Upresniť parametre
TrueLife NannyCam V24 TrueLife NannyWatch A15
TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife NannyCam H32 TrueLife NannyWatch A15
TrueLife NannyCam H32

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife NannyWatch A15 TrueLife NannyWatch A15
TrueLife NannyWatch A15

je digitálna video pestúnka umiestnená v hodinkách s prehľadným farebným 1,5 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka

Praktická elektrická odsávačka materského mlieka od značky TrueLife ponúka až 9 úrovní odsávania aj automatický mód. Odsávačku možno nabiť cez USB a vydrží až 100 minút. Je vybavená 3 režimami – sanie, stimulácia, masáž a silikónovým nástavcom.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife Care Q7 TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
TrueLife Care Q7

Bezkontaktný teplomer TrueLife Care Q7 využíva moderné technológie infračerveného žiarenia, čím dosahuje behom okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer postačí priblížiť k predmetu a do jednej sekundy získate spoľahlivý výsledok merania.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
TrueLife Care Q9 TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka
TrueLife Care Q9

Uľahčite si meranie teploty pri chrípke alebo prechladnutí s bezkontaktným teplomerom TrueLife Care Q9. Teplotu dokáže zmerať počas sekundy s presnosťou na 0,1°C. TrueLife Care Q9 ponúka tri režimy merania, vďaka ktorým dokážete bezkontaktne zmerať presnú teplotu osôb z ucha alebo čela, aj predmetov alebo tekutín.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife Náhradná rodičovská jednotka k H32 TrueLife Náhradná rodičovská jednotka k H32
TrueLife Náhradná rodičovská jednotka k H32

Náhradnú rodičovskú jednotku k detskej video pestúnke NannyCam H32 značky TrueLife jednoducho a rýchlo spárujete a môžete ju používať prakticky hneď. Majte prehľad o svojom dieťati vo vedľajšej izbe vďaka tejto náhradnej jednotke. Už nemusíte chodiť kontrolovať dieťa počas spánku, na kamere uvidíte všetko, čo potrebujete.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
TrueLife Care Q6 TrueLife Náhradná rodičovská jednotka k H32
TrueLife Care Q6

Uľahčite si meranie teploty pri chrípke alebo prechladnutí s bezkontaktným teplomerom TrueLife Care Q6. Teplotu dokáže zmerať počas sekundy s presnosťou na 0,1 °C. TrueLife Care Q6 ponúka dva režimy merania, vďaka ktorým dokážete bezkontaktne zmerať presnú teplotu osob, aj predmetov alebo tekutiny.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife NannyTone VM Lite TrueLife Náhradná rodičovská jednotka k H32
TrueLife NannyTone VM Lite

Chcete mať svoje bábätko pod dohľadom a kontrolovať ho aj vtedy, keď práve spí v inej miestnosti? V tom vám môže pomôcť digitálna audio opatrovateľka TrueLife NannyTone VM Lite, ktorá ponúka spoľahlivý prenos aj praktické funkcie. Opatrovateľku je možné prevádzkovať na dobíjacie ceruzkové batérie, a tak vám môže pomôcť nielen doma, ale aj keď práve budete na cestách.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife BELLE IPL E3 TrueLife sonická zubná kefka SonicBrush Compact Black
TrueLife BELLE IPL E3

IPL epilátor pre bezbolestné a dlhodobé odstránenie chĺpkov na tvári, tele aj oblasti bikín. Truelife BELLE IPL E3 ponúka až 600 000 zábleskov, SensCool technológiu, 2 režimy a 5 intenzít svetla.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
TrueLife sonická zubná kefka SonicBrush Compact Black TrueLife sonická zubná kefka SonicBrush Compact Black
TrueLife sonická zubná kefka SonicBrush Compact Black

Sonická zubná kefka so 70 000 pohybmi za minútu a 4 režimy čistenia. Truelife SonicBrush Compact Black ponúka výdrž batérie až 30 dní a 3 náhradné hlavice v balení. Cestovné puzdro a nabíjacia základňa.

môžete mať ZAJTRA

MALL
TrueLife zvlhčovač vzduchu AIR Humidifier H3 TrueLife sonická zubná kefka SonicBrush Compact Black
TrueLife zvlhčovač vzduchu AIR Humidifier H3

Zvlhčovač vzduchu a aróma difuzér 2 v 1 s nádržkou s objemom 3 litre s výdržou až 24 hodín. TrueLife AIR Humidifier H3 je vybavený horným plnením, automatickým vypnutím pri nedostatku vody a manuálnym ovládaním pomocou okrúhleho tlačidla. Zásobník na esenciálny olej.

môžete mať ZAJTRA

MALL