Teddies Hojdací kôň hnedý
55,30 € 51,60 €

Každá malá princezná alebo malý cowboy by chceli jazdiť na koni. Tento plyšový hojdací kôň po stlačení uška erdží a hýbe chvostíkom. Po stlačení druhého uška vydáva zvuky podkov pri kluse a hýbe chvotíkom.

Teddies Hojdací kôň tmavohnedý
48,10 €

Plyšový hojdací koník pre malé princezné a Cowboye. Deti na koni udrží vďaka úchytom za hlavičkou. Nosnosť 50 kg. Vhodné od 3 rokov.

Teddies Sada náradia s opaskom + helma/prilba 10 ks-17%
15,30 € 12,60 €

Táto sada obsahuje základné vybavenie každého správneho montéra – prilbu, kladivko, kľúč, skrutkovač a veľa ďalšieho. Skvelý darček pre malých kutilov, čo si chcú vyskúšať prácu s náradím.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Teddies Odrážadlo Funny Wheels New Sport 2v1-16%
39,17 € 32,90 €

Unikátne! Chytré! Plastové odrážadlo 2v1. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové. Dve výškové nastavenia vpredu aj vzadu zaručia, že odrážadlo porastie s dieťaťom. Nové gumové kolieska!

Teddies Magnetická stavebnica 200 ks-25%
33,80 € 25,20 €

Magnetická stavebnica umožňuje stavbu najrozmanitejších tvarov, objektov a obrazcov. Základním stavebným prvkom sú magnetické tyčinky a poniklované guľôčky. Podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti.

Teddies Hojdačka drevo farebná 38x30cm v sáčku-34%
25,80 € 16,80 €

Hojdanie je obľúbenou detskou aktivitou a bude jej aj s drevenou hojdačkou Teddies, ktorá disponuje ohrádkou a tým je bezpečná a stabilná. Farebná hojdačka je vhodná pre použitie vonku na záhrade.

Teddies Hojdačka drevo 38x30cm v sáčku-27%
23,10 € 16,80 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, veď hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.

Teddies Odrážadlo NEON Funny Wheels Super Sport 2v1
48,90 €

Exkluzívne farby, nový dizajn koliesok a odnímateľný popruh to sú nové prednosti unikátneho odrážadla Funny Wheels Super Sport 2v1. Originálne české odrážadlo, ktoré dokáže rásť s vaším dieťaťom. Deti začnú jazdiť na trojkolesovom a potom hravo prejdú na dvojkolesové. Behom pár minút zmeníte trojkolesové odrážadlo na dvojkolesové.

Teddies Hojdačka Baby drevená 33x30cm-22%
23,10 € 18 €

Akcia

Hojdačka s bezpečnostnou zábranou je určená najmenším deťom, ktoré už samy sedia. Hojdačka pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Použitie v domácnosti aj vonku.

Teddies Bábika Sofinka s psíkom chodiaca a hovoriaca 42cm
30 € 26,90 €

Bábika Sofinka má na vodítku svojho psíka na kolieskach. Po stlačení tlačidla na brušku začne sama chodiť a rozprávať: "Ahoj, ja som Sofinka a mám rada svojho psíka. Pomôžeš mi vymyslieť jeho meno? Budeme sa spolu hrať? Daj mi vôdzku do ruky a pôjdeme sa prejsť. Mám ťa rada …

Teddies Hojdacia doska drevo 46x19cm-35%
18 € 11,70 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je dodávaná spoločne s lanom na zavesenie.

Teddies Bábika Natálka chodiaca a slovensky spievajúca
30,50 €

Chodiaca a hovoriaca bábika Natálka má krásne dlhé vlásky, ktoré dievčatká môžu česať a vyrábať najrôznejšie veselé účesy. Po stlačení tlačítka na brušku začne bábika chodiť a spievať: „Ahoj, ja som Natálka. Zaspievame si spolu? Zlatá brána otvorená … Maličká som … “.

