V-Garden DALLAS polohovatelné lehátko
58,90 €

Skladacie polohovateľné ležadlo Dallas z oceľovo-hliníkových profilov. Na výplň čalúnenia je použitá špeciálna pevná textília čiernej farby, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodepriepustnosť. Je určené do interiérov, exteriérov, k bazénom a podobne.

V-Garden VeGAS Black-AL

V-Garden VeGAS Black-AL

Hodnotenie: 4,4
66 € 63,90 €

Polohovateľné skladacie ležadlo Vegas Black-AL určené do interiérov, exteriérov, k bazénom a podobne. Pre zvýšenie pohodlia je ležadlo polohovateľné siedmimi polohami. Na výplň čalúnenia je použitá špeciálna pevná textília čiernej farby, ktorá je veľmi obľúbená pre svoju vzdušnosť, vodeodolnosť a vodepriepustnosť.

V-Garden Záhradná hojdačka Barcelona
207 € 188,90 €

Záhradná rozkladacia masívna trojmiestna hojdacia lavica V-Garden Barcelona, čalúneným podsedákom zaveseným na vinutých pružinách. Povrchová úprava je vykonaná komaxitovou farbou. Hojdačka je vhodná pre záhradné kryté plochy a nevhodná pre použitie vo vlhkom prostredí.

V-Garden záhradná hojdačka Lux Black
372 € 333,90 €

Masívna záhradná hojdačka VEGAS LUX Black z tropického dreva meranti. Masívne čalúnenie o sile 60 mm plne dokresľuje charakter pohodlnej hojdačky pre najnáročnejších užívateľov. Hojdačku je možné ľahko upraviť do lôžkovej úpravy.

V-Garden VeGAS PATRICIA 6

V-Garden VeGAS PATRICIA 6

Hodnotenie: 4,3
223 €

Stolová zostava VEGAS PATRICIA 6 sa skladá z pohodlných stohovateľných kresiel a stola z hliníkovo-oceľových profilov. Set obsahuje stôl a 6 stoličiek.

V-Garden Jadran Set 6-AL

V-Garden Jadran Set 6-AL

Hodnotenie: 3,7
509 €

Luxusná stolová zostava 6-tich kresiel a stola z kombinovaných hliníkových profilov určená do exteriérov a pergolových priestorov. Kreslá sú polohovateľné a skladacie. Čalúnenie dvojfarebná textilia. Stolová doska je z tvrdeného skla povrchovo dokončená v imitácii umelého kameňa.

V-Garden Meranti Paris Set 6
509 €

Posledný kus za túto cenu!

Masívna záhradná zostava Meranti Paris s oválnym rozkladacím stolom až do dĺžky 230 cm. Kreslá sú polohovateľné a ľahko sa dajú zložiť. Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Zostava sa skladá z jedného stola a šiestich kresiel.

V-Garden Hojdačka VEGAS

V-Garden Hojdačka VEGAS

Hodnotenie: 4,2
117 € 113,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Záhradná trojmiestna hojdačka Vegas zavesená na vinutých pružinách. Hojdačka je vyrobená z pevnostných oceľových trubiek o priemere 3,5 cm s pláteným zastrešením v čiernej farbe .. Maximálna nosnosť hojdačky je 200 kg.

V-Garden PATRICIA 4

V-Garden PATRICIA 4

Hodnotenie: 3,5
168 €

Stolová zostava VEGAS PATRICIA 4 sa skladá z pohodlných stohovateľných kresiel a stola z hliníkovo-oceľových profilov. Rozmery stola 140×85×70 cm. Rozmery kresla 55×74×96 cm.

V-Garden Piknikový set ALU-STAR
62 €

Piknikový skladací set ALU-STAR je ideálnym riešením pre výlety autom, dovolenku, stanovanie a camping. Zostavu možno pohodlne zložiť do kompaktných rozmerov. Stôl je vybavený otvorom pre umiestnenie slnečníka.

