TrueLife TrueLife NannyCam H32
115 €

94 €
+ doprava zadarmo

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.


TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnotenie: 4,5
29,90 €

Bezkontaktný teplomer TrueLife využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak v priebehu okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer stačí priblížiť k predmetu na vzdialenosť 5 – 8 cm a do jednej sekundy získate výsledok merania. Možno merať aj teplotu povrchov, použitie možné aj pre zvieratá.


TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24

Hodnotenie: 5
80 €

69,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.


TrueLife NannyCam H32+Care Q7
131,50 €

108,60 €
+ doprava zadarmo

TrueLife NannyCam H32 je digitální video chůvička s přehledným barevným 3,2 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít jistotu, že je s Vašimi blízkými vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilní signál. Bezkontaktní teploměr TrueLife využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu na vzdálenost 5 – 8 cm a do jedné sekundy získáte výsledek měření. Lze měřit také teplotu povrchů, použití možné i pro zvířata.


TrueLife NannyCam V24+Care Q7
108,20 €

92,99 €
+ doprava zadarmo

TrueLife NannyCam V24 TrueLife NannyCam V24 je digitální video chůvička s přehledným barevným 2,4 palcovým LCD displejem, pokojovým teploměrem, automatickým nočním módem. Přenos zvuku i obrazu je vysoce kvalitní ve dne i v noci. Můžete být v klidu a mít jistotu, že je s Vašimi blízkými vše v pořádku, protože použitá digitální technologie s frekvencí 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilní signál. Bezkontaktní teploměr TrueLife využívá technologie infračerveného záření a dosahuje tak během okamžiku velmi přesných výsledků. Teploměr stačí přiblížit k předmětu na vzdálenost 5 – 8 cm a do jedné sekundy získáte výsledek měření. Lze měřit také teplotu povrchů, použití možné i pro zvířata.


TrueLife SonicBrush UV

TrueLife SonicBrush UV

Hodnotenie: 5
109,99 €

74,90 €
+ doprava zadarmo

Elektrický zubní kartáček se postará o váš úsměv. Truelife SonicBrush UV odstraní pomocí vysokofrekvenční sonické technologie maximum plaku ze zubní skloviny i dásní. K dispozici máte 4 režimy čištění – Clean, Whiten, Massage a Soft. Na jedno nabití vydrží pracovat až 19 dní. V příslušenství naleznete i UV sterilizátor, který odstraní bakterie z hlavic kartáčku.