KOMFORT 2v1 - svetlomodrá
130x

Tega Baby KOMFORT 2v1

21 €
Doprava zadarmo

Vanička Komfort 2v1 s vnútornou anatomickou formou bola navrhnutá tak, aby pri kúpaní podporovala dieťa. Táto vaňa bola navrhnutá a vytvorená pre uľahčenie kúpania dieťaťa, najmä v prvých mesiacoch jeho života.

Tovar od predajcu MALL
Tega Baby Vanička LUX Sova 102 cm - sivá
23x

Tega Baby Vanička LUX Sova 102 cm - sivá

15,10 €

Vanička LUX od značky Tega Baby je vyrobená z nezávadného plastového materiálu, ktorý sa ľahko čistí vlažnou vodou. Anatomický tvar vaničky a roztomilé obrázky sovičiek iste zaujme každé dieťatko. Vanička je navyše vybavená praktickým teplomerom.

Tovar od predajcu MALL
Tega Baby Stúpadlo k umývadlu FOLK - biela

Tega Baby Stúpadlo k umývadlu FOLK - biela

8,50 €

Stúpadlo k umývadlu, či k WC. Je vhodné pre deti širokej vekovej kategórie (3 – 14 rokov). Vďaka protišmykovému povrchu a ergonomickému tvaru je praktické na používanie. Tega stúpadlo u umývadlu FOLK – biela umožní dieťaťu, aby pohodlne použilo toaletu, dosiahlo na umývadlo pre vyčistenie zubov, dosiahlo k vyššiemu stolu, či na kuchynskú linku.

Tovar od predajcu MALL
sedadlo na WC mäkké Autíčka Modrá
77x

Tega Baby Detské sedadlo na WC mäkké

10,90 €
10,70 €

Cosing Univerzálne sedadlo na WC poskytuje komfort a pohodlie vďaka mäkkej sedacej časti potiahnuté PVC. Ideálne pre deti, ktoré sa učia chodiť na toaletu Ľahko sa pripojí k väčšine záchodových dosiek vďaka protišmykovým častiam. Moderný spôsob potiahnutia bráni oderu a zničeniu.

Tovar od predajcu MALL
Univerzálny stojan na vaničky 102 cm - biela
27x

Tega Baby Univerzálny stojan na vaničky 102 cm

23 €
Doprava zadarmo

Ďalšie ponuky od 27,83 €

Praktický stojan na anatomickú vaničku na dieťatko. Anatomický tvar zaisťuje bezpečné usadenie vaničky a uľahčuje kúpanie.

Tovar od predajcu MALL
Penové lehátko do vaničky UNI KOLOR - žltá
5x

Tega Baby Penové lehátko do vaničky UNI KOLOR

7,60 €

Lehátko do vane, ktoré mamičke uľahčia kúpanie vďaka tomu, že bude mať pri kúpeli obe ruky voľné. Je vyrobené z mäkkého materiálu s plastickým vzorom. Na rozdiel od kovového lehátka umožňuje ponorenie celého telíčka do vody pre dôkladnú kúpeľ. Tega penové lehátko do vaničky UNI KOLOR je využiteľné aj ako sedadlo, až bude dieťa staršie.

Tovar od predajcu MALL
Tega Baby Sada nábytku pre deti Multifun - stolček a stolička - sivá
15x

Tega Baby Sada nábytku pre deti Multifun - stolček a stolička

64,90 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna detská sada Multifun značky TEGA sa skladá zo stolčeku a stoličky. Jedna strana pracovnej dosky je navrhnutá pre stavanie kociek stavebnice LEGO, po otočení získame priestor pre písanie a kreslenie. Zložením dosky vzniká úložný priestor na mnoho ďalších činností.

Tovar od predajcu MALL
Tega Baby Nočník - stolička Peppa Pig, ružová
2x

Tega Baby Nočník - stolička Peppa Pig

10,90 €
10,20 €

Nočník/stolička od značky Tega Baby je univerzálny nočník, použiteľný tiež ako stolička. Nočník je vyrobený z kvalitného materiálu, je ľahký, kompaktný a ľahko sa čistí. Vďaka svojmu tvaru a vysokej opierke chrbta poskytuje deťom maximálne pohodlie.

Tovar od predajcu MALL
Tega Baby detské sedadlo na WC mäkké - Peppa Pig, modrá
40x

Tega Baby detské sedadlo na WC mäkké - Peppa Pig

12,90 €

Detské sedadlo na WC od značky Tega je úžasne mäkké a zdobené obľúbenou postavičkou Peppa Pig. Sedadlo je ideálne pre deti, ktoré už vyrástli z nočníka a učia sa chodiť na toaletu.

Tovar od predajcu MALL

Poľská značkaPlastové a textilné produkty na kúpanie a hygienu pre deti.