Syoss Posilňujúci lak na vlasy Ceramide Complex 5 ( Hair spray) 300 ml
3,50 € 3,20 €

Posilňujúci lak na vlasy Ceramide Complex 5 vytvára na vlasoch posilňujúci štruktúru, poskytuje 48 hodín dlhotrvajúcu fixáciu a perfektnú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou. Bol vyvinutý a testovaný kaderníkov, pomáha chrániť vlasy pred vzdušnou vlhkosťou a UV žiarením.

Syoss Lak na vlasy Shine & Hold 4 ( Hair spray) 300 ml
3,40 €

Lak na vlasy Shine & Hold 4 vytvára na vlasoch posilňujúci štruktúru, poskytuje 48 hodinovú dlhotrvajúcu fixáciu a perfektnú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou. Bol vyvinutý sa testovaný kaderníkov, ľahko sa vyčesáva a pomáha vlasy chrániť pred UV žiarenia.

Syoss Styling ová pasta na vlasy Matt Fiber (Paste) 100 ml
3,40 €

Styling ová pasta na vlasy Matt Fiber dodá vašim vlasom silnú fixáciu a stredne matný efekt. Nezaťažuje vaše vlasy, nezanecháva na nich žiadne stopy a dodá vašim vlasom prirodzenú hebkosť. Doprajte si starostlivosť ako zo salónu!.

Syoss Šampón 500ml CURL ME
3,58 € 2,80 €

SYOSS Curls & Waves 500 ml – špeciálny šampón pre prirodzene vlnité a kučeravé vlasy. Poskytuje bezchybný a dlhotrvajúci vzhľad a potrebnú hydratáciu bez fénovania. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. 

Syoss Šampón 500ml KERATIN
3,58 € 2,80 €

SYOSS Keratin 500 ml – šampón, ktorý vyplňuje vlasovú štruktúru keratínom pre pocit hebkých vlasov a 100% regeneráciu štruktúry vo vnútri vlasovej bunky. Poskytuje vlasom 100% pružnosť po každom umytí. Uhladzuje vlasové vlákno pre luminescenčný lesk. 

Syoss šampón WOMEN 500ml Purity & Care
4,06 € 3,17 €

SYOSS Purify & Care – šampón pre mastné korienky a suché končeky. Dodáva lesk a odstraňuje prebytočnú mastnotu bez zaťaženia. Poskytuje starostlivosť od korienkov až po končeky. Inšpirovaný technológiou Balance IQ. Objem 500 ml. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi

Syoss Šampón 500ml REPAIR
3,58 € 2,80 €

SYOSS Repair Therapy 500 ml – šampón pre suché a poškodené vlasy, pomáha vypĺňa vlasové vlákna a regeneruje existujúce poškodenia z minulých období. Obnovuje a posilňuje vlasy a zabezpečí zníženie lámavosti až o 90%. Zvyšuje odolnosť a pomáha bojovať proti budúcemu poškodeniu. 

Syoss Gél na vlasy Max Hold Gel (High Shine Extra Strong Hold) 250 ml
3,40 €

Gél na vlasy Max Hold Gel je ľahko tvarovateľný stylingový prípravok, ktorý poskytuje perfektnú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou. Bol vyvinutý a testovaný kaderníkov – zaistí vám až na 48 hodín mega silnú fixáciu účesu. Dobre sa vymýva a nezanecháva zvyšky. .

Syoss Kondicionér 500ml Pure Volume
3 € 2,34 €

SYOSS Pure Volume – kondicionér pre jemné vlasy bez objemu. Rada Pure získala označenie Ecolabel a ECARF. Bez silikónov, umelých farbív a minerálnych olejov. Vyhladzuje vlasové vlákna pre ľahšie česanie. Posilňuje vlasy, dodáva pružnosť a ultraľahký objem bez zaťaženia. Objem 500 ml. Výrobky SYOSS s

Syoss Kondicionér 500ml Volume
3 € 2,34 €

Posledný kus za túto cenu!

