovädzej kože vhodný ako na krátkodobé vychádzky do prírody tak aj ako moderný a trendy doplnok do mesta. Do ruksaku vložíte všetko podstatné. Ak si želáte zanechať trochu luxusu a elegancie, odporúčame vám práve tento ruksak vyrobený z pravej prírodnej kože.

VegaLM Luxusný kožený ruksak z pravej hovädzej kože v tmavo hnedej farbe
105 €
Doprava zadarmo

Novinka

Luxusný kožený ruksak z pravej hovädzej kože vhodný ako na krátkodobé vychádzky do prírody tak aj ako moderný a trendy doplnok do mesta. Do ruksaku vložíte všetko podstatné. Ak si želáte zanechať trochu luxusu a elegancie, odporúčame vám práve tento ruksak vyrobený z pravej prírodnej kože.

VegaLM Moderný ruksak z hovädzej kože v čiernej farbe
104,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný ruksak z hovädzej kože v čiernej farbe. Ruksak je vyrobený z prírodnej hovädzej usne v stredne lesklom prevedení, príjemnej na dotyk a odolnej voči vonkajším prírodným vplyvom. Vonkajšie zapínanie je na otočný uzáver v tvare motýľa zlatej farby a vnútorné na dva remienky na stiahnutie.

VegaLM Lakovaná kožená peňaženka v červenej farbe-56%
38,15 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Lakovaná kožená peňaženka v červenej farbe, vyrobená z prírodnej kože. Kvalitné spracovanie a talianska koža. Ideálna veľkosť do vrecka a značková kvalita pre náročných. Overená kvalita pravej kože.

VegaLM Dámska malá kožená peňaženka v čiernej farbe-56%
42,90 € 18,70 €

Dámska malá kožená peňaženka v čiernej farbe z vysoko kvalitného materiálu a navrhnutá podľa najnovších módnych trendov. Táto peňaženka menších rozmerov je bohatá na výbavu. Zmestíte do nej všetko čo potrebuje. Je malá, šikovná a zmestí sa do každého vrecka.

VegaLM Dámska malá peňaženka z pravej kože v bordovej farbe-53%
49 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska malá peňaženka z pravej kože. Kvalitné spracovanie a pravá talianska koža. Ideálna veľkosť do vrecka a značková kvalita pre náročných. Overená kvalita pravej kože. Peňaženka sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a ich precíznym spracovaním.

VegaLM Dámsky kožený ruksak z prírodnej kože v tmavo hnedej farbe
86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový dámsky kožený ruksak z prírodnej kože vhodný ako na krátkodobé vychádzky do prírody tak aj ako moderný a trendy doplnok do mesta. S týmto nádherným koženým ruksakom (batohom) budú vaše každodenné rutiny, vaše cesty, vaše prechádzky praktické a štýlové zároveň.

VegaLM Elegantná kožená dokladovka v hnedej farbe-36%
60,50 € 38,50 €

Kožené dokladovky a púzdra sú nevyhnutné pre ľudí, ktorý radšej ako hotovosť nosia karty, vizitky alebo jednoducho nechcú nosiť svoje osobné doklady so sebou v peňaženke. Ide síce o malý a menej využívaný doplnok, ale taktiež môže byť elegantným a moderným doplnok k Vášmu outfitu.

VegaLM Kožená crossbody taška z hrúbkovanej kože v čiernej farbe-27%
119,90 € 86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožené crossbody tašky (etuje) sú modernou a obľúbenou alternatívou k batohom do školy alebo do práce. Veľký úložný priestor je doplnený o vrecká na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty…

VegaLM Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe so šedým vyšívaním
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe so šedým vyšívaním. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože. Na kabelke sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn kabelky. Jedná sa o ručne spracovanie.

VegaLM Luxusná kožená etua, viacúčelové púzdro v čiernej farbe-42%
130,90 € 75,90 €

Výpredaj

Luxusná kožená etua, viacúčelové púzdro v čiernej farbe. Kožené tašky (etuje) sú modernou a obľúbenou alternatívou k batohom do školy a do práce. Veľký úložný priestor je doplnený o vrecká na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače…

VegaLM Luxusná kožená pracovná taška/spisovka v hnedej farbe
141,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná kožená pracovná taška/spisovka v hnedej farbe so zapínaním na zips z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby.

