Topicrem Umývací gél na tvár, telo a vlasy (Gentle Cleansing Gel)
7,90 € 7,50 €

Jemný gél na umývanie tváre, tela a vlasov, jemne umýva a ošetruje vlasy, chráni vrchnú vrstvu pokožky. Zbavuje pokožku nečistôt, eliminuje pocit pnutia a chráni pred podráždením. Tento gél je vhodný pre celú rodinu vrátane detí. Vďaka šetrnému zloženiu je vhodný aj pre citlivú pokožku.

Topicrem Jemná micelárna voda (Gentle Micellar Water) 400 ml
13 € 11,40 €

Micelárna voda rešpektujúci citlivú pokožku. Jemne odstraňuje make-up a nečistoty z tváre, zanecháva pokožku jemnú a čistú. Dokonale vyvážená kombinácia (účinnosť / jemnosť / mäkkosť) s jemnými aktívnymi látkami. Nedráždi oči. Vhodná tiež pri nosení kontaktných šošoviek.

Topicrem Korekčné nočný krém MELA (Corrective Night Cream) 40 ml
23,40 € 21,10 €

Korekčné pleťový krém je ľahký hydratačný krém, ktorý je ideálny v boji proti pigmentovým škvrnám. Odstraňuje už vzniknuté pigmentové škvrny a predchádza vzniku nových. Znižuje tvorbu melanínu v pleti, zosvetľuje a zjednocuje tón pleti.

Topicrem Upokojujúci pleťový fluid CALM + (Soothing Fluid) 40 ml-28%
13,80 € 9,80 €

Pleť ový fluid Calm + je unikátnym produktom k starostlivosti o podráždenú, precitlivenú a alergickú pleť. Vďaka obsahu aktívnych zložiek, zaisťuje optimálnu znášanlivosť, znižuje precitlivenosť pleti a zvyšuje jej odolnosť. Intenzívne a hĺbkovo hydratuje pleť a tiež ju upokojuje.