SYOSS Volume – kondicionér pre tenké vlasy bez objemu. Vyhladzuje vlasové vlákna pre ľahšie česanie. Posilňuje vlasy a dodáva ultraľahký objem bez zaťaženia. S technológou Lift & Collagen poskytuje vlasom Push-Up efekt. Objem 500 ml. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kader

Syoss Šampón pre jemné vlasy bez objemu Volume (Shampoo) 500 ml
3,40 € 3,10 €

Šampón pre jemné vlasy bez objemu Volume zaistí vašim vlasom maximálny objem na dobu až 48 hodín! Pre krásne vlasy ako zo salónu. Navyše vlasy nezaťažuje a neobsahuje ani silikóny. Maxi málneho objemu dosiahnete vyfénováním vlasov.

Syoss Šampón pre mužov Power (Shampoo) 500 ml
4,10 € 3,20 €

Šampón pre mužov Power je určený pre normálne vlasy, ktoré posilňuje a oživuje. Jeho vysoko účinná receptúra ​​osviežuje vlasy i pokožku hlavy. Pre krásne vlasy ako zo salónu každý deň.

Syoss Farba na vlasy
4,80 €

Farba na vlasy Syoss dodá vašim kaderiam nový rozmer a lesk. Technológia SalonPlex obnovuje poškodené vlasové väzby a regeneruje vlas zvnútra. Receptúra s keratínom obaľuje vlasovú kutikulu pre hladký a posilnený povrch vlasových vlákien. Pre zlepšenie viditeľné kvality vlasov a menej lámavosti.

Syoss šampón WOMEN 500ml Salon Plex
4,06 € 3,17 €

SYOSS Salon Plex – šampón na každodenné použitie. Vhodný na farbené a inak namáhané vlasy. Dodáva lesk, pružnosť, ochranu a vysokú odolnosť. Intenzívne regeneruje vlasy bez zaťaženia a dodáva plnší objem. Obsahuje receptúru s technológiou Salonplex, ktorá obnovuje milióny vlasových väzieb vo vlasove

Syoss Šampón 500ml SHINE
3,58 € 2,80 €

SYOSS Shine 500 ml – šampón pre normálne a matné vlasy bez lesku, poskytuje vlasom žiarivý lesk a uhladzuje ich. Jemne umýva lámavé vlasy bez lesku, uhladzuje vlasovú štruktúru a dodáva im luminescenčný lesk. 

Syoss šampón MEN 500ml Power
4,06 € 3,17 €

SYOSS Men Power 500 ml – šampón na normálne vlasy. Určený špeciálne pre mužov. Dodáva silu a objem ako zo salónu. Obsahuje receptúru, ktorá osvieži vlasy a nedráždi pokožku hlavy. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. 

Syoss šampón WOMEN 500ml Ceramid
4,06 € 3,17 €

SYOSS Ceramid Complex – šampón na každodenné použitie. Vhodný pre slabé, krehké a poškodené vlasy. Intenzívne regeneruje vlasy od korienkov až po končeky a obnovuje vlasové vlákno. Poskytuje až 10× väčšiu silu.  Objem 500 ml. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. 

Syoss Suchý kondicionér na vlasy Smooth & Silk y (Dry Conditioner) 200 ml
5,20 € 3,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Suchý kondicionér Smooth & Silk y je vhodný pre normálne vlasy. Dodáva vlasom plnosť a sviežosť od korienkov ku končekom a rýchlo schne. Je bez silikónov, nezanecháva vo vlasoch zvyšky – výsledkom sú čisté vlasy pripravené pre následný styling.

Syoss Gél na vlasy pre mužov Power Hold 5 (Sculpting Gel) 250 ml
3,40 €

Gél na vlasy pre mužov Power Hold je tvarujúci prípravok na vlasy s mega silnou fixáciou. Gél vytvára na vlasoch posilňujúci štruktúru, poskytuje 48 hodín dlhotrvajúcu fixáciu a perfektnú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou.

