TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M bravčové 12 kg
61,30 € 46,50 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným bravčovým mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M bravčové 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg
45 € 35,40 €

Granule sú vhodné pre psov malých a stredných plemien, ktorí sú náchylnejší k potravinovým alergiám. Monoproteinové krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg
61,30 € 45,30 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg
61,30 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným jahňacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg
61,30 € 52 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahujú kvalitnú a chutnú sušenú šunku. TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M kačica 12 kg
61,30 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Cat Adult tuniak 10 kg
57,20 € 52,80 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé mačky, ktoré preferujú krmivo s rybou. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z tuniaka. TRAINER Natural Cat Adult tuniak 10 kg je v superprémiovej kvalite a ľahko stráviteľné.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini hydinové mäso 7 kg
45 € 39 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí sú náchylnejší k priberaniu na váhe. Pokrývajú všetky požiadavky na výživu a disponuje kvalitným a diétnym hydinovým mäsom. TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini hydinové mäso 7 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg
61,30 € 52 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z lososa. TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M / M hydinové mäso 12 kg
60,10 € 43,10 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí sú náchylnejší k priberaniu na váhe a následnej obezite. Disponuje kvalitným a diétnym hydinovým mäsom. TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M/M hydinové mäso 12 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy & Jun M / M losos 12 kg
65,40 € 52,90 €

Granule sú vhodné pre šteňatá stredných plemien, ktorým zaisťuje zdravé kĺby a podporuje rast. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy & Jun M / M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M / M losos 12 kg
65,40 € 52,20 €

Granule sú vhodné pre psích seniorov stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg
65,40 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre šteňatá stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Cat Adult kuracie 10 kg
57,20 € 44 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé mačky, ktoré preferujú krmivo s hydinovým mäsom. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z kurčaťa. TRAINER Natural Cat Adult kuracie 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.