Teddies Auto smetiari na zotrvačník so zvukom so svetlom
20,50 € 20,20 €

Novinka

Veľké smetiarske auto s recyklačnými kontajnermi na korbe. Model jazdí na zotrvačník, vydáva dokonca zvukové efekty a bliká. Vozidlo je vybavené výklopnou zadnou rampou. Auto je vyrobené z kvalitného odolného plastu.

Teddies Piánko veľké plast 61 kláves s mikrofónom
38 € 32,10 €

Uži si veľa zábavy s týmto detským piánkom na batérie s mnohými funkciami. Na 61 klávesoch si zahráte veľa skladieb, ktoré môžete ozvláštniť napríklad bicím alebo svojím vlastným spevom, keďže piánko má aj mikrofón. Každý určite ocení tiež stojanček, vďaka ktorému vám nikdy nespadnú noty.

Teddies Logik spoločenská hra-27%
10,90 € 7,90 €

Retro hra určená pre dvoch hráčov, vás iste polapí a nepustí. Hráči si hrou užijú veľa zábavy a zároveň potrénujete svoje mozgové závity. Hráč nastaví pod strieškou kombináciu z piatich farebných kolíkov a druhý hráč sa ju snaží počas desiatich pokusov odhaliť, po každom kole má indície koľko kolíkov sú umiestnené správne.

Teddies Hojdačka kohút-39%

Teddies Hojdačka kohút

Hodnotenie: 4,4
80,70 € 48,90 €

Tradičná drevená hojdačka pre deti v podobe kohúta. Húpanie dieťa zabaví na dlhé chvíle. Vysoké operadlo a nízko posadené sedadlo zaisťujú väčšiu stabilitu dieťaťa a bezpečnosť pri hojdaní.

Teddies Poľnohospodárske stroje so zvieratkami súprava farma 22 ks
20,50 € 20,20 €

Novinka

Súprava rôznych poľnohospodárskych áut, strojov, zvierat a doplnkov je ideálnou hračkou pre všetkých malých poľnohospodárov. Malý farmári teraz majú možnosť užiť si veľa zábavy, a navyše sa priučiť pri rôznych prácach na farme alebo poli.

Teddies Hokej spoločenská hra plast/kov
17,50 € 15,60 €

Novinka

Tento veľký plastový stolný hokej je skvelá spoločenská hra. Základom hokeja je robustné plastové klzisko, ktoré vydrží aj tvrdé údery. Kovový stôl. Hokej je spoločenská hra pre malých aj veľkých. Staň sa jedným z profi hráčov a uži si hokej priamo vo vašej obývačke alebo na záhrade spolu s ďalšími kamarátmi.

Teddies Stavebný stroj žeriav 30cm so svetlom a zvukom
20,50 € 17,50 €

Novinka

Plastový autožeriav veľkosti 30 cm musí mať každý malý stavebník. Žeriav na zotrvač a je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi. S ramenom so závesným hákom sa dá otáčať a vysúvať ho.

Teddies Odrážadlo Cross veľké modré-36%
31,90 € 20,20 €

Modro-žlté odrážadlo Cross spôsobí vašim deťom pravú radosť z pohybu. Ideálny pomocník pri prvých pohybových aktivitách dieťaťa. Odrážadlo je vybavené veľkými odolnými kolesami, vďaka ktorým z odrážadla ide len ťažko spadnúť.

Teddies Pokladňa dotyková s doplnkami so zvukom-30%
31,10 € 21,70 €

Kúpte svojim deťom do ich obchodíka funkčnú dotykovú pokladňu, s ktorou si užijú veľa zábavy. Súčasťou sady je tiež čítačka čiarových kódov, váha, potraviny, peniaze aj nákupný košík.

