TrueLife NannyCam H32+Care Q7
131,50 € 108,60 €
+ doprava zadarmo

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku a obrazu je vysoko kvalitný aj cez deň aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál. Bezkontaktný teplomer TrueLife využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak behom okamihu veľmi presných výsledkov. Teplomer stačí priblížiť k predmetu na vzdialenosť 5 – 8 cm a do jednej sekundy získate výsledok merania. Možno merať tiež teplotu povrchov, použitie možné aj pre zvieratá.

TrueLife NannyTone VM1-40%
66,35 € 39,71 €

Akcia

NannyTone VM1 digitálna audio pestúnka od značky TrueLife umožňuje obojsmerný prenos zvuku a vďaka zabudovanému teplomeru aj kontrolu teploty v miestnosti a nočnú lampičku. Opatrovateľku môžete napájať cez mikro USB kábel, aj z powerbanky na cestách, prípadne z obyčajných AAA batérií.

TrueLife NannyCam H32-24%

TrueLife NannyCam H32

Hodnotenie: 4,5
115 € 87,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

TrueLife NannyCam H32 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 3,2 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysokokvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál.

TrueLife Care Q7

TrueLife Care Q7

Hodnotenie: 4,5
29,90 €

Bezkontaktný teplomer TrueLife využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak v priebehu okamihu veľmi presné výsledky. Teplomer stačí priblížiť k predmetu na vzdialenosť 5 – 8 cm a do jednej sekundy získate výsledok merania. Možno merať aj teplotu povrchov, použitie možné aj pre zvieratá.

TrueLife NannyWatch A15-45%

TrueLife NannyWatch A15

Hodnotenie: 5
219,99 € 118,84 €
+ doprava zadarmo

Akcia

je digitálna video pestúnka umiestnená v hodinkách s prehľadným farebným 1,5 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

TrueLife NannyCam V24

TrueLife NannyCam V24

Hodnotenie: 4,5
80 € 71,15 €
+ doprava zadarmo

Akcia

TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, budíkom, automatickým nočným módom vrátane VOX režimu a vysoko kvalitným prenosom zvuku i obrazu s dosahom až 300 metrov.

TrueLife Nutrio BP Electric - elektrická odsávačka-32%
99,99 € 67,17 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktická elektrická odsávačka mateřského mléka od značky TrueLife nabízí až 9 úrovní odsávání i automatický mód. Odsávačku lze nabít přes USB a vydrží až 100 minut. Je vybavena 3 režimy – sání, stimulace, masáž a silikonovým nástavcem.

TrueLife Nutrio BP Manual - ruční odsávačka-41%
39,99 € 23,45 €

Akcia

Praktická manuální odsávačka mateřského mléka od značky TrueLife nabízí 2 úrovně tlaku sání. Odsávačka se 100% silikonovým nástavcem bez BPA zaujme prémiovým designem simulujícím kojení a také snadnou údržbou.

TrueLife Osobná váha FitScale W3
50,99 € 31 €

Novinka

Múdra osobná váha od značky TrueLife meria hmotnosť, podiel tuku, svalov, vody a kostí v tele. Váha FitScale W3 disponuje vysokou presnosťou meranie váhy. Dokáže sledovať 7 indexov vrátane BMI, rozpozná až 8 rôznych užívateľov. Možnosť nastavenia osobných cieľov. Zaručuje vodeodolnosť a ponúka prémiový dizajn s tvrdeným sklom.

TrueLife NannyCam V24+Care Q7
108,20 € 93,10 €
+ doprava zadarmo

TrueLife NannyCam V24 TrueLife NannyCam V24 je digitálna video pestúnka s prehľadným farebným 2,4 palcovým LCD displejom, izbovým teplomerom, automatickým nočným módom. Prenos zvuku i obrazu je vysoko kvalitný vo dne aj v noci. Môžete byť v pokoji a mať istotu, že je s Vašimi blízkymi všetko v poriadku, pretože použitá digitálna technológia s frekvenciou 2.4 Ghz zaručuje bezpečný a stabilný signál. Bezkontaktný teplomer TrueLife využíva technológiu infračerveného žiarenia a dosahuje tak behom okamihu veľmi presných výsledkov. Teplomer stačí priblížiť k predmetu na vzdialenosť 5 – 8 cm a do jednej sekundy získate výsledok merania. Možno merať tiež teplotu povrchov, použitie možné aj pre zvieratá.

