Summer Infant Chránič sedadla automobilu DUOMAT
21,25 €

Chránič sedadla automobilu Duomo uvíta asi každý rodič. Vďaka tomuto chrániču budete mať vaše sedadlá v aute chránená pred škvrnami, zašpinením a poškriabaním od autosedačky.


Summer Infant Digitálny audio monitor dychu
50,87 €
46,62 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S týmto Summer Infant digitálnym audio monitorom budete mať prehľad o vašom dieťatku v ktorúkoľvek nočnú i dennú hodinu.


Summer Infant Luxusná kúpacia sedačka s hracou lištou
26,70 €

Táto sedačka vám uľahčí kúpanie vášho bábätka. Vďaka anatomickému tvaru napomáha sedačka bezpečnému a pohodlnenému kúpaniu vášho chrobáčika. Súčasťou tejto sedačky je i závesná lišta s hračkami a zrkadlom, ktorá zabaví bábätko počas kúpania.


Summer Infant Slnečná strieška na kočík RayShade
24,35 €

Slnečná strieška na kočík RayShade spoľahlivo ochráni vaše dieťatko pred slnečnými lúčmi, keďže je s UVA a UVB filtrami (UPF 50+). Tento chránič je kompatibilný s väčšinou kočíkov.


Summer Infant Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1
23,19 €

Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1 zabezpečuje kompletnú podporu celého tela bábätka. Vďaka nastaviteľnej opierke hlavičky je ľahko prispôsobiteľná rýchlemu rastu dieťatka. Vložka zároveň funguje aj ako malý chránič, ktorý pomôže ochrániť v prípade nehody.


Summer Infant Základná detská sada
23,18 €

Základná detská sada v ktorej nechýba nič čo by ste pre vaše bábätko mohli potrebovať. Sada je ideálnym spoločníkom aj na cesty.


Summer Infant Prebaľovacia podložka na cesty
12,74 €

Vďaka tejto cestovnej prebaľovacej podložke prebalíte vaše bábätko ľahko a rýchlo kdekoľvek na cestách, návštevách aj doma. Podložka je veľmi skladná a keď pre ňu nemáte miesto môžete ju kamkoľvek zavesiť. Má aj dostatok úložného priestoru pre všetky nevyhnutné potreby na prebaľovanie.