Teddies Kopaná/Futbal spoločenská hra drevo kovová
50,50 € 43,20 €

Novinka

Zahrajte si stolný futbal u vás doma so zmenšeninou klasického modelu stolného futbalu, ktorá sa zmestí na stôl. Hra je určená pre dvoch hráčov, má kvalitné madlá otočiteľné o 360 °, hráči sú hladko pohybliví nielen pri výkope, ale aj pri pohybe do strán. Samozrejme nechýbajú brankári ani počítadlo bodov.

Teddies Kamión s prepravníkom a bagrom 38cm
15,50 € 13,70 €

Novinka

Kamión s návesom a bagrom je skvelý darček pre malého vodiča. Kamión jazdí na zotrvačník, vydáva dokonca zvuky a svieti. Súčasťou hračky je bager, ktorý môžete prepravovať kam len chcete.

Teddies Stan plážový 145x100x88cm-30%
16,99 € 11,80 €

Super skladný detský stan v modrej farbe môžu deti využiť ako hraciu stan v izbičke alebo na záhrade v letných dňoch. Do stanu sa zmestia pohodlne 2 deti a tak si spolu užijú hŕbu zábayy pri hraní.

Teddies Magnetická tabuľka farebná s pečiatkami-21%
23 € 18 €

Magnetická mazacia tabuľka v krásnom farebnom prevedení je Kreatívne pomôcka pre kreslenie. A ak sa deťom obrázok nebude páčiť, v okamihu ho zmažú pomocou mazacej lišty. Deti si zábavnou formou zlepšujú motoriku a rozvíjajú si kreativitu.

Teddies Sada doktor/lekár v plastovom kufríku
7,60 €

Každá malá lekárka má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať na dosah to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Základný doktorský kufrík CZ design plný lekárskeho náčinia napr. stetoskop, teplomer, injekcie, kladivko atď.

Teddies Hojdačka drevo ružová 38x30cm-42%
25,80 € 14,90 €

Drevená hojdačka Teddies pripraví vaším deťom krásne zážitky, pretože hojdanie je jedna z najobľúbenejších detských aktivít. Hojdačka je opatrená ohrádkou a teda je pre deti bezpečná a stabilná.

Teddies Traktor s vlekom 39cm na so zvukom a svetlom
17,50 €

Novinka

Pre každého malého farmára je nepostrádateľným, všestranným pomocníkom traktor s vlekom Traktor je na zotrvačník, so zvukom a so svetlom. Valník sa dá ľahko odpojiť a znova pripojiť a tiež sa dá sklopiť.

Teddies Hokej spoločenská hra-27%
74,60 € 53,90 €

Hľadáte ideálny darček nielen pre chlapcov aj ich oteckov? Tento veľký plastový stolný hokej je skvelá spoločenská hra. Červený a modrý tím nastúpi proti sebe pri najväčšom zápase u vás doma.

Teddies Piánko Klávesy 37 klávesov-29%
18,40 € 13 €

Užite si veľa zábavy s týmto piánkom s mnohými funkciami. Na 37 klávesoch si zahráte veľa skladieb, ktoré môžete ozvláštniť napríklad bicími alebo svojím vlastným spevom. Hranie rozvíja hudobný sluch a rytmické cítenie.

Teddies Kombajn na zotrvačník 31 cm-23%
18 € 13,70 €

Detailne prepracovaný kombajn v šedo-zelenom farebnom prevedení s veľkou prednou radlicou je vernou kópiou ozajstnej poľnohospodárskej techniky. Stroj disponuje bočným ramenom na výsyp a odnímateľným prívesom.

Teddies Tank RC 33 cm T-34/85 27MHz so zvukom a svetlom-27%
40,70 € 29,40 €

Staňte sa účastníkom tankovej bitky s tankom T-34/85 na diaľkové ovládanie. Vozidlo v mierke 1:28 nielen jazdí, ale vydáva zvukové aj svetelné efekty a strieľa. Veža je otočná o 360°. Súčasťou balenia je aj dobíjací pack.

