Tigi Šampón pre chemicky ošetrené blond vlasy Bed Head Dumb Blonde (Shampoo)
8,50 €

Značka Tigi vytvorila tento špeciálny šampón pre chemicky poškodené blond vlasy. Šampón Bed Head Dumb Blonde vaše vlasy ozdraví a navráti im späť stratenú silu. K omplex účinných látok vlasy regeneruje a chráni. Obsahuje u nikátní technológiu Colour-LockDown pre osvieženie a oživenie farby.


Tigi Šampón pre lesk vlasov S-Factor Diamond Dreams (Shampoo)
8,10 €

Šampón S-Factor Diamond Dreams od značky Tigi je určený pre všetky typy vlasov, vrátane farbených. H ydratuje vlasy, chráni ich pred voľnými radikálmi a škodlivými vplyvmi prostredia a dodáva vlasom neodolateľný lesk. P odrtrhuje farbu vlasov a zabraňuje blednutiu farby u farbených vlasov.


Tigi Šampón pre normálne vlasy Bed Head Urban Anti + Dotes Re-Energize (Shampoo)
6,80 €

5,80 €

Akcia

Bed Head Urban Antidotes Re-Energize od značky Tigi je určený pre každodenné použitie pre normálne vlasy. Efektívne čistí, ošetruje a posilňuje vaše vlasy, dodáva im potrebné živiny a lesk. Navyše vás ohromí ovocná vôňa, ktorá na vašich vlasec pretrvá až do ďalšieho umývania.


Tigi Šampón pre objem vlasov Catwalk Your Highness (Elevating Shampoo)
8 €

Chcete dodať svojim vlasom objem a nadýchanosť? Potom siahnite po šampónu pre objem Catwalk Your Highness. Ten dodá vlasom lesk a výrazný objem, dokáže skrátka každé vlasy poriadne našuchoriť a rozžiariť. Navyše vďaka zloženiu obohatenom o vanilku a santalové drevo krásne vonia.


Tigi Kondicionér pre objem vlasov Catwalk Your Highness (Elevating Conditioner)
7,80 €

Chcete dodať svojim vlasom objem a nadýchanosť? Potom siahnite po kondicionéru pre objem Catwalk Your Highness. Tento produkt dodá vlasom lesk a výrazný objem, dokáže skrátka každé vlasy poriadne našuchoriť a rozžiariť. Navyše vďaka zloženiu obohatenom o vanilku a santalové drevo krásne vonia.


Tigi Krém pre objem vlasov s neónovým efektom Bed Head (Motor Mouth) 240 ml
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Krém pre objem vlasov s neónovým efektom Bed Head Motor Mouth dodá vašim vlasom extrémny objem a lesk. Navyše vyzerá báječne nielen na dennom svetle, ale i pod UV svetlom, čo oceníte na party. Krém m ôžete vrstviť s inými produktmi alebo používať samostatne.


Tigi Modelovacie pasta Bed Head Hard To Get (Texturizing Paste) 42 g
7,20 €

Modelovacie pasta Bed Head Hard To Get je určená pre všetky typy vlasov a je určená pre všetkých, ktorí túžia dodať textúry svojmu účesu. Oddelí jednotlivé pramene od seba a dodáva vlasom matný efekt. Vlasy hydratuje a navyše krásne vonia.


Tigi Modelovacie pasta na vlasy Bed Head Manipulator ( Texture Paste) 57 ml
6,80 €

Modelovacie pasta na vlasy Bed Head Manipulator od značky Tigi udrží tvar vášho účesu po celý deň či noc. S touto pastou môžete vlasy rozcuchat, vytvárať pichliače, zvýrazňovať jednotlivé pramene alebo tvarovať lokne. Naviac má jemnú kokosovú vôňu a nemastné zloženie.


Spoločnosť TIGI bola založená v roku 1986 talianskymi bratmi Tonym a Guyom Mascolovými a počas rokov sa firma vypracovala na medzinárodnú značku, ktorá svoje výrobky predáva po celom svete. Značka TIGI vyrába kvalitné produkty v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. Značka TIGI netestuje svoje produkty na zvieratách.

Spoločnosť TIGI bola založená v roku 1986 talianskymi bratmi Tonym a Guyom Mascolovými a počas rokov sa firma vypracovala na medzinárodnú značku, ktorá svoje výrobky predáva po celom svete. Značka TIGI vyrába kvalitné produkty v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. Značka TIGI netestuje svoje produkty na zvieratách.