V-Garden Box Nevada

V-Garden Box Nevada

Hodnotenie: 4,1
137 € 130,10 €

Box NEVADA s úložným priestorom je vyrobený z tvrdého tropického dreva Akácia. Box je vhodný pre mimosezónne uschovanie Podsedákov a iných čalúnených doplnkov v pergolách.

V-Garden Poduška na hojdačku VEGAS
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Trojjmiestna poduška so vzorom na záhradnú hojdačku VEGAS. Materiál fúkaný molitan.

V-Garden Servírovací stolík KING
74 € 69,10 €

Masívny servírovací stolík KING s pogumovanými kolieskami je zhotovený z veľmi trvanlivého dreva akácie. Vhodný doplnok ku stolovým zostavám.

V-Garden Polohovateľné lehátko BEACH čierne
66 € 63 €

Relaxačné polohovateľné skladacie lehátko BEACH čierne z hliníkových profilov, dokončené komaxitovou úpravou, určené do interiérov, exteriérov k bazénom. Vrátane vkusné úložné vrecká pre tablet, mobil, atď.

V-Garden Rozkladacie kreslo CAMP
23 € 22 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacie pohodlné kreslo kovovej konštrukcie. Oceľové trubky s priemerom 16 mm. V podrúčke je umiestnený držiak nápojov. Nosnosť 110 kg.

V-Garden Olej VALAR 10W30

V-Garden Olej VALAR 10W30

Hodnotenie: 4,7
3 € 2,80 €

Motorový olej pre záhradnú techniku ku bezproblémovému fungovaniu pohyblivých častí a predĺženiu životnosti. S týmto prípravkom podporíte plynulý chod vašej záhradnej kosačky pre potreby sezónnej úpravy trávnika. V-Garden Olej VALAR 10W30 je dodávaný v 0,5l plastovej fľaši s uzatvárateľným vekom.

V-Garden Nevada Set 6

V-Garden Nevada Set 6

Hodnotenie: 1
470 €

Luxusná stolová zostava 6-tich kresiel a stola z exoticky veľmi trvanlivého a tvrdého dreva Akácie. Veľký stabilný stôl s dĺžkou 150 cm má uprostred otvor pre umiestnenie slnečníka.

V-Garden Zahradný stan Party DeLuxe
129 € 124,90 €

Záhradný stan Party DeLuxe o rozmere 3X3 m a výškou 2,7 m. Párty stan sa dá jednoducho rozložiť a zábava môže pokračovať!

V-Garden Zostava Queen set 6
513 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná stolová zostava V-Garden Queen set 6 sa skladá zo 6-tich polohovateľných kresiel a stola z exotického, veľmi trvanlivého a tvrdého dreva Akácia.

V-Garden Valencia Set 6 AL

V-Garden Valencia Set 6 AL

Hodnotenie: 3,7
490 €

Záhradný nábytok Valencia z umelého ratanu odolného voči poveternostným vplyvom. Pevná konštrukcia stola je z vrchu opatrená doskou z tvrdeného skla. Pre zvýšenie pohodlia sú kresla polohovateľné, pri uskladnení je možné jednoducho zložiť.

V-Garden Ležadlo Queen

V-Garden Ležadlo Queen

Hodnotenie: 4,8
141 € 133,80 €

Luxusné polohovateľné lehátko Queen, je vyrobené z tvrdého tropického dreva Akácia. Vysoko odolné, vhodné k vnútornému aj vonkajšiemu použitiu.

V-Garden Zahradní houpačka Milano, oranžová
247 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahradní houpačka Milano od značky V-Garden. Robustní kovová konstrukce s pružinovým zavěšením. Čalouněný podsedák součástí balení. Komaxitová úprava povrchu. Oranžové provedení. Rozměry 232 × 120 × 167 cm. Nosnost 320 kg. Hmotnost 45 kg.

V-Garden Zahradní houpačka Barcelona, béžová
207 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahradní houpačka Barcelona od značky V-Garden. Robustní kovová konstrukce s pružinovým zavěšením. Čalouněný podsedák součástí balení. Komaxitová úprava povrchu. Béžové provedení. Rozměry 208 × 120 × 167 cm. Nosnost 300 kg. Hmotnost 40 kg.