TrueLife AquaFloss Compact

TrueLife AquaFloss Compact

Hodnotenie: 4,5
85,59 € 46,20 €
+ doprava zadarmo

Ústna sprcha pre doplnenie ústnej hygieny – dôkladne vyčistí medzizubné priestory. TrueLife AquaFloss Compact je vybavená tryskoutromi režimami čistenia a **automatickým časovačom, ktorý stráži dobu čistenia. Nádržka na vodu s objemom **150 ml vydrží na niekoľko čistení.

TrueLife AquaFloss Compact Standard Jet
9,78 € 5,90 €

Náhradné trysky k AquaFloss Compact. TrueLife AquaFloss Compact Standard Jet obsahuje v balení 2 kusy náhradných trysiek.

TrueLife AquaFloss Station Periodontal Jet
9,78 € 5,90 €

Náhradné trysky k AquaFloss Station. TrueLife AquaFloss Station Periodontal Jet obsahuje v balení 4 kusy náhradných trysiek.

TrueLife FitScale W5 BT

TrueLife FitScale W5 BT

Hodnotenie: 4
84,40 € 57,50 €
+ doprava zadarmo

Múdra osobná váha s vysokou presnosťou váženia od spoločnosti TrueLife. Meria celkom 14 rozdielnych parametrov, okrem iného podiel tuku, vody alebo kostnej hmoty v tele. Svoje údaje a osobné ciele si do nej môže ukladať až 8 používateľov. Samozrejmosťou je pridružená mobilná aplikácia, vďaka ktorej budete mať perfektný prehľad o svojom pokroku.

TrueLife SonicBrush Compact
66,16 € 35,90 €

Elektrická zubná kefka sa postará o váš úsmev. Truelife SonicBrush UV odstráni pomocou vysokofrekvenčnej sonickej technológie maximum plaku zo zubnej skloviny a ďasien. K dispozícii máte 4 režimy čistenia – Clean, White, Massage a Soft. Na jedno nabitie vydrží až 30 dní.

TrueLife SonicBrush Compact Sensitive Duo Pack
13,60 € 9,80 €

Novinka

Náhradné kefkové hlavice TrueLife SonicBrush Compact Sensitive Duo Pack pre elektrické kefky TrueLife SonicBrush Compact. Balenie obsahuje 2 kusy náhradných hlavíc.

TrueLife SonicBrush Compact Standard Duo Pack
11,60 € 7,80 €

Novinka

Náhradné kefkové hlavice TrueLife SonicBrush Compact Standard Duo Pack pre elektrické kefky TrueLife SonicBrush Compact. Balenie obsahuje 2 kusy náhradných hlavíc.

TrueLife SonicBrush Compact Whiten Duo Pack
11,60 € 7,80 €

Novinka

Náhradné kefkové hlavice TrueLife SonicBrush Compact Whiten Duo Pack pre elektrické kefky TrueLife SonicBrush Compact. Balenie obsahuje 2 kusy náhradných hlavíc.

TrueLife AquaFloss Station

TrueLife AquaFloss Station

Hodnotenie: 4,5
98,20 € 54,40 €
+ doprava zadarmo

Ústna sprcha pre doplnenie ústnej hygieny – dôkladne vyčistí **medzizubné priestory. TrueLife AquaFloss Station je vybavená **tryskou **s **10 úrovňami **tlaku, ktorá je otočná o **360°. Nádržka na vodu s objemom **600 ml **vydrží na niekoľko čistení.

TrueLife SonicBrush UV

TrueLife SonicBrush UV

Hodnotenie: 4,5
109,99 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Elektrický zubní kartáček se postará o váš úsměv. Truelife SonicBrush UV odstraní pomocí vysokofrekvenční sonické technologie maximum plaku ze zubní skloviny i dásní. K dispozici máte 4 režimy čištění – Clean, Whiten, Massage a Soft. Na jedno nabití vydrží pracovat až 19 dní. V příslušenství naleznete i UV sterilizátor, který odstraní bakterie z hlavic kartáčku.