VegaLM UNISEX Kožená elegantná peňaženka z pravej kože v tmavo hnedej farbe
51,70 €

Novinka

Unisex kožená peňaženka vyrobená z prírodnej kože. Kvalitné spracovanie a talianska koža. Ideálna veľkosť do vrecka a značková kvalita pre náročných. Overená kvalita pravej kože. Peňaženka sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a ich precíznym spracovaním.

VegaLM Elegantná kožená spisovka v hnedej farbe
86,90 €

Novinka

Elegantná kožená spisovka vyrobená z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby.

VegaLM Kabelka z prírodnej hovädzej usne saffiano v čiernej farbe
130,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kabelka z prírodnej hovädzej usne saffiano v čiernej farbe. Kabelka je vyrobená z jemnej štruktúrovanej hovädzej usne SAFFIANO z Talianska. Dômyselné detaily, precízne spracovanie, kvalitný podšívkový materiál a kovanie robia z tejto kabelky viac ako len moderný módny doplnok.

VegaLM Kožený batoh z pravej hovädzej kože vo khaki farbe-19%
93,50 € 75 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožený batoh z pravej hovädzej kože vo khaki farbe. Módny vychádzkový model batohu, ktorý sa dá nosiť na jednom pleci alebo na chrbte. Všité ma putko, za ktoré je možné nosiť ruksak v ruke, prípadne ho zavesiť. Uzatvára sa na sťahovací kožený pásik, ktorý prechádza cez kovové krúžky.

VegaLM Kožený pracovný zápisník A5, ručne tieňovaný vo svetlo hnedej farbe
49 €

Kožený pracovný zápisník A5, ručne tieňovaný. Kožený zápisník je vyrobený z prírodnej triesločinenej usne s ručným tampónovaním a následným tieňovaním krajov s použitím talianskej koželužskej technológie.Následné je ošetrený priehľadným lakom, ktorý chráni materiál pred bežným mechanickým poškodením

VegaLM Luxusná kožená spisovka v tmavo hnedej farbe
97,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná kožená spisovka vyrobená z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby.

VegaLM Náhradná náplň pre kožené zápisníky na heslový zámok
8,90 €

Náhradná náplň pre kožené zápisníky na heslový zámok z nášho sortimentu. Kožené zápisníky s heslovým zámkom vyrábame v troch veLkostných prevedeniach (malý, veľký a XXL). Pokiaľ ste si zakúpili jeden z našich modelov zápisníkov s heslovým zámkom, ponúkame vám k nemu aj náhradnú náplň.

VegaLM RFID UNISEX Ochranná kožená peňaženka v čiernej farbe
60,50 €

RFID UNISEX Ochranná kožená peňaženka v čiernej farbe. Táto luxusná kožená peňaženka vám zabezpečí bezpečie pred neopraveným oskenovaním Vašej kreditnej alebo debetnej karty. Peňaženka je v elegantnom vzhľade vyrobená z pravej talianskej kože.

VegaLM Dámska kožená peňaženka s bohatou výbavou v čiernej farbe-33%
59 € 39 €

Dámska kožená peňaženka s bohatou výbavou z vysoko kvalitného materiálu a navrhnutá podľa najnovších módnych trendov. Táto peňaženka väčších rozmerov je veľmi bohatá na výbavu. Zmestíte do nej všetko čo potrebuje. Je praktická a šikovná. Zmestí sa do každej kabelky.

VegaLM Dámska moderná kožená kabelka v čiernej farbe
174,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska moderná kožená kabelka v čiernej farbe. Kabelka je vyrobená z prírodnej triesločinenej usne. Vycibrený taliansky vkus a zmysel pre detail a štýl sa spája s módnym doplnkom pre každú príležitosť. Kožené kabelky sú vhodným módnym doplnkom pre každú príležitosť.