Teddies Kolotoč s loptičkami plast 18 cm
17,50 € 16,90 €

Pestrofarebný mechanický kolotoč zaujme deti na prvý pohľad. Stláčaj modré tlačidlo na kolotoči a sleduj, ako sa celý vnútrajšok kolotoče roztočí a zábavné guličky s humornými tvármi sa veselo roztancujú.

Teddies Telefóny izba na batérie 2ks vzdialenosť 8m
13 € 11,10 €

Dvojica plastových telefónov umožní deťom užívať si zábavné telefonovanie so súrodencami či kamarátmi. Telefóny sú určené pre vnútorné použitie, poháňa ich batéria a vyrobené sú z kvalitného a bezpečného plastu. Umožňujú nielen telefonovanie, ale aj skutočne zvonia, takže si s nimi vaši najmenší zaručene užijú veľa zábavy.

Teddies Sada doktor/lekár plast v plastovom kufríku na kolieskách
13,50 € 13 €

Mobilné sada obsahuje všetko, čo malý lekár potrebuje na ošetrenie pacientov. Všetky potrebné nástroje sú uložené v elegantnom kufríku na kolieskach. Súčasťou je aj stetoskop na batérie, ktorý vydáva zvuk tlkotu srdca.

Teddies Náradie drevo 25 ks v drevenom kufríku-22%
34,50 € 26,70 €

Teddies Drevené náradie v kufríku 25 ks. Sada dreveného náradia pre malých kutilov v kufríku. Náradie, ktoré formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie.

Teddies Odrážadlo CROSS Polícia-35%
25,30 € 16,40 €

Plastové odrážadlo pre deti. Kvalitné odrážadlo je vybavené veľkými odolnými kolesami, vďaka ktorým z odrážadla je len ťažko spadnúť. Odrážadlo je polepené policajnými nálepkami a je nafarbené do policajných farieb.

Teddies Žehliaca doska 46x21x46cm
17,72 € 15,30 €

Polohovateľná žehliaca doska pre gazdinky rôzneho vzrastu. Nastavenie je ako u naozajstnej dosky a umožňuje dievčatkám „pomáhať“ mamičke so žehlením dlhšiu dobu.

Teddies Digitálna pokladňa malá
12,30 € 11,10 €

Detská elektronická pokladňa malá s doplnkami pre každý správny obchod. Funkčná kalkulačka s displejom, otváracou zásuvkou s peniazmi, svetlom a zvukom u čítačky čiarových kódov.

Teddies Súprava vesmír kov/plast
17,70 € 16,90 €

Súprava vesmír je skvelým darčekom pre malých kozmonautov. Objavujte vesmír s množstvom doplnkov, ktoré sú vyrobené z odolného plastu. Raketoplán na batérie je čiastočne vyrobený z kovu. Vydáva svetelné a zvukové efekty.

Teddies Doktorská sada 20 ks v kufríku-22%
10,30 € 8 €

Každý správny lekár má vždy po ruke plne vybavený lekársky kufrík, pretože musí mať po ruke to najdôležitejšie na ošetrenie pacienta. Sada obsahuje stetoskop, injekciu, pinzetu, nožnice, elektrokardiograf a ďalšie príslušenstvo.

Český distribútor, ktorý kladie veľký dôraz na kvalitu a pridanú hodnotu hračiek. Už desiaty rok sa radí medzi špičku na slovenskom trhu. Spoločnosť sa neustále rozvíja a pracuje na vývoji nových produktov. Do portfólia patrí aj kolekcia YUPEE, ktorá zahŕňa obľúbené plastové odrážadlá.

Český distribútor, ktorý kladie veľký dôraz na kvalitu a pridanú hodnotu hračiek. Už desiaty rok sa radí medzi špičku na slovenskom trhu. Spoločnosť sa neustále rozvíja a pracuje na vývoji nových produktov. Do portfólia patrí aj kolekcia YUPEE, ktorá zahŕňa obľúbené plastové odrážadlá.