Syoss Kondicionér 500ml Ceramide Complex
3 € 2,34 €

SYOSS Ceramide Complex – kondicionér pre slabé, krehké a poškodené vlasy. Intenzívne regeneruje vlasy od korienkov až po končeky a obnovuje vlasové vlákno. Uľahčuje každodenné česanie a znižuje lámavosť vlasov.  Poskytuje až 10× väčšiu silu. Objem 500 ml. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s pro

Syoss Lak na vlasy Fiber Flex 4 (Flexible Volume Hair spray) 300 ml
3,60 € 3,20 €

Lak na vlasy Fiber Flex 4 vám ponúka flexibilné kontrolu účesu až na 48 hodín s extra silnou fixáciou medzi jednotlivými vlasovými vláknami. Tento najjemnejšie sprej od Syoss zaistí prirodzený pocit bez zlepených vlasov. Rýchlo schne, ľahko sa vyčesáva a nezanecháva zvyšky.

Syoss Lak na vlasy Full Hair 5 ( Hair spray) 300 ml
3,60 € 3,40 €

Lak na vlasy Full Hair 5 bol vyvinutý a testovaný kaderníkov. Vytvára na vlasoch posilňujúci štruktúru, poskytuje 48 hodinovú dlhotrvajúcu fixáciu a perfektnú rovnováhu medzi fixáciou a pružnosťou.

Syoss Šampón 500ml COLORISTE
3,58 € 2,80 €

Posledný kus za túto cenu!

SYOSS Colorist 500 ml – šampón na ochranu žiarivosti farby pred vymývaním a vyblednutím až pre 90% intenzitu na 10 týždňov. Uzatvára vo vlasoch farebné pigmenty a zachováva hĺbku farby pre jej intenzívne luminescenčný lesk. Pre dvojnásobný lesk a žiarivé odlesky farby. 

Syoss šampón MEN 500ml Clean & Cool
4,06 € 3,17 €

SYOSS Men Clean & Cool 500 ml – šampón na normálne až mastné vlasy. Určený špeciálne pre mužov. Posilňuje vlasy a dodáva objem ako zo salónu. Obsahuje receptúru, ktorá osvieži vlasy a nedráždi pokožku hlavy. Výrobky SYOSS sú vyvinuté v spolupráci s profesionálnymi kaderníkmi. 

Vďaka kompletnej rade vysoko účinných prípravkov vlasovej starostlivosti SYOSS budete mať krásne vlasy každý deň - ako po návšteve kaderníka.

Nový rad šampónov s vysoko účinnou receptúrou SYOSS MEN ponúka profesionálnu kvalitu tiež špeciálne pre mužské vlasy.

Po úspešnom uvedení novej značky vlasovej kozmetiky Syoss na slovenský trh na jar 2009 rozširuje spoločnosť Henkel portfólio značky o produkty z kategórie stylingu. Výrobky vlasovej kozmetiky značky Syoss, čerpajúce zo skúseností profesionálnych kaderníkov, sú zákazníkom k dispozícii v maloobchodnom predaji za atraktívne ceny.

Vďaka kompletnej rade vysoko účinných prípravkov vlasovej starostlivosti SYOSS budete mať krásne vlasy každý deň - ako po návšteve kaderníka.

Nový rad šampónov s vysoko účinnou receptúrou SYOSS MEN ponúka profesionálnu kvalitu tiež špeciálne pre mužské vlasy.

Po úspešnom uvedení novej značky vlasovej kozmetiky Syoss na slovenský trh na jar 2009 rozširuje spoločnosť Henkel portfólio značky o produkty z kategórie stylingu. Výrobky vlasovej kozmetiky značky Syoss, čerpajúce zo skúseností profesionálnych kaderníkov, sú zákazníkom k dispozícii v maloobchodnom predaji za atraktívne ceny.