VegaLM Dámsky kožený ruksak z prírodnej kože v bordovej farbe
86,90 €

Štýlový dámsky kožený ruksak z prírodnej kože vhodný ako na krátkodobé vychádzky do prírody tak aj ako moderný a trendy doplnok do mesta. S týmto nádherným koženým ruksakom (batohom) budú vaše každodenné rutiny, vaše cesty, vaše prechádzky praktické a štýlové zároveň.

VegaLM Dámsky kožený ruksak z prírodnej kože v čiernej farbe
86,90 €

Štýlový dámsky kožený ruksak z prírodnej kože vhodný ako na krátkodobé vychádzky do prírody tak aj ako moderný a trendy doplnok do mesta. S týmto nádherným koženým ruksakom (batohom) budú vaše každodenné rutiny, vaše cesty, vaše prechádzky praktické a štýlové zároveň.

VegaLM Elegantná kožená dokladovka v čiernej farbe-36%
60,50 € 38,50 €

Kožené dokladovky a púzdra sú nevyhnutné pre ľudí, ktorý radšej ako hotovosť nosia karty, vizitky alebo jednoducho nechcú nosiť svoje osobné doklady so sebou v peňaženke. Ide síce o malý a menej využívaný doplnok, ale taktiež môže byť elegantným a moderným doplnok k Vášmu outfitu.

VegaLM Elegantná kožená spisovka v čiernej farbe
86,90 €

Novinka

Elegantná kožená spisovka vyrobená z kvalitnej a odolnej kože. Spisovka slúži ako elegantné púzdro na uloženie rôznych spisov a dokumentov. Spisovka je nepostrádateľným doplnkom pracovného dňa, ktorý uspokojí Vaše každodenné potreby.

VegaLM Kožená crossbody taška z lesklej hovädzej kože v hnedej farbe-26%
127,60 € 93,50 €

Novinka

Kožené crossbody tašky (etuje) sú modernou a obľúbenou alternatívou k batohom do školy alebo do práce. Veľký úložný priestor je doplnený o vrecká na kľúče, mobil, mince, bankovky, rôzne kľúče, telefón, mp3 prehrávače, kreditné karty, debetné karty, bankomatové karty…

VegaLM Kožená kabela vhodná na formát A4, tmavo hnedá farba
176 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožená kabela vhodná na formát A4, tmavo hnedá farba. Kabela disponuje krátkym držadlom, ktoré je vhodné na nosenie kabely v ruke. Taktiež má dlhý remeň na nosenie cez rameno. Dlhé držadlo má možnosť odopnutia alebo nastavenia dĺžky – prackou.

VegaLM Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe
132 €

Posledný kus za túto cenu!

Kožená kabelka ručne vyšívaná v čiernej farbe. Kabelka je vyrobená z pravej hovädzej kože. Na kabelke sú ručne vyrazené dierky, cez ktoré je ručne vyšívaný vzor, špeciálnymi hrubými niťami, ktorý vytvára jedinečný dizajn kabelky. Jedná sa o ručne spracovanie.

Firma Vega bola založená v roku 1993 v Liptovskom Mikuláši. Na 20. ročné výročie sa firma premenovala na spoločnosť VegaLM. V dnešnej dobe vyrábame kabelky, opasky, peňaženky, aktovky, etuje, diáre, spisovky, cestovné kufre a tašky, kabele, aktovky a mnoho iných kožených doplnkov. Nachádzame sa priamo v Liptovskom Mikuláši, kde disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

Výrobky ktoré vyrába naša spoločnosť VegaLM sú výhradne z luxusných materiálov používa sa pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály. Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku.

Firma Vega bola založená v roku 1993 v Liptovskom Mikuláši. Na 20. ročné výročie sa firma premenovala na spoločnosť VegaLM. V dnešnej dobe vyrábame kabelky, opasky, peňaženky, aktovky, etuje, diáre, spisovky, cestovné kufre a tašky, kabele, aktovky a mnoho iných kožených doplnkov. Nachádzame sa priamo v Liptovskom Mikuláši, kde disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

Výrobky ktoré vyrába naša spoločnosť VegaLM sú výhradne z luxusných materiálov používa sa pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály. Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku.