TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg-23%
61,30 € 46,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným jahňacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M jahňacie 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jahňa & ryža 7 kg-22%
45 € 34,90 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným jahňacím mäsom. TRAINER Sensitive No Gluten Adult Mini jahňa & ryža 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg-27%
61,30 € 44,40 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Sensitive No Gluten Adult M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Cat STERILISED hydinové mäso 10 kg-16%
61,30 € 50,90 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahujú kvalitné a chutné hydinové mäso. TRAINER Natural Cat STERILISED hydinové mäso 10 kg je v superprémiové kvalite a ľahko stráviteľné krmivo.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg-22%
45 € 34,80 €

Granule sú vhodné pre psov malých a stredných plemien, ktorí sú náchylnejší k potravinovým alergiám. Monoproteinové krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini losos 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kačica 7 kg-23%
45 € 34,60 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult Mini kačica 7 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini hydinové mäso 7 kg-24%
45 € 34 €

Granule sú vhodné pre psov malých plemien, ktorí sú náchylnejší k priberaniu na váhe. Pokrývajú všetky požiadavky na výživu a disponuje kvalitným a diétnym hydinovým mäsom. TRAINER Natural WEIGHT CARE Mini hydinové mäso 7 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Cat Adult tuniak 10 kg-26%
57,20 € 42 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé mačky, ktoré preferujú krmivo s rybou. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z tuniaka. TRAINER Natural Cat Adult tuniak 10 kg je v superprémiovej kvalite a ľahko stráviteľné.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M bravčové 12 kg-29%
61,30 € 43,10 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným bravčovým mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M bravčové 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy & Jun M / M losos 12 kg-23%
65,40 € 50 €

Granule sú vhodné pre šteňatá stredných plemien, ktorým zaisťuje zdravé kĺby a podporuje rast. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No Gluten Puppy & Jun M / M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Maxi Puppy čerst. kura 12kg 12
55,20 € 51 €

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuracím mäsom. Obsahuje jablčné výťažky pre zubnú hygienu. TRAINER Natural Maxi Puppy čerst. kura 12kg je vhodné pre psov veľkých rás v rozmedzí 9 až 24 mesiacov. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Cat Sterilised hydinové mäso 3kg
25,50 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahujú kvalitné a chutné mäso z hydiny. TRAINER Natural Cat Sterilised hydinové mäso 3kg je v superprémiovej kvalite a je to ľahko stráviteľné krmivo.

TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M / M hydinové mäso 12 kg-32%
60,10 € 40,70 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí sú náchylnejší k priberaniu na váhe a následnej obezite. Disponuje kvalitným a diétnym hydinovým mäsom. TRAINER Natural WEIGHT CARE Adult M/M hydinové mäso 12 kg je v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Med. Puppy&Jun čerst. kura 12kg
57,10 € 48,60 €

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuracím mäsom. Obsahuje jablčné výťažky pre zubnú hygienu. TRAINER Natural Med. Puppy&Jun čerst. kura 12kg je vhodné pre šteňatá stredných rás do 12 mesiacov. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Medium Ad. čerst. kura 12kg
55,40 € 46,90 €

Superprémiové krmivo disponuje jablčnými výťažkami, ktoré sa starajú o zubnú hygienu. Obsahuje aloe vera s posilňujúcimi a regenerujúcimi účinkami. TRAINER Natural Medium Ad. čerst. kura 12kg je vhodné pre dospelých psov stredne veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Maxi Maturity čerst. kura 12kg
55,40 € 47,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuracím mäsom. Obsahuje bioflavonoidy pre zubnú hygienu a citrusové výťažky pre stimuláciu spaľovania tukov. TRAINER Natural Maxi Maturity čerst. kura 12kg je vhodné pre dospelých psov nad 6 rokov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M / M losos 12 kg-19%
65,40 € 52,70 €

Granule sú vhodné pre psích seniorov stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným mäsom z lososa. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Maturity M/M losos 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Cat Steril. losos 3kg
28,10 € 24,70 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahujú kvalitné a chutné mäso z lososa. TRAINER Natural Cat Steril. losos 3kg je v superprémiovej kvalite a je to ľahko stráviteľné krmivo.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králik 7kg
45,10 € 38,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králik 7kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg-27%
65,40 € 47,70 €

Granule sú vhodné pre šteňatá stredných plemien, ktorí majú citlivé zažívanie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Puppy & Jun M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Sens.No glut.Maturity Mini losos 2 kg
19 € 16,20 €

Superprémiové krmivo disponuje nízkym obsahom sodíka, ktorý pomáha predchádzať ochoreniam ústnej dutiny, srdca a obličiek. Je ideálne pre psov s citlivým zažívaním, pretože neobsahuje lepok. TRAINER Natural Sens.No glut.Maturity Mini losos 2 kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a ryža 3kg
18,30 € 15,50 €

Superprémiové krmivo disponuje ženšenom pre posilnenie imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zápalom a pre udržanie zdravých kĺbov. TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a ryža 3kg je vhodné pre dospelých psov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg
61,30 € 52,10 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z lososa. TRAINER Natural Cat STERILISED losos 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg
61,30 € 52 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé kastrované mačky. Obsahujú kvalitnú a chutnú sušenú šunku. TRAINER Natural Cat STERILISED sušená šunka 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Cat Adult kuracie 10 kg
60 €

Granule sú vhodné pre všetky dospelé mačky, ktoré preferujú krmivo s hydinovým mäsom. Obsahuje kvalitné a chutné mäso z kurčaťa. TRAINER Natural Cat Adult kuracie 10 kg je ľahko stráviteľné krmivo v superprémiovej kvalite.

TRAINER Natural Sens.No glut.Pup&Jun M/M losos 3 kg
23,40 € 19,90 €

Superprémiové krmivo disponuje omega-3 mastnými kyselinami z lososa, ľanových semienok a rias pre podporu zdravej kože a lesklej srsti. TRAINER Natural Sens.No glut.Pup&Jun M/M losos 3 kg je vhodné pre šteňatá stredných plemien. Hypoalergénne a bez lepku.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králik 2 kg
19 € 16,50 €

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.Mini králik 2 kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

TRAINER Natural Maxi Ad. Hovädzie a ryža 12kg
55,40 €

Superprémiové krmivo disponuje ženšenom pre posilnenie imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zápalom a pre udržanie zdravých kĺbov. TRAINER Natural Maxi Ad. Hovädzie a ryža 12kg je vhodné pre dospelých psov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Small&Toy Ad. Hovädzie a ryža 7kg
40,30 € 34,30 €

Superprémiové krmivo disponuje exkluzívnou zmesou antioxidantov extrahovaných z citrusových plodov, ktoré slúžia proti bunkovému starnutiu. TRAINER Natural Small&Toy Ad. Hovädzie a ryža 7kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien s nadváhou. Bez konzervantov, farbív a dochucovadiel

TRAINER Natural Small&Toy Ad. kuře a rýže 7kg
40,30 € 34,30 €

Superprémiové krmivo disponuje exkluzívnou zmesou antioxidantov extrahovaných z citrusových plodov, ktoré slúžia proti bunkovému starnutiu. TRAINER Natural Small&Toy Ad. kura a ryža 7kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien s nadváhou. Bez konzervantov, farbív a dochucovadiel

TRAINER Natural Cat Adult tuniak 3kg
25,50 € 23 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje extrakt z brusníc pre optimálnu funkciu močového traktu. Riasy a rybí autolyzát zaisťujú príjem nutrientov nevyhnutných pre kvalitnú srsť. TRAINER Natural Cat Adult tuniak 3kg je vhodné pre dospelé mačky od 1 do 7 rokov veku.

TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M / M kačica 12 kg
68,90 €

Granule sú vhodné pre psy stredných plemien, ktorí majú citlivé trávenie. Krmivo disponuje kvalitným kačacím mäsom. TRAINER Natural SENSITIVE No gluten Adult M/M kačica 12 kg je v superprémiovej kvalite a neobsahuje lepok.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 12kg
58,60 € 49,90 €

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 12kg je vhodné pre dospelých psov veľkých a stredných plemien.

TRAINER Natural Cat Adult kuracie 3kg
25,50 € 23 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje extrakt z brusníc pre optimálnu funkciu močového traktu. Riasy a rybí autolyzát zaisťujú príjem nutrientov nevyhnutných pre kvalitnú srsť. TRAINER Natural Cat Adult kurací 3kg je vhodné pre dospelé mačky od 1 do 7 rokov veku.

TRAINER Natural Maxi Ad. Hovädzie a ryža 3kg
18,30 € 15,50 €

Superprémiové krmivo disponuje ženšenom pre posilnenie imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zápalom a pre udržanie zdravých kĺbov. TRAINER Natural Maxi Ad. Hovädzie a ryža 3kg je vhodné pre dospelých psov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a ryža 12kg
55,40 € 51 €

Superprémiové krmivo disponuje ženšenom pre posilnenie imunity. Boswellia Serrata a Perna Canaliculus proti zápalom a pre udržanie zdravých kĺbov. TRAINER Natural Maxi Ad. Prosciutto a ryža 12kg je vhodné pre dospelých psov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Maxi Ad. Ryba a ryža 12kg-18%
55,40 € 44,90 €

Superprémiové krmivo disponuje talianskou šunkou a ľanovým semienkom. TRAINER Natural Maxi Ad. Ryba a ryža 12kg je vhodné pre dospelých psov veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Medium Ad. Prosciutto a ryža 12kg
55,40 € 46,90 €

Superprémiové krmivo disponuje jablčnými výťažkami, ktoré sa starajú o zubnú hygienu. Obsahuje rastlinné vlákna a prebiotiká pre podporu trávenia a vyváženú črevnú mikroflóru. TRAINER Natural Medium Ad. Prosciutto a ryža 12kg je vhodné pre dospelých psov stredne veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Medium Ad. Ryba a ryža 12kg
55,40 € 46,90 €

Superprémiové krmivo disponuje jablčnými výťažky, ktoré sa starajú o zubnú hygienu. Obsahuje červenú repu a výťažok z čakanky pre zdravý tráviaci systém. TRAINER Natural Medium Ad. Ryba a ryža 12 kg je vhodné pre dospelých psov stredne veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Medium Maturity čerst. kura 12kg
57,10 € 49,50 €

Superprémiové krmivo disponuje čerstvým kuracím mäsom. Obsahuje bioflavonoidy pre zubnú hygienu. TRAINER Natural Medium Maturity čerst. kura 12kg je vhodné pre dospelých psov nad 7 rokov stredne veľkých rás. Bez farbív a konzervačných látok.

TRAINER Natural Sens.Plus Ad.M/M králik 12 kg
62,30 € 53,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sens.Plus Ad.M/M králik 12 kg je vhodný pre dospelých psov veľkých a stredných plemien.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 2kg
17,60 € 15 €

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 2kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 7kg
41,40 € 35,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult Mini kun 7kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien.

TRAINER Natural Small&Toy Ad. Prosciutto a ryža 7kg
40,30 € 34,30 €

Superprémiové krmivo disponuje exkluzívnou zmesou antioxidantov extrahovaných z citrusových plodov, ktoré slúžia proti bunkovému starnutiu. TRAINER Natural Small&Toy Ad. Prosciutto a ryža 7kg je vhodné pre dospelých psov malých plemien s nadváhou. Bez konzervantov, farbív a dochucovadiel

TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 3kg
20,90 € 17,70 €

Superprémiové krmivo disponuje extraktom z olivového listu s antioxidantmi, omega 3 a 6 mastnými kyselinami, biotínom a zinkom, ktorý zaručuje ochranu kože. TRAINER Natural Sensitive Plus Adult M/M kun 3kg je vhodné pre dospelých psov veľkých a stredných plemien.