V-Garden Zahradní houpačka Milano, hnědá
247 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahradní houpačka Milano od značky V-Garden. Robustní kovová konstrukce s pružinovým zavěšením. Čalouněný podsedák součástí balení. Komaxitová úprava povrchu. Hnědé provedení. Rozměry 232 × 120 × 167 cm. Nosnost 320 kg. Hmotnost 45 kg.

V-Garden zostava King set 6

V-Garden zostava King set 6

Hodnotenie: 4,3
580 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusná stolová zostava V-Garden King set 6 zložená zo 6-tich polohovateľných kresiel a stola z exotického veľmi trvanlivého a tvrdého dreva Akácia.

V-Garden Campingový skládací set Gama, sv. šedá, 5 ks
49 €

Posledný kus za túto cenu!

Campingový skládací set Gama od značky V-Garden. Rozkládací hliníkový stůl. Stoličky s ocelovou konstrukcí a výtečnou skladovatelností. Perfektní volba pro stanování s rodinou či k relaxu na zahradě. Nosnost stolu 35 kg. Rozměr stoličky 30,5 × 33 × 36 cm. Rozměr stolu 120 × 60 × 69 cm.

V-Garden Piknikový set VeGA
55 € 49,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Campingový skladací set VeGA sa skladá z rozložiteľného stola a štyroch skladacích stoličiek. Stôl je vybavený otvorom pre umiestnenie slnečníka.

V-Garden Zahradní lehátko Jordan De Luxe, béžová
156 €

Zahradní lehátko Jordan De Luxe od značky V-Garden. Robustní ocelová konstrukce s komaxitovým ošetřením. Bohaté polstrování z rychleschnoucího materiálu, který je odolný vůči UV záření. Hlavové stínidlo pro ochranu proti slunečním paprskům. Nosnost 120 kg. Hmotnost balení 24 kg. 

V-Garden Rozkladacie kreslo ROTO-CAMP
51 € 48,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacie pohodlné kreslo kovovej konštrukcie otočné o 360 stupňov. Oceľové trubky s priemerom 19 mm. V podrúčke je umiestnený držiak nápojov. Nosnosť 110 kg.

V-Garden Piknikový set POLY-STAR
47 € 42,20 €

Piknikový skladací set POLY-STAR je ideálnym riešením pre výlety autom, dovolenku, stanovanie a camping. Zostavu možno pohodlne zložiť do kompaktných rozmerov. Stôl je vybavený otvorom pre umiestnenie slnečníka.

V-Garden VeGAS Set 6-AL so slnečníkom
353 € 318,20 €

Záhradná kovová zostava nábytku Vegas 6 so slnečníkom s kľučkou. Pre zvýšenie pohodlia sú kresla polohovateľné siedmimi polohami, pri uskladnení je možné jednoducho zložiť. Pevná konštrukcia stola je z vrchu opatrená doskou z tmavého tvrdeného skla.

V-Garden Zostava Meranti Victoria
392 €

Záhradná stolová zostava nábytku Meranti Victoria z exotického dreva meranti. Veľký stabilný stôl o dĺžke 180 cm má uprostred otvor pre umiestnenie slnečníka. Nábytok je povrchovo upravený bezfarebným teakovým olejom. Zostava sa skladá z jedného stola a šiestich kresiel.

V-Garden VeGA SET 6

V-Garden VeGA SET 6

Hodnotenie: 3,9
274 €

Stolová sestava 6-ti židlí a stolu V-Garden z exotického, velice trvanlivého a tvrdého dřeva meranti. Určeno do exteriérů, interiérů a pergolových prostor. Není vhodné pro používání ve vlhkém prostředí bez vhodné impregnace.

V-Garden VeGAS Maria 6 Komplet
196 € 176,70 €

Stolová zostava VEGAS Maria 6 Komplet sa skladá z pohodlných skladacích kresiel s úpravou čalúnenia, stola a slnečníka. Určené do exteriérov, interiérov a pergolových priestor.